Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 5,630 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,441. až 3,460. (celkem z 5,632)
  • Autor
    PetraK

černej čaj

Ja mam nahradni volbo a teplotu, a ych sinto uzila.

ty jo to jako vymyslel kdo tuhle kombinaci, že máš? 🙁 No tak to volno využij válecím způsobem halt, no.

takze neni ani realny to vubec kompenzovat protoze to proste nejde.
    no právě. Nebo jako dalo by se asi – že bys vstala za ranního kuropění a mazala s ní ven, než je vjédro. jenže to je pak o tom, jak to skloubit s Tvým cestováním.

Milena z Prahy

Fifi,
    já myslim, že bychom si tady politicky rozuměly :-D.

Čajdo,
    chleba máš sice drahej, ale aspoň si ho můžeš užít. A ta řepa zní skvěle :-)!

Petrs01

čajdo, nechceš vzít radši k Ferince toho dědouška?
    https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=63587

Maya

ja jsem teda ty stary psi zas az tak nehrotila, proste zustavali doma, dostali namku na kousani kdyz jsem nekam sla s mladsim a holt si museli zvyknout
    cernejcaj
    to je nejakej specialni chleba, ze je tak drahej? tak snad ti bude chutnat 😀

PetraK

Maya
    holt si museli zvyknout

no jo, já tohle moc neumím 🙂 . Šla bych nejdřív na kousíček i jen za zahradu s oběma, (či jen s dědouškem naopak), aby měl pocit, že jsme venku fšicí byli a pak by teprvá dostal něco na zub- či dáseň, pokud už by žuby neměl 😀 a já mohla v klidu vypadnout, jako by tomu bylo třeba v případě, že jdu s druhým na veterinu. Prostě mu dát ten pocit, že všichni jsme byli venku 😀 a svět je pořád takovej, jako byl dřív. Ono je to pro ně důležitý stejně jako to, že něco málo dělají. Třeba jen podání aportku, nebo jako cvik ukázání pupíku, ale že jsou prostě pořád v režimu – žiju, hraju si, pracuju, odpočívám. A ne jen odpočívám, odpočívám… je na nich vidět, jak je to pro ně důležitý.
    Takhle to i plánuju do budoucna, pokud přijde opravdu ten stařík nějakej a bude mít zájem o procházky. Pobatolíme se společně celá smečka za zahradou a pak půjde dělat hají na zápraží nebo domů, jak bude chtít a až se vrátíme, budu se chvíli zase věnovat čistě jen jemu a ti co byli venku půjdou na pelíšek.

Maya

PetraK
    no tak jiste jsem chodila i kousek s nim, ale jinak proste zustaval doma
    jen proste mi prijde uplne mimo jak se tu psalo cajovi, ze druhej pes neee kdyz by musela Ferinka zustavat doma

Zlata

Černej čaj
    Prosím tě jaký je to druh chleba?
    Jednou jsem dostala pecenou červenou repu,k tomu file a rýži.Pro me zvláštní kombinace,ale bylo to dobrý.

PetraK

Maya
    cajovi, ze druhej pes neee kdyz by musela

no jo, ale u čajdy je to trochu specifický, ne? Co může tráví víkendy venku a brávala Ferratu s sebou. Ferrata by přes svoje potíže stále ještě ráda vyrážela do terénu, ale to nejde. Teď by jí doma přistál novej parťák a ten by jezdil, zatímco ona nic a čajda by asi neměla prostor na to, jít nejdřív před odjezdem s ní ven a pak teprv si vyrazit na pořádnej výlet. A nebo systém ani jeden nejede, a kde pak vezme prostor na to, vyrazit s tím pětiletým aktivním pořádně ven?

Zlata

Jsem zapomněla,nejen Dennyky má houbičky. Ono jich bylo víc,ale jsem zapomněla fotit.

Attachments:
    PetraK

Jéé Zlatko – krása!! Já měla včera “jen” jednoho křemeňáčka, ale na to, abych okamžitě zavrhla plánovanou pórkofku a přehodila to do kulajdy, úplně stačil.

cernej caj

Maya
    jenze myslim, ze zrvona feri proste na to “jit ven” je hodne vysazena…

Z
    to je netrvanlivej nehnusnej bezlepkovej chleba 😀

tak uz pecu repu aj s dynou co se tu vali uz dlouho predlouho a koukam na jestrabi zenu 😀

muz zas uplne staryho psa nechce, ze brzo umre

Petrs01

ze brzo umre

muž? 😀
    (můj muž taky nechtěl starého psa)

Maya

cernejcaj
    tak oni jsou casto vysazeni vsichni, jako duch by chtel, ale telo uz nefunguje
    ja to beru tak, ze ani clovek nema vsechno co by chtel a musi si zvyknout, tak ten pes si zvykne taky
    holt ja bych radsi byla doma nez v praci a pes by radsi byl na prochazce nez doma, zvyknout si musime oba 😀
    Z
    krasny houbicky, u nas fuuuurt nic

PetraK

Maya

ale jo, zvykne si. A… nebo taky třeba ne. Na Bubi bylo hrozně moc, ale hrozmě moc vidět, jak měla ten úraz na nožičce, jak schází. Z toho, že nemůže fungovat normálně. Bála jsem se, že mi umře na takovou debilitu, jako, že nemůže pořádně chodit. Opravdu a nepřeháním. Takže jsem jí musela nastavit nový režim, kde mohla zase “pracovat ” se mnou a ne se jen válet a čekat. bylo vidět, jak strašlivě pookřála a byla ščastná. Pro mě je ščastlivej pes velikánská priorita, takže se to vždycky snažím nastavit tak, aby byl co nejščastlivější a spokojenej.

cernej caj

jenze ja to vnimam tak ze feri je desnej nervak a labil a myslim, ze cokoli by zvladla uplne v pohode ale ne se divat jak vetrelec chodi furt ven. Na feri je to hrozne videt i ted jak chce ven a nemuze, zatimco vokounovi by to bylo tak prumerne jedno bych rekla…

jenze blby je, ze jak to vynahradit psovi pro ktery vynahrazeni znamena ze ho taky opusteni domu zabije, ze…

Maya

PetraK
    ale tak takovy pracovni magory ja nikdy nemela 😀
    ti tak akorat by sli cuchat na prochazku a to smolik

cernej caj

Z
    to je kozak? ja houby moc nepoznam ale sou OBROVSKY! 😀

MirkaD

tak dnes opět vycházka s 3 psama-Betty už po nás koukala…
    je sladká s tím výrazem-takže já dneska jedu taky jooo?
    případně jdu taky
    ale jedu taky je pro ni na prvním místě,protože to je jasný,že jedem někde kde ještě nebyla,případně tam bud jednou za čas,takže jsme vyjely směr Kloboučky,což je místní část Bučovic,a tam po asfaltce-na jedné straně pole,na druhé les, všichni 3 na volno-já u sebe játrový pamlsky,co jim pekla včera máti,a k tomu pochopitelně vodu,takže pití zajištěno,a dobroty taky,takže se mohlo capat,
    takže na volno a s proběhnutím hodinka,pak ještě vycházka po Bučovicích
    se zastávkou v domácách potřebách a pro hodinky,nová baterka stovku,nicméně protože žiju s tupcem,tak mi včera koupil nový hodinky-za 550kč…
    proč měnit baterku,když můžem koupit nový,že
    netřeba dodávat,že jsem byla tak zkoprnělá,že jsem se nezmohla ani na slovo
    až jsem se zmohla,tak nebylo to slovo díků a radost,ale přemýšlení nad tím,proč vše pro mě kupuje proboha beze mě????
    no to se prostě nedovím….
    no po vycházce se Betty přišla ještě učesat a poležet si u nás v křesle…
    -vždycky když vidím Betty jak ráda cvičí,jak se s náma cpe na vyházku…
    tak mě fascinují řeči okolí-ona/on už je starej,tak nemusí na vycházku a dalších 100 věcí a jde o osmiletý psy třeba….
    jinak ted se musím přemluvit k úklidu
    Martin ráno vysál koberec,já udělala koupelku,záchod,vyprala povleční,
    ted Martin ve vaně ten velepřehoz co je obr,velkej a nevleze se do pračky,
    tak ho Martin s máti vykroutily,pověsily,protože já jsem řekla,že s tou rukou nevykroutím ani hadr na zem,natož deku velkou mokrou zbytečnou
    doma mám 2 přehozy co se v pohodě vlezou do pračky,ale….
    to jsem kupovala já,mtakže je to s PENNY,jak to není přes internet,tak to není ono…
    no nic

Černejčaj-jak pečeš řeppu?
    a co teplota?
    jaktože jste měli tak šílený přsčasy?

MirkaD

PetraK-no my 2 to máme ze psama podobně-asi je to i tím,že já měla vždycky psi který bavilo cvičit,takže krom vycházek,jsem s něma na starý kolena furt cvičila
    takzvaně cviky pro důchodce-pac,dobrota,tap-dobrota,pozdrav-dobrota,aport 4 kroky dobrota-a pes byl spokojenej-a nečučel,jaktože druhej maká a on ne,
    Černejčaj-no,to je ta nevýhoda u psa,kerýho baví nejvíc vycházky/výlety,že to nebkecáš pocvičením/pohráním….
    já třeba,když chtěli jít psi rodičů hodně ven,a já z nějakýho důvodu s něma jít nechtěla/nemohla,tak jsem s něma šla před barák vyloženně 10minutovku,oni byly spokojený že byly venku,počuchali si,vyvenčily a pak jsem mizla ze svýma,a oni už byly v klidu
    ale vím,že jsi psala,že u vás žádná pidi vycházka/venčení,něco jako obejdu panelák dělat nejde,že tam jste u sulnice a tak…+u ní to vedro…
    tož to je jasný

PetraK

Petrs01

ze brzo umre

muž? 😀

😀 😀 jemene! 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,441. až 3,460. (celkem z 5,632)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.