Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 5,630 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,181. až 3,200. (celkem z 5,632)
  • Autor
    Milena z Prahy

Denny, máš to krásný :-). To žlutý jsou brambůrky?

Kuskusi, taky se vrhám na baráčnický psy :-). Kupodivu většinou i stojí o hlazení a drbání, akorát jednomu jsem ukradená a dívá se na mě stylem: Co chceš, když nemáš nic v ruce?

MirkaD

tak včera ranní,pak doma trošku šlofík,pak jsem předlouho seděla na terase a s tatkem a s rodičma,večer jsem šla ze psama-to jsme potkali kamošku s Gobim,tak je fotila u západu slunka,kolem křížku a dolů a dědinou dom,
    no a v noci ve 2 vylítne Martin,a řve kde jsou ptáci,
    no a jak v noci začali lítat,
    tak Niky asi spadla na Dafi u pelechu….
    ČIP na kleci a na pelechu milion peří a Dafi držku od krve…
    tak Martin tatku zdrbal,že když v noci začnou lítat,tak má vylezt a rožnout
    takže,když se k nám nastěhovalli ČIP S ANDY-SOUROZENCI,TAK ANDY PO 5 LETECH UMŘELA,A ČIP Z TOHO BYL NA DNĚ FURT JU HLEDAL A VOLAL,POŘÍDILA SE LORINKA,
    TU ANI NECHTĚL,ZUŘIL A TRVALO,NEŽ SI ZVYKL,LORINKA ZDRAHLA MÁTI,COŽ MĚ MARTI ŘEKL PO ROCE,VZAL TO NA SEBE,NO TAK JSME POŘÍDILY NIKY,HNED SI ZVYKLA,JENŽE NIKY OBČAS V NOCI LÍTLA…
    NO A TAK NIKY UŽ NENÍ
    ráno u snídaně ju Dafina ožranou dotáhla….,chudák Niky,naše chyba…
    šla jsem ze psama ven,pocvičila s něma u rybníku,Marrtin z Vyškova zatím dovezl fialvou Vikynku-protože ip ju zase hledal,Viky je v menší kleci u okna pod větví,už se teda pusinkují přes klce,Dafi bude soávat s náma…
    kdyby nám vždy nezůstala jedna andulka,která sama zůstat nemůže-strádala by,tak
    už si sndulku nepořizuju,ono je to s dalšíma zvířatama o hubu…
    i když máme andulky 10 let,toto se stalo prvně…
    no nic
    v práci odpo smoou nejmileší a nejhodnější zástupkyní+kolega a brigádník,
    no a všecko v pohodě
    doku jsem nespočítala kasu,a nezjistila,že mi chybí FAKT DOST PENĚZ…..
    no,myslím,že ty antidepresiva fakt fungujou,
    protože furt se mě chce hrrrroznnněěěě spát a zívu,
    ale KDYŽ MĚ DŘÍV UMŘELA/ULÍTLA ANDULKA,TAK JSEM Z TOHO BYLA TÝDDEN VEDLE,JAKO JO,KDYBY SE NĚCO STALO PSOVI,NEBO,KDYŽ SEM PŘIŠLA O PSA,TAK JSEM BYL V HÁJI MĚSÍC,TO JO,ALE TED JSEM TO RÁNO OŘVALA,NESNÍDALA JSEM,DAFINĚ JSEM NADALA DO DEBILŮ-ALE JO,JE TO NAŠE CYHABA…
    NO A KDYŽ MĚ CHYBĚLY PENÍZE,VÍC JAK 300,A TO BYLO DNESKA FÁKT HODNĚ,TO JSEM ANI NEŘEKLA DOMA KOLIK,TAK TO JSEM VŽDYCKY VOŘVALA- V PRÁCI/PAK DOMA-TED NIC
    JAKO NENÍ MI TO FUK,TO NE,ALE FAKT CÍTÍ JAK SU JAK ZA SKLEM….
    BOHUŽEL TY LÉKY TLUMÍ ASI I POZORNOST….

Maya

MirkaD
    to je mi teda líto, s andulkou i s penězma, si měla fakt den blbec
    ale stane se takový věci, tak snad si Čip s novou andulkou sedne

MirkaD

Maya-dík,no prostě den na hovno no
    pochopitelně máti Martinova došla začala,že to si pes nemůže dovolit,že měla Dafi být furt vedle,že Max by si to nedovolil,blbblblblbanlablá,bla
    prostě kecy,po bitvě je kždej generál,
    a oni viděly že sou to kamarádi,jak že leželi,dívali se,jak se jim koupou v misce a tak a nic,
    prostě na ní asi sdpadla ptmě,protože se nám to jinak ze psama nestalo,
    dřív taky potmě Čipeček seděl na kleci,až Niky začala v noci lítat,,,
    no je to na houby
    ani jsem doma neřekla částku,bo by je omývaly,,,,a máti by mě řekla,že si mám dávat pozor,to stejný co v práci,ale to vím asi taky,že…
    xkrát jsem měla v práci před očima ožranou zkrvavenou Niky…..
    to jen tak nevymažu z hlavy,do toho bolavej loket….
    prostě stalo se no….

cernej caj

MirkaD
    to mi je lito s andulkou, ale tak aspon ze cip si uz na viki zvyka. Bohuzel se to stat muze, je to blby, ale clovek proste nekdy neohlida vsechno…

a nemuzes chtit zmenu leku? protoze co vim tak hodne lidem podobny leky nesednou, protoze ze stavu “vsehcno si beru” jdou do stavu “vsechno je mi jedno” a to jako za me neni asi idealni, ackoli dokrot uz pak ma min prace, tak mu to vyhovuje…

cernej caj

achjo ferinka ma trapeni s ouskem, ma ho cely zarudly… tak zitra na veterinu, ona se furt chtela drbat s tim limcem ale to sem myslela ze je kvuli limci… a ted se divam ze ousko skarady, zarudly, bolestivy, trochu sem ho ocistila, chudak pes… a kam chceme jet na dovcu maji v rijnu plno a v listopadu uz zacinaji s rekonstrukci 🙁

cernej caj

HELP dovolena se psem… kam se da jet do nejake chalupy na samote/polosamote s oplocenou zahradkou? mate prosim nekdo nejaky doporuceni?

ja vim, ze vetsina z vas uplne takhle na dovcu nejezdi, do chaty s plotem, ale my to letos asi nedame na nase oblibeny misto 🙁 a zase cely dny sedet doma nez se treba slunit na slunicku v bezpeci plotu mi za to uplne nestoji… protoze s tema vyletama uz to neni kdovi co, tak se rady jen tak valime prave nekde na dvorku ci zahradce v klidu…

Fifi

Mirko
    S andulkou me to mrzi, ale holt stane se. Treba se Dafca sama lekla, kdyz na ni andulka buchla, staci asi plesk nohou udelat a je po ptackovi. Ti moji dva se na zahrade snazi chytat vrabcaky, sykorky a hrdlicky, nastesti jim to nevychazi. Neslo by andulaky na noc zavirat do klece? Babicka mela kanary a na noc je dycky zavrela a prehodila pres ne hadr, byli pak hodny a nepipali.

Cajdo
    Ferinka musi mit furt neco, chude maly. To spravi kapicky a bude dobre, jak jizva, hoji se nadale v pohode a uz je bez trychtyre?
    Edit
    kam se da jet do nejake chalupy na samote/polosamote s oplocenou zahradkou?
    Napada me jedna prekrasna chaloupka… 🙂 Se zkus zeptat, vis koho, vid. 🙂

• Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    jizva je uz krasna, ani ta kapsicka tam uz neni vubec videt. Trychtyr davam na noc a kdyz je doma sama, pro jistotu. Jo, spoliham na to, ze budeme tak 2x denne kapat nebo tak a uz to bude mit dobry…

vidis fifi, ty si fistron!

Fifi

Na jednu stranu dobre, ze ji vet uvidi – aspon zkontroluje jizvici a treba uz satelit nebude vubec potreba.
    Ja Troldovi musim jedno ucho taky pravidelne cistit, nevim proc, ale dela se mu tam hnus, jakmile je vhko nebo prsi, kdyz lita v mokry trave. Vlastne to u nej ma dycky spojitost s analkama, kdyz o tom dumam. Zacne si drbat ucho = vymacknout analky.

MirkaD

tak dnes ráno vycházka-se 3 psama-Betty jak sem cinkla vodítkama tak našpicovaný uši na terase,
    a pak hrrr u vrat:-)
    no tak Martin dal péct kačenu a jely jsme za Nesovice,a Snovídky,tam po lesní asfaltce-takže občas kolo,auto+chodec jeden,tak tam jsme se šly projít asi hodinu a něco,serpentinama navrch a stejnou cestou zpět,na začátku studánka s pověsí,s 2 krát sezením,potůčkem,zastřešená,s hrankama,miskou a porcelánovýma jelenama ze psem+gril,tak tam se psy napily+vodu sebou,do lesa jsme s asfaltu nešli,za á-všecko do kopca+mega bláto/kaluže vody,
    ale tak byly jsme jinde,zase nězměna pro ně i pro nás,Betty dlouhý vodítka,ti 2 na volno,
    pak se stavil Martin nakoupit v jednotě v Bučovicích,tak jsem s něma šla kousek po městě,aby si počuchaly a přečetly pesemesky,doma pak uklidit,vyžehlit,po obědě šlofíka,k večeru jsem s něma šla kousek ke křížku,kousek pocvičit taneční a dom,poseděly jsme terase,pogrilovaly,já měla zapečený papriky ze sýrem,a ted už pesci hají,Dafi přes noc s pelechem u nás
    Viki už líce s Čipem,bohužel,do klece je nemám jak nacpat,tím,že se nenechají chytit a nejsou ochočený…to je tak,když má člověk hned 2 ptáky zaráz,
    jsme vzaly ČIPA tenkrát hned ze sestrou,tak se nepovedly ochočit…
    jinak,jo,myslím,že na ni prostě v noci nějak potmě spadla,
    jinak oni věděly,že to jsou naši kamarádi-z toho jak jsem s nimi mluvila a tak,a jak říkám,nechávaly je lovit pozemi i chodit v miskách,NIKDY JE NEMĚLY SNAHU LOVIT-JAKO PSI-JAKO AASI NĚCO JAK KDYŽ JSOU PSI ZVYKLÝ NA DOMÁCÍ KOČKU
    PROSTĚ TO BYLY NAŠE ZVÍŘATKA DOMA,no jenže když na Dafině přistála,tak to je jasný
    Martin si teda myslí,že za to může tatka,že kdyby hned rožl,tak se jí to nestalo….
    no stalo se no…
    jako,je fakt,že tu 2 dny poslouchám ftipy jako-tatka na novou andulku-áá Dafině se dovezla svačina
    Martin-jestli spadne na zem,tak na ní dlouho nebude
    Martin-jo a kdyby něco, ve zverimexu mají dneska zavžřený,takže až zítra…
    a ráno umývám wc+joupelku a z venku slyším otca Martina-tak co Dafí,chutnal ti ptáček?chutnal?
    tak jsem vylítla ven-a zařvala-ježišmarja,co je tohle za rodinu?
    jo dělaly si srandu,ale…
    opakovaný vtip není vtipem-to za 1,
    a za 2,-kdyby se něco stalo psovi,tak jsou z toho všichni v háju,to by nebylo hahahahehehe,že je to andulka i když neochočená,tak to je sranda…
    jasně neměly k ní vztah,v pohodě,ale jak by řekl můj brácha-prdel at si dělají z plastelíny

Černejčaj-teda Ferinka má smůlu,ale jak říká Fifi,aspon už z ní nebude satelit
    děvčata mám na vás takovou divnou prosbu,
    k těm práškům,
    vím,že pár jich tady psalo,že nějaký taky chvílu braly,no a já neznám osobně nikoho -krom mé tety a máti,
    tak neznám nikoho,kdo by bral něco na uklidnění-máti to nepomáhalo moc,podle mě a hlavně do toho pila,že…takže to nic
    teta má problémy s nespavostí…
    no mám takovou prosbu,jestli by jste mě,-NENÍ TO POVINNÝ!!!!!!!
    mohli třeba soukromě písnnout,jak to na vás působilo,ALE POCHOPITELNĚ NEMUSÍTE!!!!!
    PROTOŽE bych nerada fakt byla po těch lékách nějaká zase hodně ztlumená
    jako vím určitě,že včera i s tou andulkou i s těma penězma-a s těma penězma to bylo fakt s prominutím kurevsky hodně co mě chybělo,to byl můj rekord,a to jsem předčila všecky kolegy,tolik nikomu nechybělo,tak bych nerada,aby mě chyběly prachy,protože mě to utlumí pozornost,a na druhé straně mě to bude ale jedno,že-zase si ty prachy netisknu…
    jasně to nikdo…,ale jako když dělám z penězma tak toto by bylo ohubu…

Černejčaj-jo Fifi má hodně dobrej nápad vidíš:-)))

Milena z Prahy

Mirko, já ti můžu určitě napsat svý zkušenosti s antidepresivama. Hele, a mně je už tak nějak dost věcí jedno, tak klidně i veřejně. Zvlášť jestli něco bere i Denny, tak mě může třeba i opravit :-).
    Já teď beru přes den Olwexyu a na noc Mirtazapin. Olwexya mě vůbec netlumí, ale dělá to, že nemám strach, takovej ten panickej. Že se naopak můžu soustředit třeba na práci.
    Mirtazapin na noc “vypíná myšlenky”, takže člověk může spát. Měla jsem předtím i něco na spaní (Zolpidem), ale ten jsem po půl roce braní po kousíčkách začala vysazovat. Takže ten už teď neberu.
    Úplně nevím, co bereš ty. Kdybys to nechtěla psát veřejně, napiš mi prosím na e-mail.

Denny

Dobré ranko,
    mě ve 4 vzbudila Connie, že jako hurá ven na wc, pak jsem už nemohla usnout a pak už jsem zas nemohla vstát, když zvonil budíkos.
    O víkendu bylo krásně, pinceznička si plafčila v rybníku, v soboru odpo
    jsme šli k Pepovi na zahrádku grilovat, prostě pohodový víkend.
    Včera jsme měli schůzku našeho sdružení uměleckého, vzala jsem ven Blanku,
    názory na ní byly rozporuplné, někdo jí má za strašidýlko a někdo za krásnou kočičku, každopádně shoda byla v tom, že je moc miloučká.

Denny

A jeden západ včera hm a pavučinu už jsem sem cpala :-DDD

• Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem Denny.
    Attachments:
    Denny

Mileno
    to žlutý jsou kusy hub, brambory do plecka né, já ani nezahušťuju
    omáčky jíškou, ani moukou, dám tam raději méně voda, chutná mi to tak víc.
    Takže hodně hub a masa 🙂

• Odpověď byla upravena před 1 rokem a 4 měsíci uživatelem Denny.
    cernej caj

Me se rano bloklo prihlaseni tak su tady

Mirko
    Nemela.bych se smat vtipky me pobavili ale meli by byt s rozumem. Nekdo se humorem.zas vyrovnava se situaci…

Milena z Prahy

Denny
    Taky mám radši silnější a chutnější “sós”, takže mi ho pravidelně vychází málo :-).
    Jak seš na tom s tou haxničkou?

Fifi

Nikde nikdo?
    Dennyky
    Krasne vam tam puchejr zapada. Pavucina povedena, dneska se mi neco podobnyho plesklo na gesicht, kdyz jsem sla do kulny. 😀

Cajdo
    Tak co Feriousko a kontrola jizvice?

Jo, damy, to jsem vam chtela napsat. Jak mi kamoska o dovoleny porovnala SI skloubeni, esicko pitomy, mne prestaly sileny menses stavy! 🙂 Prvni dva dny jsem dycky v poslednim roce byla uplne vyrizena, krece, bolesti, spolkni prasek. Ted nic, nic, NIC! Tralala, to je uleva. Jsem si zaresersovala a fakt to mohlo bejt tim. 🙂

cernej caj

Jizva uplne krasna, a ousko dobry – aj rano bylo lepsi, asi jak sem vykapla… vcera se ani uz tak nedrbala. Takze vzorna pacientka:)

cernej caj

Ja mam ted na krku dva novacky a polonovacka su na ne sama, nestiham.se ani napit, odpo tancovat a veterina… tento tyden to se mnou bude spatny

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 3,181. až 3,200. (celkem z 5,632)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.