Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 5,630 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,521. až 2,540. (celkem z 5,632)
  • Autor
    EvaC

No tak supeeer 👍👍🥰. Ono se to bude pomalu lepšit. Na mokrym ať neleží, aby se to nazaparilo..

Fifi

Cajdo
    Pekna jizva. 🙂 EvaC mi bere slova z klabosnice, taky bych ji nenechala lezet na vlhkym/mokrym, aby se nezaparila. To radsi chladit packy v ledovy vode a cumec. Naprd, ze vyhmatnete zrovna takovyhle hnusny vedra. Navic ten jeji problem s dejchanim, na to jsem uplne zapomnela. Ale jak vidno, uz se pacosce dari lip, jen tak dal. 🙂

Ja hlasim, ze dneska prvne cokle chrlaji uz jen minimalne, tak snad to po vikendu bude za nama.

EvaC

Fifi
    Asi jsme naladěný na stejný frekvenci 😂

cernej caj

Fifi
    tak to sou skvely spravy, jeste par dni a bude to dobry:) jak to zvladaji, kdyz se jim evidetne ulevuje uz? nechcou radit?

EvaC + Fifi
    diky, nebudu ji tu podlozku nechavat – v noci byla cela horka, tak sem si rikala, ze kdyby si lehla, ze by to mozna bylo trosku lepsi ze by se schladila ale uz je dneska lip, vetsinu dne spinka, curala i kadila na dvore v pohode, tak ji necham jen na noc po ruce na chlazeni tech tapek.

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    Krasny vazky. U Labicka byly hlavne modry a bylo jich hroozne moc.
    S chlazenim – co dat pet lahev s vodou do mrazaku a pak pres rucnik na noc k Feri? Ale treba uz nebude tak funet a bude to i bez toho cajk.
    jak to zvladaji, kdyz se jim evidetne ulevuje uz? nechcou radit?
    Covece, ani nechcou. I kdyz v noci byla mirna bourka, dneska je na zdechnuti. Takze chrnej, odpocivaj, kaslani jim dalo asi zabrat. Sami dodrzujou jeste klidovej rezim. 🙂

EvaC
    Asi jsme naladěný na stejný frekvenci
    😀 Zrovna na Beatu vali elektrikari. 🙂

cernej caj

Fifi
    tak to je dobre, ze si sami jeste ordinujou klidek 🙂

ja dala do mrazaku trochu toho vyvaru na kostky, ze ji na noc hodim kostku a kdyztak se trochu ochladi olizovanim ale i s lahvi to je dobrej napad. ja v noci zvazovala zeleninu ale pak sem si rikala ze to proteze a bude to mokry… petka me fakt nenapadla

tady bylo jen vedro na zdechnuti ale myslim, ze jak je ji lip ze uz to snasi standartne ne dokonale ale fakt lip nez v noci

ma teply ouska a dostat do ni atb neni s tim nechutenstvim nic moc:(

Fifi

Cajdo
    Podavani prasku u nas jisti jatrova pastika. Majka nebo tak neco, tomu neodolaj a staci ji jen trosku. Rozezirat nemocnyho psa je ocistec, snad se ji brzo zvysi apetit.

cernej caj

Fifi
    pastika to me nedoslo, jak to normalne nejim ani nekupuju… dekuju za tip 🙂

Fifi

Nebo taveňák, ale ten asi doma taky nemas. 🙂 Jen prasek opatlat. Bud to pes sezere nebo mu to po nacpani do krku lip sklouzne. Jo a plati nepsany pravidlo – zdibek nebo dva samotny pastiky/syra, pak s praskem a uz ukazuju dalsi zdibek “nezavadny” pochutiny, aby to pes rychlejs spolknul a nepremejslel. 🙂

• Odpověď byla upravena před 1 rokem a 5 měsíci uživatelem Fifi.
    Fifi

Podzim se blizi, houfujou se spacci. To je hukot a koncert, jsou jich tu ted stovky.

Mam psavou, neb bych mela neco prekladat a radsi odbiham a prokrastinuju. 🙂 Jsem vam asi nevypravela, jak jsem tesne pred odjezdem na dovolenou zachranovala vrabcaka, ze? Neco mlatilo kridylkama v plote porostlym prisavnikem petiprstym, nejdriv jsem myslela, ze ptacek lovi. Kdyz to trvalo dyl, capla jsem zebricek a sla badat. Chude vrabcak nozky zamotany do jednoho vlakna z provazku, takovyho toho umelyho, a zamotanej v pricucniku. Ctvrt hodiny jsem ho vysvobozovala, odmotavala tu hnusotu z nozek, ktery nastesti byly prokrveny. Osvobozenej ptacek mi najednou vyskocil z dlane a propadnul porostem pod zebricek, tam Trolda udelal hop a skok a bylo po ptakovi, zadupnul ho. 🙁 Blbec pruhatej si myslel, ze mys asi. Vypravim tuhle historku na tabore pri stmivani u grilu a prileti nadherna mura, nejakej lisaj a zasekne se pod plachtou altanu. Vyexpeduju muru ofafrne bez dotyku pryc, nacez ji vzapeti polapi netopyr.
    Prej nemam uz nic zachranovat, nikdy. 🙂 Souhlasim, neb doma jsem driv takhle zachranovala motyla – toho sezrala vlastovka.

cernej caj

Fifi
    tak to je klasika,ze napred nezavadny a pak nezavadny at polyka naprazdno (s praskem) 😀

ale prave vubec tyhle mazlavy veci doma nemam, jenom maslo a to asi je moc tucny… normalne bych davala sunku ale to se ji jeste moc nechce zrat…

teda to sem cekala stastnej konec jak si ho vysvobodila:( nicmene ten dovetek me pobavil, asi proste osudu neukniknes, jen ho oddalis 😀 ale pripomela si mi ze mam ze dneska dve hadanky a musim je poslat esusce

cernej caj

Nasla sem lepsi triko, vystrihla diry na predni, uzel na zadech a hrudniku a snad se z toho nevyvlece:D tematicky triko secstirem co nenosim pac sou na nem moc videt psi chlupy 😀

Fifi

Cajdo
    Ideal! 🙂 Snad to ochrani i pupika, ale se lekne stira a bude.
    A budou i hadanky, to se tesim. Ja taky neco cvakla, posilat to ted nema cenu, kdyz je velkomajitelka velkozahradnice – prej se rejpe v hline a jakejsi zahon klade ci co.

Maya

cernejcaj
    na prášky je i dobrá kočičí kapsička, bejvá to pro kočky hodně matlavý, jedna stojí pár korun a koupí se v každým supermarketu i vietnamský večerce
    Fifi
    záchranářina pobavila teda, ale asi zamrzí když se člověk snaží a nic z toho
    ale jednou to vyjde! 😀

cernej caj

Dneska uz noc lepsi, asi 2x za noc curat tak uz bez nehody, pije uz tak nejak mnohem lip ackoli jeste ji porad hlidam, zda se, ze uz muzem nechat pristup k misce.

nasla sem ve skrini lonskou vanocni kapri pastiku asi za 250 konzervu, to zvire jeste uplne nema chut k jidlu, takze dneska sem do ni narvala pulku prasku ja (sou desne velky, sou zvykaci a je to kostka 1,5x 8mm) a kdyz vyflusla na zem dokonale odslintany do pastiky tak prijel muz z prace ze mi ukaze jak se to dela… no jak to jen rict 😀 😀

EvaC

Cernej caj

Tak to jsou dobré zprávy 👍👏. Misku bych už ji nechala – jen s omezeným množstvím vody a postupně bych doplňovala.. Já jsem léky většinou musela řešit natvrdo do krku, protože Baruska vždycky všechno odhalila – ňamku snedla a prášek vyflusla 🙈🙈.
    K fotkám – krásné vážky – červenou jsem tedy ještě neviděla…
    Tak Ferince hodně síly a hladké zahojení přejeme – rána vypadá moc pěkně na té fotce…

PetraK

Raaaammmštááájn!

Jen jsem zaskočila vod míchačky zjistit, jak to vypadá s Ferratkou. Tímto díkuju Fifijový, že mi to práskla do teleféna a mohla jsem tak Čajdě zavolat. No tohle je taky moje noční můra a Ferrinka je pašák, že už se takhle lepší.

A! Fifijová s Evou – moc velkej dík za takhle scuctnutý rady, já je pěkně vytáhnu a uložím do veteriny, aby byly kdykoliv k dispozici.

Valim makat. Problém je, že nemám prostor pro to psát – nemám ani dopsanej ten rozepsanej článek , jsem dovolenková vostuda.

cernej caj

PetraK
    webovky maji bejt radost, ne povinnost! takze se tim nestresuj, jo? 🙂

EvaC
    jj, nechavam min, ale uz plne pristupnou – kdyz uz ma rozum, uz nemusim zavirat ani ten sprchac 😀 😀

ona moc nechce zrat, jako trosku malinko… normalne kdyz ji neco je ale normalne zere tak do ni dostat prasek neni problem, ale ted jak moc zrat nechce tak i tu sunku 3x zvazi, nez ji veme… takze ji to vecer zkusim omatlat pulkou pastiky a jinak taky budu muset do krku.

ale tak zere zas o neco vic nez vcera, ale spis hodne zlehoucka. Coz na doplneni – ona je stara nezravka, od stenete s tim byl problem, aj masicka sezere tak kousek dva a treti necha v misce… ale cura uz krasne zpusobne, bobkuje…

ve ctvrtek sem mela jet na dovcu, tak ted zvazujeme s muzem jestli pripadne zvladne sam – on nemusi chodit do prace, a pripadne bych prijela treba domu uz v sobotu a jen na 3 dny… tak nechci byt zbytecna hysterka ale zas kdyz ji muz bude hlidat (ted hlidam ja) tak zas asi neni nutny zas zbytecne rusit kdyz mi dalo dost prace ji dostat…

PetraK

pomoooooooooooooooct chtěla jsem dodělat ten článek a ta debilitní klávesnice blbne – jako moc, prostě píše nějak neovladatelně, asi stáří??

Případně nějakej návrh jak ji třeba vyčistit? Krom toho, že motá písmenka, tak se jakoby zasekává.

cernej caj

PetraK
    jako fyzicka klavesnice? nemas v ni jen bordel? zkus ji otocit pismenkama dolu a na stranu, trochu oklepnout a otocit pismenkama dolu jestli tam neni nejakej problem?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 2,521. až 2,540. (celkem z 5,632)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.