Kecací léto 2021

Fóra Ostatní Kecací léto 2021

• Toto téma obsahuje celkem 3,552 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Petrs01 a poslední změna proběhla před 7 hodinami a 45 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 3,553)
  • Autor
    Petrs01

To je dost na pytel, ve dvou bychom se nějak prostřídali 🙁

Denny

Petrs01
    chápu, já ti ho pohlídat nebudu moct, na té vernisáži je dost takovej chaos…

Petrs01

No po tobě bych to fakt nechtěla, ty tam musíš být za hvězdu 😉

Milena z Prahy

Denny, u nás to taky moc nevypadá :-(. Ozvala se kamarádka s mužem, že mají volno právě toho jednatřicátýho a nutně potřebuje jít do lesa nebo k vodě…

Denny

Petrs01
    ty tam musíš být za hvězdu
    tak určitě :-DDD

Mileno jasně v pohodě, chápu, taky bych raději byla v přírodě 😀

Petrs01

Mám nápad – strčím Vaška Mileně!

Milena z Prahy

Petrs
    🙂

Milena z Prahy

Zítra časně ráno (v devět) vyrážíme ještě s jednou kamarádkou na víkendovou výpravu za krásami Sokolovska a Chebska. A taky se koupat.
    Když jsme hledali nějaký informace pro tuhle akci na internetu, narazili jsme na tenhle poklad:
    Sokolov
    https://www.lidovky.cz/nazory/penas-taticek-sokolov-aneb-davna-patka.A100609_101447_ln_nazory_ter

Cheb:
    https://www.lidovky.cz/nazory/penas-na-skolnim-vylete-aneb-svastika-v-chebu.A110518_170908_ln_nazory_kim

Jiří Peňás píše opravdu zajímavě :-).

Maya

ad ty fotky, hodnocení kvality fotky je vždycky subjektivní, však krásná fotka může být i černobílá z kinofilmu a holt každému se líbí něco jiného
    to jen spousta lidí za tou kvalitou vidí jen technickou kvalitu a nějak jim nedochází, že krása fotky je v úplně něčem jiném
    jako jo, s mobilem si nevyfotím moc pěkný fotky běžícího psa, protože krása v rozmázlý fotce nebude nikdy, ale u fotek přírody je to úplně jedno čím se to fotí a jde spís o to jak
    já na to buňky nemám a i kdybych měla dělo za sto táců, tak budu mít vždycky fotky mizerný a denyky by mě se svým mobilem převálcovala s přehledem
    cernejcaj
    pánovi se holt asi líbí jinak barevný fotky, to bych fakt neřešila
    mě se třeba líbí hdr fotky a vím, že spousta lidí z toho má vosypky 😀

kachna

tak vlastne nevim, co si mam myslet…

Ať si trhne, pitomeček, to si máš myslet

Maya
    cernej caj

Maya
    taky se mi libi rozumny HDR, proste je to fakt tim ze fotka je medium a neni fotka jako fotka, ne vzdycky musi 100% a verne zachycovat realitu.

Me se treba moc libi fotky denyky, protoze ja nedokazu udelat upravu tak, ze vim, ze takt o v realu nebylo, naopak rada se na takovy fotky podivam, protoze mi nevadi, kdyz to tak nekdo upravuje a dodava tomu atmosferu a tak… ale sama to proste nedokazu se prenest pres to ze takhle to nebylo 😀

Milena
    uzijte si hezky vylet u vody 🙂

cernej caj
    Z

Černej čaj
    Moc hezký fotky,aspoň se projdu s tebou.
    Já když vidím ty maliny,tak si vždycky vzpomenu jak jsem s konvickou malin z lesa přivezla kotě,který mi brecelo u auta.

MirkaD

tak su podruhý naočkovaná-a jako nic moc teda….
    ve čtvrtek odpolední-naštěstí jsme stihly vypadnout v 9 večer jak máme,sem za ty 4 pracovní dny byla strhaná jak borůvka
    no a v pátek očkování
    tak jsem ráno šla ze psama na vycházku tu hlavní ranní-k rybníčku,kus dozadu,pokecaly jsme s myslivcem známým,co měl sebou synova border teriéra-moc roztomilý a poslušný psík
    a mí psi seděly během rozhovoru jak přibití,tak bud je hysterka Dafi fakt marod,nebo po 5 a půl letech začala poslouchat,když vidí psa….
    no nic…
    předtím,dokud ležel Martin,tak jsem rychle pozametala,povytírala,
    at mi to během procházky uschne,pak ještě umýt koupelku,wc,utřít prach,kdybych odpo odpadla,a šlapaly jsme na bus
    to je taky úlet a jedn z důvodu,proč sem na to očkování chtěla jet autem…
    autem jste ve Vyškově za 15 minut
    busem to zabere z nádraží Vyškova na nádraží v Bučovicích 50 minut-zastavuje všude možně….
    no nic
    tak jsme dojely do Vyškova,do očkovacího centra,kde jsem byla rychle odbytá a při 20 minutách sezení tam sebou sekl poměrně mladej borec-kus chlapa,seděl,zohl se pro kartičku,sedl a si a buch ležel…
    tak všichni k němu a nohy navrch a vodu a křísit-brrr
    a to tam jeden v koji ležel na lehátku a další ležel po očkování…
    no žádnej povzbudivej pohled teda to nebyl…
    no z očkovaacího centra jsme šli pěšky do města,cestou se stavily v poměrně velkým pěkným sekáči,kde jsem pořídila Dafině plyšovýho sloníka,malýho,placatýho s dlouhýma nohama plandavýma,sobě pidi medvídka s vyplazzeným jazykem,takovýho retro do dlaně,a vestu na dvůr/na terasu černou softwelovou,jak novou,ta má co mám doma,mi byla před 5 lety a sedmi kily,dopnout jde s obtížemi celkem…:D
    vve zverimexu jsme pak vzaly hračku andulkám-už ted vám řeknu,že si s ní nehrajímani nechcou jít do klece…
    a Dafi si zas nehraje ze sloníkem,jenom se mnou a s Žerykem,
    no a Žerykovi jsme vzaly malý kulatý míček na zuby s mezírkama ze špiček…
    pak zas na nádraží a busem do Bučovicx nádraží
    tam rychle do pizzerky na meníčko
    a dom
    ve tři jsem byla doma,ještě jsem požehlila/poskládala prádlo,co jsem ráno vyprala a šla jsem číst
    večer šel ze psama Martin,mě teda nic furt nebylo
    minule mě večer začalo něco jako viroza…
    ráno jsem šla ze psama k rybníčku za kamoškou z Gobim,vzaly jsme to kolem ohrad,a pak kolem zahrad zpět,psi se proběhli,i Dafi valila jak dlouho ne!!!!!
    nádhera,my pokecali,nasmáli se,
    a šli jsme ještě od rybníčku ke knihovně adědinou zpět a fdurt dobrý…..
    tak já spokojená,zhltla jsem snídani a jely jsme do města nakoupit
    no a ve městě při cestě zpět mě to chytlo-že mě bolelo rameno od pichance,s tím,jsem počítala,pak mě chytlo to co minule,páteř,dole ty sihrče v bederní páteři,svaly+novinka-bolela mě hrča naboku pod paží…
    no nic moc…
    takže jsem doma do večera zalehla a Martin vysával,+pavučiny,+vaření oběda,večerní vycházka ze psama,
    no dnes ráno v dešti vycházka-kousíček,zase ležení,tak Martin vydrhl spíž,poklidil ji,oběd od včera,
    a já krom rychlo úklidu koupelny,jsem zas do večera dělala hají….
    večer se mi ulevilo,tak jsem šla kousek mezi pole ze psama,aby si trochu zamakaly-nosem,teda Dafi tak měla někoolikrát hledj-ztratil s klíčema,vodítkem a hračkou a Žeryk přinesení obojku…
    no ještě,že jsem měla volno a nemusela do práce….

Černjčaj-k tomu focení
    ty i Denyky fotíte krásně,popravdě nevím,včem by ty vaše fotky mohly býtr lepší?
    já třeba fotím tím co fotím-fotákem za 5 000,ze kterýho používám jen 2 funkce,a je mi jasný,že někdo z lepším fotákem,by měl logicky lepší fotky,ale taky na to musí být trochu oko….
    což si myslím,že když člověk nemá tak ani super technika mu nepomůže….

Z-mě maliny vždy připomenou prázdniny u dědy a babičky v Kateřině
    co to kotě tenkrát,nechalas sis ho?

Denny-a to spaní se ti objevilo až po očkování?
    já su totiž furt jak spící panna-bud se mě chce spát,nebo su strašně ospalá-třeba 4 hodiny v práci zívu a su hotová,nebo spím,
    ale já si myslím,že to mám po lécích…

Maya

cernejcaj
    mě je jedno jestli je fotka upravená nebo ne, to beru prostě jen líbí nelíbí, fotka se podle mě ani nedá nijak objektivně hodnotit
    jestli koukám dobře a mělas včera svátek, tak všechno nejlepší

cernej caj

Maya
    Diky:)
    Sem napsala dlpuhej prispevek a zmizel.tak znova se mi z 20% baterky osat nechce

Vcera to pres 2h mlatilo a blyskalo, vypad proud doma.a nejde ani v praci, ferinxe bobule asi trochu zabrali byla mnohem.klodmejsi inkdyz obcas taky stekla

Z

MirkaD
    Jasně že zůstalo.
    Černej čaj
    Na každýho se vykasli,tvoje fotky jsou krásný.
    Tady to bylo taky takový divoký.Bouchalo to fest.Bobuli jsem si musela vzít já.Fajn ze nám s Ferinkou zabírají,i když já mám určitě jiný.

cernej caj

Z
    Ale je dobre, se to pomaha:)

Kuskus

Milé dámy, popsala jsem výrobu cuketové rolády a šoupla návod vedle, do rubriky Recepty – buchetky a dezertíky. Kdo chce, může vyzkoušet, nějaká extra bomba to ale néni. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,981. až 2,000. (celkem z 3,553)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.