Kecací jaro 2024

Fóra Ostatní Kecací jaro 2024

• Toto téma obsahuje celkem 1,282 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 15 hodinami a 12 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,283)
  • Autor
    cernej caj

Mám pocit, ze Kimi si prala nove forum, tak si ho mohla i zalozit;) ja se k tomu dostala az ted.

Kimi

Čajíku, to mě mrzí, že to bereš tak jaksi autoritativně.😥 Přání to samozřejmě bylo taky, ale já tady přece o ničem nerozhoduju – byl to návrh k diskuzi. Neumím si bez Kecacího představit svůj den, a po více než osmdesáti stránkách jsem si říkala, že to je novoročně dost. 😉Jinak já něco založit – ha, ha.😂 Já jsem naprostý IT neumětel. Korinka má nebo spíš měla svoje stránky, ajťák, který mi je založil, přestal spolupracovat a já mám Koraktní deníček jen v počítači.🙄

cernej caj

Kimi
          ano, mas samozrejme pravdu, ze je uz stranek az az, ale psala jsem opakovane, ze nove kecaci forum zalozit muzete uplne vsechny, jakmile mate pocit, ze uz to zase zlobi kvuli velkymu poctu stranek, ze prave neni nutny cekat na me, az budu na PC, protoze pak je potreba pak treba zbytecne nekolik dni cekat, nez dojde k cinu 🙂

Tak super, ze mas denicek alespon v pocitaci! jak se jmenovaly kory stranky?

Thielli

A my hlasime prvni kliste 🦮

cernej caj

Thielli
              dneska sem si zrovna rikala, ze musim dat uz pipetu na sezonu, tak je videt, ze to neni prehnane brzo.

volal dedecek, byl na kontrole, tak je shledan jako OK. Az pojedeme z dovolene, mam v planu si udelat zajizdku za kladno, to uz z jiznich cech moc neni tak daleko, kdyz bychom stejne jeli po dalnici na prahu, tak uz sme pul cesty z brna usetrili. a deda ma 17.4 narozeniny a z dovci se budeme vracet 25.4 takze to vyjde dost stylove 🙂

Kimi

Čajíku, tady je vzpomínka na Korinku,

https://koraleopardipes.webnode.cz/ 😥

MirkaD

tak včera ranní-po úprvě Dafi ve čtvrtek,kdy jsem trimovala v sedě zohlá na zemi,a došmikávala na stole,mě bolely v noci záda + ruka strašně….
                  prostě jen debil jak já!upravuje psa po ranní,před ranní,….
                  ale už jsem se na tu zarostlou holku nemohla dívat…
                  v pátek ranní
                  popisuju ráno šéfovi,jak častro někde něco furt nechávám a hledám…
                  mobil/klíče/čipocku…
                  protože ve čtvrtek jsem si zapoměla v práci termosku,šéf-no já ji někde viděl,
                  já-no já taky,nevím kde….:-)
                  pekla jsem +házela pečivo,kolegyně hodná milá,co bych ji ráda brala i za dceru-je jí 20 a je milí,hodná,chytrá,hezká a má správně prořízlou pusu-pozor drzá není !je vtipná,ochotná…
                  no ak mi pomáhala,tak jsem vše stihla,ona je to ráno dost honka-palety pečiva,do toho péct,do toho to tam vozit,sklídat…
                  šéf si ze mě dělal prču,že neumím jezdit paletákem-jsem se nemohla streft do palety a já mu říkám-no,když jsem občas vezla dítě-hrozně ráda vozím kočárky s dětma!
                  tak když jsem občas vezla dítě,tak jsem je musela mít olepený v kočáře izolepou,aby mě nevypadlo!:-D,:-D
                  a on-no vidíte a mě sestra vyklopila…
                  a já-no,to máte proto,že nejste z dvojčat,já su z dvojčat,a my by jsme se nohli z kočárku navzájem jen vykopat!:-))
                  pak hl. kasa,pak chvilku vybalit a jít dom…
                  a ted-záda bolí,ruce bolí,nohy bolí-tvl,kde je ta zatracená čipovka????
                  v batohu čistý oblečení náhradní-ponožky,podkolínky…nákrčníky,
                  čpinavý z práce,taška s knížkou,termohrnek,termoska,čipovka nikde…
                  tvl,vyházím skřínku-další svetr,náhradní+náhradní elastáky,termofor,léky…šála 3….tvl…čipovka nikde,prohledám kapsy,oblíknu se a čipovka v riflích…uf…
                  odčipnu si a du dom
                  v ruce chleby,sýry,šunku,batoh s tím oblčením,tašku s platem vajec,knížkou,nádobím-termo,
                  beru přehoz…
                  venku prší..
                  vracím se pro pytel na odpadky na kasy,dám tam přehoz a v sedě na přehozu si půlhody na lavce čtu-jak se přehoz hodil:-),jen jsem vyhrnula kousek igelit at sedí zadek na teplým:-D
                  dojedu dom-prší,
                  dám prát pračku,umyju si termonádobí do práce,jdu vyvenčit psy,kousek se s nimi projdu,vyvenčím,10minutovka,nacpu je dozadu a rychle zametu a vytřu a odpadnu-úplně hotová…..
                  pak se vyplahičím dám prát druhou pračku,vezmu psy k rybníčku a zpět i s Maxem,pověsím pračku,nekrmím psy a jdu ležet…
                  to už su protivná,bolí mě celej člověk….
                  v deset v noci spím v obýváku na sedačce
                  v 5 ráno pouštím psy se vyvenčit a stěhuju se do postele….
                  dnes v sedm vstávám…
                  přelezu vedle pod peřinu,Martin mi nachystá snídani,pustí pohádku,psy ven,
                  a v osm vyrážíme ze psama za Čajíkem,předáme přehoz,
                  jdem se chvilku projít po cestě mezi 2 polama,
                  Dafi sice ze začátku štěká na Ferinku,ale když zjistí,že si ji Ferinka nevšímá,je v klidu,poběhají si na volno s Žeryke,vyvenčí se,mají změnu
                  jsou venku ze psem,kterýho SE DAFINKA NEBOJÍ!!!
                  DOKONCE VEDLE NÍ V KLIDU JDE A NECHÁ SE S NÍ VYFOTIT!!!
                  TAKŽE PO 8 LETECH ZJIŠTUJU,ŽE NEMÁM ZASE TAKOVÝHO ASOCIÁLA,ŽE HOLT DAFI ZE ZAČÁTKU NA KAŽDÝHO ŠTĚKÁ,NAKONEC TAKHLE VÍTÁ VŠECHNY NÁVŠTĚVY DĚLAL TO I GERO I KILLY,ALE ŽE BY SE S NĚJAKÝM POHODOVÝM PEJSKEM V KLIDU SNESLA,ALE HOLT KROMĚ čAJÍKA S PEJSKAMA SE UŽ ZNÁ JEN S BASENDŽÍKEM A TOHO SE MOC BOJÍ..:-(-ehmmm,nedivím se jí…není to její chyba….-je na ni moc hrrrr…
                  no po výletečku za Čajíkem-ráda jsem se prošla s Ferinkou i!a i Čárlíka jsem říkala,že mohla vzít,že by jsme ho vrazily Martinovi:-)
                  bylo to fajn!!
                  pejsci spokojený-byly venku jinde!
                  + MĚLY FAJN SPOLEČNOST! !!!!!!!FAKT RADOST
                  Martin spokojenej,že vypadl z domu,
                  -takže všichni spokojení!!!
                  Martin pak ještě v Bučovicích nakoupil,já se ždibec prošla ze psama a jely jsme dom
                  2 hodiny jsem ležela a jely jsme do práce
                  tam jssem byla 2 kasa
                  vybalování-hodně
                  zákazníků-hooodně….
                  no do devíti jsme to stihhly,ale fofry,sedřený,spocený,vynervovaný…achjoooufff
                  ale jinak fan kolegyně i zástupkyně,tak to bylo fajn:-)
                  odpo šel Martin chvilku s pejskama,udělal pomazánku,dělá vývar,a udělal mě večeři,já vyvenčila psy a piju kaféé

MirkaD

Kimi-Kuskus to napsala hezky
                    líbí se mi jak se pěkně staráš o Goliho,že si neřekneš,že už to nemá cenu…
                    -Kuskus k tomu měla dovětek z rodiny
                    tak já mám taky jedn…
                    brácha Martina bude mít za rok 50,tak mu otec Martina chce dát dárek už ted…
                    naprosto mega drahej dárek…
                    tak říkám Martinovi-se smíchem-že oba máme 50 za 2 roky,tak,jestli by jsme nemohli taky dostat mega drahý dárky už ted???
                    to aby otec ještě stihl vyloupit někde sejf…aby na ty drahý dárky měl 😀

Thielli-co zoubeček??
                    já mám furt nateklou hrču nad zubem..už 3 týden…a nemám to zatím jak řešit,kurna at už mi to praskne…:-(
                    -jinak k batohům a věcem pro psy…
                    nedám dopustit na sukni,vestu,a podzimní bundu co nosím i v zimně,vleze se mi pod ní zimní od Čajíka,
                    vzadu do velkých kapes-čelenky,vodítka,hračky,i pidi flaštička se vleze,
                    čelenky,nákrčníky,a dopředu pamlsky,klíče,a navrch mobil,peněženku
                    jinak na ddelší trasy beru batůžek…
                    z hraček beru vždy jen míček/plyšáčka…pidi hračky,
                    pullery mi upklavaly….

cernej caj

Mirkad
                      S prehozem na sednuti si me rozesmala a ja byla taky spokojena! Aj ferinka, se ve dverich jeste otacela jako ze to bylo vsechno? 😀 Vsichni sme byly spokojeni, to je dobre:)

Kimi
                      Dekuju za stranky!

Zlata

Tak když jsem sehnala podobnou konvičku,kterou mi Čertík rozflákal,musím koupit do knihovny novou knížku u který jsem v noci usla a Čertík si v ní nabrousili drápy.A Micák mi shodil květináč s jarní cibulkou .Tak to bylo do třetice.Snad to je všecko.

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Zlata.
                        Attachments:
                        Petrs01

Snad to je všecko.

To ti na zvěř leze jaro? 🙄

cernej caj

Zlata
                            to je ale hezka konvicka 🙂

snad uz teda mas vybrano, ale nediv se, ze certik okoukal od tebe lasku ke kniham 😀

Zlata

Petrs
                              Nevím,snad to nepřeleze na muže🙄

Černej čaj
                              Konvička je z Brna,stejnou jako byla mámino už těžko seženu.
                              Ferinka je šikulka.
                              Co noha?
                              Na takovou lásku se mu vy…,víš co.🫣

• Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 1 týdnem uživatelem Zlata.
                              cernej caj

Zlatka
                                noha je OK, kdyz celej den lezim u PC nebo si v posteli ctu 😀

koupila sem si nekolik kompresnich podkolenek, protoze je to snazsi nez stahovat obinadlem, coz by melo podporovat hojeni, takze poradne mazu a vyjimecne muz nemel vcera hrani, tak pojedeme nakoupit a kousicek se projit, je tam hezky. Kousicek myslim fakt par metru 😀

Zlata

Černej čaj
                                  Tak si nákup užij, hlavně ať tě to přestane trápit.🌞

Kimi

Kuskusi, Mirko, už přece Malý princ říkal, že člověk je zodpovědný za to, co k sobě připoutal, a naprosto souhlasím i s Františkem Šustou – kniha Neznám druhé takové zvíře, jako je pes.🙂 On mi to Goliášek vrací nekonečnou příchylností. Kdybyste byly v mé situaci, věřím, že byste se staraly stejně. Mirko, Ty zejména zasloužíš obdiv, staráš se nejen o své pejsky.👍

cernej caj

zdravotni prochazka za mnou, obed pujdu delat za chvili 😀

Attachments:
                                      cernej caj

Mam.zaplaceny popelnice. 960os a vyvazi 1x mesicne… jak tu byla minule ta debata.

Ale za jednoho psa jen 150 zase.

Zitra me bude v kanclu cekat novy kolega, tak doufam, ze bude v pohode.

Thielli

Zdravím kecací pokojík a všechny v něm.
                                          Přeji zároveň, aby už se moc nohy nebořily do bláta a přibývalo hluku těch pípáků, které tak ráda fotí čajík.
                                          U nás nic moc nového, po vytrženém zubu se vše hojí, byl to moudrák, tak kdybych tu plácala nesmysly, tak znáte příčinu.
                                          V sobotu první návštěva na Berounce, práce tam natahuje ručky ze všech koutů, člověk by tam nejraději zůstal a funěl na zahradě… no a jak se poslední dobou píše o tom, jak se množí bobři, tak i u nás spousta stromů ohryzaných do tužky včetně starých mohutných topolů. Povodí si mákne, pokud nebudou chtít mít Berounku plnou napadaných stromů.

Kimi – tys měla leoparda? Takže další majitel ne úplně snadného gaučového psíka? Jaká byla Korinka?

Čajíku, ty máš na kladně dědečka, já sestru… to se asi znát nebudou 😆 Sama jsem tam nějaký rok bydlela, líbilo se mi tam. Dobré spojení na Prahu a ještě lepší spojení na přírodu.

Fifi

Zlatko
                                            Certik dela svemu jmenu cest. 🙂 Snad uz vic skodit nebude.

Cernej caj
                                            Pipinky, pekny fotos. Se tesim na capy, az prileti. Sem tedy ne, ale aspon po netu budu zase nacuhavat.
                                            Preju, at je novej kolega prijemnej a sednete si. 🙂

Jinak nekdo klistata, my prvniho jezka. Docela brzo probuzeny jsou. Pepino jecel jak o zivot, kdyz ho na zahrade objevil, az Ruzice prisla zalovat, nechala si ujit svuj kill styl, asi neprosla pres Pruhy.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,283)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.