Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 3,684)
  • Autor
    PetraK
    EvaC

PetraK
    Proste ji byl najednou oblecek malej… Možná fakt kromě toho ze zesílila vyrostla i trochu ještě do délky, má přece jenom kvalitnější výživu než predtim. Já jsem driv na oblékání psu měla dost vyhranenej názor – psa dcery( když jsem ho v zimě hlídala ) jsem teda oblikat musela ( kříženec JRT a hladkosrsteho fixteriera), protože té je zima už když je 5 nad nulou… Ale ono se to obecně názorově dost změnilo i u odborníků – je fakt, ze když v bytě je +20 a venku -5, tak je to teda opravdu pecka ten přechod. Něco jineho je pes, kterej je venku, ale Ti naši rozmazlení gaucaci.. V rámci prevence(záda, ledviny, klouby, artroza) proste Sinďu oblikam když je pod nulou – i vzhledem k tomu, ze je na vodítku a ten pohyb má tudíž nějak omezenej..My i ráno chodíme ven třeba téměř na hodinu- něco jineho je samozřejmě když se jde vycurat před barák..

PetraK

Eva
    jo já si myslím, že je to tak nějak jak píšeš. Možná v tom hraje roli třeba i psychika, že ten pes je prostě zaseklej díky nepohodě, kterou prochází a když pak dostane možnost žít normálně, dožene to.Vím, zní to podivně, ale co člověk ví.

Maya

PetraK
    bordel je jen v kotelne a ne moc, co slo jsem ucpala hadrama
    kocky nic a Loki je venku, mam dojem, ze kocour se ani nevzbudil 😀
    ten pozar, podle me s origos nabijeckou a telefonem a tak se ti to nestane
    ale kdyz vidim na FB kolik lidi kupuje noname nabijecky, telefony, tablety na aliku, tak se spis divim, ze to neni castejc
    obcas tam nejakej chlap napise, ze to rozebral a co za hruzu v tom je, kolik lidi tam pise, ze z toho litaj jiskry nebo jim to vyhazuje pojistky nebo se to uskvari v zasuvce a stejne to lidi neodradi bo prachy zejo
    kazdopadne proste ja ani s origos nenabijim pres noc a nenechavam nic v nabijecce kdyz jdu pryc a myslim, ze s rozumnym pristupem neni ceho se bat
    a ty origos u nas prodavany musej mit atesty, coz je taky zaruka si myslim

PetraK

Maya
    my jsme taky utěsnili. A vyšlo to poměrně dobře, řekla bych. Ale rachot to teda byl.

Právě – sice se tomu věřit dá víc, když je to origoš, ale pořád, pořád člověk nikdá neví, takže k tomu přistupuju jako k potenciálnímu nebezpečí. Ale fšak víš, že já odpojuju, co se dá 😀 . Na prodlužkách mám čudliky vypínací, a co jde vyndavám ze zásuvky po použití. Jsem extramagor 😀

Maya

PetraK
    tak ja zas takovej extramagor ne 😀
    ale na nabijeni mam tu multizasuvku na stole a i kdyz tam mam pripojenejch vic veci a jdu pryc, staci vytahnout ze zasuvky tu zasuvku 😀

Maya

ono co mi rikal bratranek elektrikar, kdyz jsou ty veci spravne udelany, teda s atestem, tak ohen zpusobi zkrat a vyhodi to pojistky
    pruser jsou proste tyhle zbastleny veci z ciny, ktery ty pojistky nevyhodi a pak uz zacne horet ten plast a to je konec

cernej caj

Zeta tonje pupik sikovnej!

Doctu vas ve vlaku ale dik za tip na ten psi

Denny

Sláva nazdar výletu, přežrali jsme se, už jsme tu 😊
    To byl fčéra výletík 700km 😀 já jsem tak ráda, ze ty moje fajn kamarády a dky 😊
    Děkuju ti ty strejdo se svatozáří.
    V Ústí malá pauza, pak na Chdově, Roman prej pojedem na Sushi, je to tam super
    (jezdí tam s dalšíma našima známýma) Je to to Runnig sushi, kde žraso jezdí kolem vás a vy vybíráte co zežerete. No hrůza, jsem se cejtila, jak krokodýl číhající na kořist.
    Dobře no, něco jsme pojedli, Roman si vybral i mističku s řasami a sezamem, říkám ukáž vochutnám, no děcka blé, málem jsem vrhla.
    Pak jsem ochutnala kokosové mléko, tak to bylo gut, jen on mi říká, hele zkus ty kuličky co jsou v tom jídle na dně.
    Bléééé málem jsem vrhla podruhé…kuličky nějaké rosolovité, tak jsem je ehm plivla nazpátek do jedné z mističek, na nějakou další dobrotu, kterou jsem nedojedla.
    Byly tam holky asi vietnamky nevím, furt odnášely ty mističky a byla tam jedna holka, vypadala jeko evropanka, tak jsem se jí zeptala, co jsou to ty kuličky v tom mléce? S přízvukem z bývlého státu SSSR MI ŘEKLA, ŽE RÝŽE.
    No věděla prt stejně jako já, páč rýže to rozhodně nebyla.
    Po 17té hodině začali „jezdit“ masíčka typu losos, tuňák, carpacio.
    Roman se s tím pořád pral, říkám hele, dej si i za mě 😊
    Takže myslím, že jsem tam byla poprvé a naposled, ikdyž byla docela prča.
    Říkám mu, hele si představuju, že mě veme přítel třeba na jednu z prvních večeří sem…
    A bude místo na mě furt zamilovaně čumět na to žrádlo co jezdí kolem :-DDD
    Nakonec nejhezčí na Chodově byly hajzlíky 😊
    Pokrač za chvíli

Denny

Takže jechali jsme dál, přežraní, museli jsme se stavit na benzíně pro pití, páč po tom všem žízeň.
    Kolem 20 té hodiny jsme přijeli do Šaratice.
    Chvíli předtím bojovka, kocouři se poprali, kastrát s nekastrátem. Prý i krev stříkala, jeden přišel o drápek.
    Bláňa seděla za voknem a čučela dovnitř s výrazem pousťtě bratry domůůůůů.
    Paní Alenka je moc milá a jelikož ví, že je to dlouhá cesta, dodělávala zrovna jídlo.
    Tak jsem jí řekla, že ať se nezlobí, ale jsme přejedení a povyprávěli jsme jí, kde jsme byli.
    No ona na to, že pro nás má moravské sushi…pak vytáhla z trouby sušené švestky ve slanině.
    K tomu zelené domácí fazolky 😊 no já si dala asi 2 kousky, s tím, že je to fakt dobrota, ale už se do mě nic nevejde.
    Dostala jsem nějaké regionální pivko na slehnutí.
    Zhruba za hoďku jsem skočila pro Blani, ta sama nastoupila do krabice a jeli jsme zpět.
    Občas pomňoukávala, ale potichu.
    Roman celou cestu vyzvídal střípky z chovatelství atd.
    Kolem 1:30 jsme přijeli do díí píí, já jsem napsla Vlaďce, ať jde dolů a Koněva nechá nahoře.
    Spala u mě, ale nechtěla zůstat do rána.
    Tak samo, Koněf v tu chvíli doma záchvat štěkání, tak jsem běžela nahoru s Blaní v přepravce.
    Uklidnila tu čůzu zrzavou, vyklopila Bláňu, namazala jsem jí křemelínou, prý aby Balbí tak moc necítila kocoura.
    No a Balbí cítila, takže Blani rozradostněná hurá už jsem domáááá utíkala s Balbí přivítat a ta měla na to jiný názor. Syčela jak píchlý balón a pak začala i vrčet.
    Takže Blaní celá nešťastná čučela na mě nechápavě. Aby nedošlo k problému, tak jsem skoromatku zavřela do ložnice a Blaní byla s námi v noci v obýváku.
    Je to prý úplně normální, březí kočka si hájí mláďátka před kocourem.
    Tak asik hodím Blaní do pračky s aviváží 😀

Denny

Cesta fajn, při zpáteční cestě téměř žádný provoz.

No zkusíme jet ještě jednou až bude mroukat a pak to už asi vzdávám, uvidíme na podzim.

PetraK
    pozdrav jmenovkyni a užijte si víkendík 🙂

Milena z Prahy

Denny,
    tohle je prej stejný i u králíků. Jak se jeden vezme k vetovi a trochu načichne ordinací, ten druhej po něm pak doma vyjíždí, protože ho hned “nepozná”.

Denny

Mílo tak já jem to tušila, páč se hodně dívám na přírodopisné filmy a šelmy taky zabíjí mláďata, aby mohli samici nakrýt.
    Á ten nahoře mi je svědkem, že když jsme jeli přes Prahu tak jsem si na tebe vzpomněla, ale až cestou nazpět, kolem 22:30 hod, páč když jsme jeli tam, měla jsem jiné starosti, páč jsem potřebovala NUTNĚ čůrat :-DDD

Milena z Prahy

Cha cha, ve 22.30 jsem si už čistila zuby a Robštajn monitoroval televizní zprávy na CNN 🙂

Denny

Robštajn 😀

To bych mohl být Francezko – Frankenstein :-DDD

PetraK

VÁŽENÍ, PRÁVĚ JSEM VYHODILA JEŠTĚ JEDEN ČLÁNEK, TAKOVÝ VAROVÁNÍ. TAK TAM KOUKNĚTE.

Dennyky
    To bych mohl být Francezko – Frankenstein :-DDD

ty si blbka. ne.. ty si Knédlštajn 😀

Brtnik by mohl být Dachštajn- když mu tam přidám jen tak z legrace to ch.

PetraK

Dennyky
    Nakonec nejhezčí na Chodově byly hajzlíky 😊

😀 😀 a já to furt řikám, žes blbka.
    Ovšem tetkon mi napadá, že bychom tvoje hlásání měli brát s rezervou, ešivá to bylo jako s tou návštěvou kavárny tehdy a předtím s těma hranolkama…. tak…. 😀

Bláňa seděla za voknem a čučela dovnitř s výrazem pousťtě bratry domůůůůů.

😀 pupik, musela mít nerva , aby uhájila čest 😀
    Tak asik hodím Blaní do pračky s aviváží 😀
    no pak se na to rozmnožování už vyprdne docela a nebudu se jí divit 😀

pozdrav jmenovkyni a užijte si víkendík 🙂

ráda vyřídím

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 4 týdny uživatelem PetraK.
    Maya

Denny
    jo jo, chovatelstvi je rehole 😀
    ale zas takovy zazitky, kdo to ma 😀

Fifi

Krasavej vikend vsem,
    Esusko – uzijte si vzacnou navstevu, at pak moc hlavinka neboli. 😀

Dennyky
    Fiha, to jste dobry, dat takovou streku na otocku. Myslis, ze se Blbina zklidni a budou moct zase bejt pohromade? Blanule neni zadna rajda, ale treba se taky zadarilo?

EvaC
    Prime oblecek co na nej Péťa posílala odkaz do Psiho kralovstvi mám doma ve velikosti 50 – koupila jsem Sinde vloni – je nosenej ale v pohodě, tak kdybys měla zájem a velikost Ti stačila , můžeš ho mít..
    Ty ses ale hodna zena. Jsem zmerila oba vlkodlaky, na webu pisou:
    M 48-74 cm 50 cm
    Mno a Trolda ma obvod bricha 58, to by bylo ok, delku zad nejak 50-51, dle toho, jak se zkrouti.
    Ruzice bricho 61 a zada zhruba jak Trolda. Myslis, ze by to jednomu ci druhymu bylo? Kdyby to bylo o zdibek kratsi, byl by to velkej problem?

Milena z Prahy

Taky přeju pěknej víkend 🙂
    A ještě zajímavost: včera jsem u nás v Lidlu potkala ve frontě u pokladen Zanu s Františkem ze Zvířetníku. Jak jsem ho léta četla a fotky vokukovala, pamatovala jsem si, jak zhruba vypadaj! Tak jsem se na ně vrhla střemhlav, hlavně kvůli těm vejletum, co dělaj. I jsem s nima pak kousek šla po sídlišti, předstírali, že jdou ještě na pivo, jen abych je nestopovala až k domu 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 161. až 180. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.