Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 3,684)
  • Autor
    MirkaD

PetraK-Alpa-nejmenuje se to alpa?
    jsme ted měly v práci v akci litrovku,já tím mazala kdysi máti,moje drhá domácí profese,krom -uklid,umyj,vysaj,vyžehli,uři-byla-namasíruj:D

PetraK

Mirka D.
    no chystala jsem se v noční košily zrovna do města
    😀 😀 😀 tak co, no, každej máme nějakou úchylku, tak halt nosíš noční košili do města, se nestyď 😀

Fifi

Mirko,
    toho mas v praci furu. A obdivuju te, ze mas stale nutkani a odhodlani tahat svy pidi psy tolikrat denne ven. Neocenili by nekdy prece jen vynechani prochazky? Jen se na zahrade posusnit, vyvencit? Ja jsem ted musela vychazky okrouhnout na minimum, kdyz se dostanou 1 za dva dny ze zahrady, tadaa. O to vic nadseni, ale zaroven netrpi nejak nedostatkem pohybu a aktivit na zahrade. Ty svy pidipsiky beres kazdej den xkrat, coz je fajn, ale kdyz mate zahradu, neni to obcas zbytecny?
    Dafina by potřebovala otrimovat-má to dlouhý,úplně jí to už odstává….
    Ji objednej zase k naky ty trimovacce, ne? At si usetris zada. Simte, uz jsem se ptala nekolikrat a porad zadna odpoved. Co ma Dafca za dietu konkretni a proc?

Maya
    Tak do deste mi cokle nepujdou, kdyz jsme doma. Nehrozi, ze by promokli, coz se ale muze stat v lete na dovoleny. Kde je pak v noci min nez 10 stupencu nad nulou a budou klepat kosu.
    to asi něco nepromokavýho softshelovýho s fleesem?
    Takze? 🙂

PetraK

Fifi
    tak to je fajn, že to máš pořešený s granclema. Kámoš hodnej je!

Nebud blba jako ja. Padej nekam, nez bude vetsi ouve
    já vím, že máš pravdu, ale teď se mi nikam úplně zase po dochtorech nechce, třeba to odejde 🙂

bych mela neco takovyho poridit.
    hele to je fakt bezva věc

toho psa to krásně vysuší, to si pořiď.

A taky vypisuju vyberovy rizeni na oblecky do destiva, mlhava.
    Bubince jsem pořídila nepromokavou softshelku, s takovým širším límcem. Nemělo to teda chráněný pupík úplně, zapínalo se to přes pupík sucháčem, ale hezky to chránilo právě záda, ledviny, krk. Odťapala v tom všechny zimy, všechny naše výlety do hor, teď to podědil RUmíček a hodilo se to i po tý jeho operaci, jak měl loni v dubnu, pobíhal v tom a vedro mu v tom kupodivu nebylo i když už bylo celkem teplo

PetraK

Mirka D.
    PetraK-Alpa-nejmenuje se to alpa?

nenene, to byla vyloženě sportovní záležitost a tím pádem už jsem si vzpomněla, jak jsem napsala sportovní záležitost. Sportovka to myslím byla, že jo FIFI? Alpa je fajn, ale Sportovka měla jinčí grády 😀 . To ti trenér namazal haxny před závodem venkovním v listospádu – na 17. listopad běh ve Hvjézdě a haxny tě pálily tak, žes byla v cíli první, jen abys to mohla ze sebe sundat 😀

MirkaD

FIFI-no jo,s tím pohybem
    jenže oni se prostě na zahradě nehejbou…..
    jako,když nejsme doma-jako,že jsme v práci,tak je za tu dobu máti jednou-2 krát pustí ven-tak to se vyvenčí,projdou zahradu,a jasně,když půjde někdo kolem plotu,tak tam polerí a budou tam lítat a řvát-ale přes zimu zas takový provoz tam není,a přes teplý měsíce-to znamená,že je na tolik teplo,že prostě chcou být puštěný venku,tak to zase jsou zavřený na dvoře a na zahradu se pouští až večer-protože by tam jinak lítaly a řvaly,no vím,že píšeš,že tví psi mají ohyb,aktivity na zahradě,ale prostě oni vůbec přes zimu nechcou být sami venku-se vyvenčí,prošmejdí si to a jdou zpět-Žeryk tam několik hodin denně z Martinem je,ale to Martin sedí na terase,a hází mu hračku,a když je moc kosa,tak stejně chcu at je Žeryk doma,
    no a když su doma,jak ted ty 3 dny-tak ráno ze psama větší vycházka-pak chrní až do druhé vycházky odpo,maximáůně se jdou vyčurat-ale to je vyrazím ven já,at si v klidu odpo můžu zdřímnout,no a po druhé vycházce se zase válí doma,vůbec nemají potřebu chodit na dvůr,ven-myslím ted přes zimu a s Dfininým skloněm k tloustnutí je to psycho prostě…
    takže já bych ráda,kdyby přes den si nějak vyhráli na zahradě-což dělávali,když byla Dafi štěně,tak jsme sedávaly na terase-přes ty teplý měsíce-já,rodiče,tatka,když u nás byl a čučely jsme na Žeryka sDfinou jak se homí s terasy,kolem sušáku na prádlou,kolem konských saní,zase na terasu-ta je fakt dlouhá a z ní kolem sušáku,saní,a na terasu,sušák,sáně…a takhle tahu hodinu každej večer,a my na to čučely jak na televizu….:D
    jenže to už několik let neplatí,prostě si spolu nehrají,akoorát,když jdou na vycházku,tak se přetahují o hračku,ale jinak se nepereou-ve hře,nehoní,betahají o hračky,nic….
    prostě přes zimu jen se jdou na dvůr vyčurat a dom,a tady leží….
    a Dafi kyne,,,,
    tak proto se furt snažím o vycházky a pohyb,jo,jasně mají velkou zahradu a dvůr,ale v zimě na ní skoro vůbec nejsou,se vyvenčí a už trčí u dveří…
    třeba rodiče chodí ze psama tak jednou za týden,za 14 dní….někdy častěj,tam už jsem se po letech odprostila od toho,že jsem měla tendence s něma chodit-hromadu let jsem s něma chodila denně ven+cvičila+česala,ted si prostě řeknu,že jsou to psi rodičů,máti celej den doma,otec učí 4 hodiny denně a když chce s náma jít Betty tak ji vezmu…oba psi rodičů jsou mega tlustí…
    dieta-zvýšený cosi na játrech,takže nemá mít maso,psí pamlsky a granule,
    takže vařená zelenina,tofu,čočka,bílek….

Maya

Fifi
    koukni na pethome, maji tam fakt velky vyber vseho mozneho
    musis si rozmyslet co chces, jestli neco jen pres zada nebo neco az na bricho nebo i s nohavicema
    pak to miva ruzny zapinani, nekdy je pres hrud napevno a musi se tam provlikat jedna noha, nekdy je to i na hrudi na suchac a jen to na psa hodis
    jak drahy, treba hurtta a tak jsou pres tisicku, jiny o polovinu levnejsi
    hledat nepromokavy bundy nebo plastenky, pak jeslti chces fleece, kozesinu nebo bez atd.
    treba prehoz z kozesinkou tam maji
    https://pethome.cz/cs/zatepleny-vesty-pro-psy/1251-oblecek-thermo-s-kozesinou-2v1-60cm-kar-1ks-4016598161807.html

Fifi

Esusova
    Bubince jsem pořídila nepromokavou softshelku, s takovým širším límcem.
    A odkud? 🙂 Vypada to pekne. Rucnik tedy pohledam, tam prectu znacku. 🙂
    Sportovka to myslím byla, že jo FIFI?
    Jasan, sportovka. Nebo jsme tomu rikali emspoma? Modra a cervena. 😀
    já vím, že máš pravdu, ale teď se mi nikam úplně zase po dochtorech nechce, třeba to odejde
    Komu neni rady… I kdyz to ma z prvni ruky, nejaky to zanedbani u churave kolegyne. Inu, cin, jak myslis. :p

Mirko
    Nojo, to Trolda se s RUzici vyblbne fest, litaji a skotaci, honi se kolem baraku. Chapu, ze to u vas je jinsi, to jsem jen myslela kvuli tobe. Kdyz se vratis z prace a padas na hubu, ze bys nemusela este se psama se tahnout, ze by stacila chvile na zahrade nejaka…
    dieta-zvýšený cosi na játrech,takže nemá mít maso,psí pamlsky a granule,
    takže vařená zelenina,tofu,čočka,bílek….

No tohle mi prijde tak strasne neurcity uz delsi dobu. Na jatra jsou veterinarni diety a leky, ktery psovi rychle zabiraji a jatra maji vysokou schopnost regenerace. Nechapu, proc by nemohla mit spesl jaterni granule a k tomu nejaky leky na podporu jater (ostropercem pocinaje?). Proto se divim znovu, tofu, cocka, ble, to neni zadna jaterni dieta. Jako prala bych, aby vas vet vedel, co dela. Ale jak te ctu, tak o tom mirne pochybuju.

cernej caj

Maya
    Tak to.myskim ze hrajes jen doprovod ten muze byt jednoduchej a hraj napred do zblbjutu jen levou at si to tak zafixujes a pak zkus pomalu pridavat pravou, kterou umis do toho doprovodu

Mirka
    s tou kosili na doma si me rozesmala

Fifi
    Mam.na feri zateplenej softshell tak hych klidne i nechala usit od nekoho na fleru ve strihu co ty chces. Na feri mam blbej, ze nema ty zadni nohy uple dobre, taky sem tenkrat chtela hlavne at to ma na vandry na noc “pod sebe” a kdyz prsi at prave nema cely zadicka ale ty zadni nohy sem tenkrat nevzala dneska bych to vzala s rim at ro je robnou i na srary kolena

Z
    Do bohnic na hrbutov snad:D

Zlata

Čajdo
    Teď je v Enigme Ďablickej hřbitov.O tom bohnickym tu byl taky článek.
    Já byla včera po tom nákupu tak unavená,vykolejená,dneska jsem zaspala a Andy se došel vycurat na kočičí záchod.Chudák malej.

Zlata

PetraK
    Ty sita maji právě nožky,tak pod to nevlezou,táta je udělal z takového silného pletiva.Už se bohužel rozpadá ten dřevěný rám,ale to pletivo furt drží.Dělal je tak před 30lety.Jo a všechny kočky pak ležely na situ nad záhony a vyhrejvaly se.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

PÁÁTEK, PÁÁÁTEK, PÁÁÁÁTEK – A DNESKA JE FAKT SVÁTEK, PÁČ VÍTE CO? VÍTE CO?? DNESKA PŘIJEDE PEEEŤA! JÁ SE VŮBEC NETĚŠIM, VŮBEC. FAKTY NE, PÁČ CO JAKO, ŽE JO, ŽE PŘIJEDE PEŤA. PO STO LETECH, CO JSME SE NEVIDĚLY. JUPIAJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Musim koupit mocinky moc žrádla a prosecca. Dáreček pro ni mám, to bé koukat! 😀

Fifi
    A odkud? 🙂 Vypada to pekne. Rucnik tedy pohledam, tam prectu znacku
    no…… to kdybych právě věděla 🙁 ,hledala jsem v emilovi, ešivá to nemám uložený, a prt. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pak sem si vzpomnělááááááááááá i po těch letech, nejsem úpablb, nejsem stará ešče…….. u Merlína sem to kupovala, znám se s Merlinovou pánčičkou a jo, je to tam podivej!! Merlinovo království je vižlí a poctivý království
    koukej tady nahoře tu vestu mají v upoutávce,

https://psikralovstvi.cz/oblecky-pro-psy-skladem-ruzne-vyprodej/

jsem to letmo proběhla, nevím ešivá mají tohle přesně, ale určitě by Lucka poradila, co tuhle vestu nahradilo a nebo jestli tam není něco lepčího
    třeba tohle?

https://psikralovstvi.cz/oblecek-prime-vode-a-vetruodolny-sedy-m-50cm-akce
    odvolej se na Ešusovou, že Tě k ní poslala 🙂 snad si ještě bude pamatovat.

emspoma?
    JOOOOOOOOOOOO, TUDLETEN SAJRAJT TO BYL! 😀 , chladící a zahřívací a smrdělo to děsně 😀

Komu neni rady
    já vim a hluboce se stydim, bez přehánění.

Mirka D.
    Proto se divim znovu, tofu, cocka, ble, to neni zadna jaterni dieta. Jako prala bych, aby vas vet vedel, co dela. Ale jak te ctu, tak o tom mirne pochybuju.

no trochu souhlasím s Fifi. Bych se bála, aby to nenapáchalo tak nějaký škody nakonec.

černej čaj
    Do bohnic na hrbutov snad:D

čajdo, to mi přijde trochu předčasný…. proč stahovat kalhoty, když brodu ešče nevidět? 😀 😀 😀 😀

Zeta
    Andy se došel vycurat na kočičí záchod.Chudák malej.
    jeditííí, pupik jak je šikovnej ale!! podrbej mu tu jeho makovici roztomilou 🙂
    já byla ve středu totál vyčerpaná ze zajišťování kuchyńský linky, bez nadsázky to vypadalo, že to se mnou flákne.

Dělal je tak před 30lety.

jo to byl ešče poctivej matroš!

Jo a všechny kočky pak ležely na situ nad záhony a vyhrejvaly se.
    🙂 no jo nahřátý to bylo, se jim nedivím 🙂

Odetta

Ale bohnický hřbitov (ten tzv. hřbitov bláznů – nebo se bavíte o jiném?) je teď pro veřejnost uzavřený, ne?

PetraK

Odetta
    Ale bohnický hřbitov (ten tzv. hřbitov bláznů – nebo se bavíte o jiném?)

kam jinam by mohla zamířit někdo, kdo chodí na tohle fórum? 😀 😀

ale ešivá to je zavřený to nevím.

Petrs01

pro veřejnost uzavřený

Hlavní brána ano. Když ho obejdeš
    Čajdo, určitě doporučuji i ten psí hřbitůvek vedle.

Odetta

Petrs01
    Aha, tak to jo. Byla jsem tam pár let zpátky oprášit Horizont, to byla otevřená hlavní brána, tak jsem jiný cestičky nehledala. 🙂 A ten řbitov zviřátek vedle taky doporučuju, to je zážitek. Zajímavý kontrast…

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 4 týdny uživatelem Odetta.
    EvaC

Fifi
    Oblecek
    Nevím jakou má Trolda velikost – ale ten Prime oblecek co na nej Péťa posílala odkaz do Psiho kralovstvi mám doma ve velikosti 50 – koupila jsem Sinde vloni – je nosenej ale v pohodě, tak kdybys měla zájem a velikost Ti stačila , můžeš ho mít.. Sinďa od loňska zesílila a přijde mi ze i vyrostla( i když u dospělého psa se mi to zda nemožný) a tak jsem musela pořídit větší. Trixie bohužel přestalo tenhle oblecek vyrábět, ale byli jsme s nim moc spokojeni – mimo jiné nesusti..

PetraK

EvaC
    Sinďa od loňska zesílila a přijde mi ze i vyrostla( i když u dospělého psa se mi to zda nemožný)

asi to nemožný nejni, tu stejnou zkušenost máme s Tali taky.

Maya

prijel kominik a voddehtovavaj komin, to je rachot jak kdyby mel spadnout barak

PetraK

prijel kominik a voddehtovavaj komin, to je rachot jak kdyby mel spadnout barak

že jo? A co Lokouš a kocouřiska na to? Jak ohaři stavební bordel neřešej, tak tohle bylo vidět, že je jim nepříjemný.

Máte ucpaný šécky díry? Aby se minimalizoval bordel?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 141. až 160. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.