Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Odetta
    Njn, to dava smysl. I kdyz u nas v okoli se slunecnicovy lany taky najdou, zrovna vloni jsem kolem dvou jezdila. Diky za palce. 🙂 Kdy tobe pribude prirustek steneci, uz se nekde klube?

Odetta

Fifi
    Loni jich bylo hodně kolem Lovosic, to byla krása. Ale na Ukrajině to asi budou jiný lány. Nejvhodnější pro tepelnou úpravu je ale řepkový olej, tak já slunečnicový ani nekupuju.

Zatím chodí po houbách, ale jestli se všechno podaří, mohl by být štěník doma na začátku prázdnin.

Milena z Prahy

Fifi,
    tak hlavně, že je fyzio schopnej 🙂
    Spíš už bez prášku?

Fifi

Odetta
    Njn, repkovej olej je na smazeni lepsi, jenze mne smrdi. A taky sadlo. Ja holt kdyz uz vyjimecne neco smazim, tak to slunecnak jisti. 🙂
    Jak ja bych sla na houby. 😀 Toz drzim palce a packy, at vse klapne a prcek se pro vas vyklube. 🙂

Milo,
    Spíš už bez prášku?
    Jaja, spala jsem na zadech uz delsi dobu bez pilule, ted jsem si teda zobla na noc brufen, protoze damské zalezitosti. Pocitove to bylo neco jako “mam toho malo, jen houst”. 😀 Fyzio je sikovnej, jemny manipulace, ze si rikas, to je prd. A ono ne, kdyz se to za par hodin rozlezi, presne vis, co kde a proc robil. 🙂
    (Pobavila me mama, ta ma porad nazor, ze delam malo nebo neco spatne se svou rekonvalescenci. Pred chvili mi rekla, ze mam dat psy do utulku a odjet za brachou lekarem, ze ten me da do kupy.)

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 4 týdny uživatelem Fifi.
    cernej caj

Fifi
    Skoda ze to fyzio nenapravi ale tak porad aspon ulevil

Zitra mame patecek a pak odpocinek o vikendu:)

Fifi

Cajdo, vidis, mela bys ne me cas zejtra kolem paty? 🙂 Po delsi dobe…

Milena z Prahy

Fifi,
    dát psy do útulku… Už jen tím by se ti ulevilo, co? 😛

cernej caj

Fifi
    Budu bohuzel ve vlaku do prahe:(

Fifi

Milo,
    Už jen tím by se ti ulevilo, co?
    😀 No jejej. A Troldovi tuplovane. 😀

Cajdo,
    ahaa, ty zase jednou vyrazis do poradnyho mesta. Tak nic, se ozvu nekdy v tejdnu treba. Uzij si vylet. 🙂

Milena z Prahy

Čajdo,
    ani se neptám, kam jedeš 😛

PetraK

Zeta
    uterky,
    taky krásný! Já mám moc ráda kostky a kostičky, do domu to patří. Mám teda utěrek habakůk asi – ještě po mámě, starý poctivý – i když starý, ale toho Mousese jsem prostě koupit musela.

Síta závidím, taky si musím jednou pořídit a taky vymyslet co na ty záhony. Oni tam pak kočkouři nejdou teda jo?

Fifi
    to je přesný, jako by ta fotka byla odněkud ciziny.

takže to nošení masa jsi přežila bez větších následků?

dneska mi jemne rozhejbaval obratle v hrbu.
    jee to je dobře, že je takhlenc šikovnej!! No jo ono v našich dvaceti nic moc takovýho člověk neměl k dispozici, aby si na fyzio zašel, pokud nebyl hodně velkej sportovec.

Mílo to vypadá jako hodně dobře savá utěrka, že jo?

Lidi fakt vykupujou olej?? 😮 , blázinec , fakt blázinec.

Odetta
    Zatím chodí po houbách,
    jo po houbách, aha, jasně, ohař… po houbách…. na to se můžeš spolehnout 😀 😀 Lítá tam někde, dělá bordel a plaší bažanty 😀

PetraK

Fifi
    red chvili mi rekla, ze mam dat psy do utulku

asi nemá cenu komentovat, co?

Míla
    Už jen tím by se ti ulevilo, co?
    no hlavně mámě by se ulevilo 😀

Čajdo – pozdravuj v Prahé 😀

Milena z Prahy

PetroK,
    jo jo, je na vomak jako teflonová.

PetraK

Míla
    to jsou dneska matroše. Já naprosto třeba nechápu z čeho je a jak to funguje, takovej ten psí ručník. Aby fungoval musí být pořád vlhký a uložený ve svým futrálu. Ovšem – NIKDY TO NESMRDÍ – MÁME HO UŽ X LET A CELOU TU DOBU JE PROSTĚ VLHKÝ A NESMRDÍ. Jak to? A jak to dělá, že ač mokrý – max vyždímaný stále a stále ze psa dokáže vytahovat vodu – stačí jen vyždímat a jede se dál. Vodu a špínu.
    Co to sakra je za matroš a jak to dělá, že to takhle umí?

Fifi

Esusova
    takže to nošení masa jsi přežila bez větších následků?
    No vratilo se to o kousek zpatky, ale pak dobry. Jen me ta akce upozornila, ze fakt nemuzu delat renaultoviny. Coz asi udelam, protoze by mi mely dorazit granule, to jsou velky pytle. 🙂
    No jo ono v našich dvaceti nic moc takovýho člověk neměl k dispozici, aby si na fyzio zašel, pokud nebyl hodně velkej sportovec.
    Jo, presne jak rikas, v nasich 20 takovy moznosti nebyly. Sportovec jsem byla v tu dobu velkej, ale problemy velky krom bezny bolesti, kterou jsem mela snad odjakziva, se nevyskytovaly. Divoky devadesatky. 😀
    Lidi fakt vykupujou olej??
    Asi jo, ja dneska fakt zirala. To muselo probehnout nekde v tv nebo tiskem. 🙂

Co ty, chrchlo, je ti lip? Zeberni au polevuje trochu? Nebo se taky objednej k nakymu carodejovi, kterej ti akutne odblokne. 🙂

PetraK

Fifi
    protoze by mi mely dorazit granule, to jsou velky pytle. 🙂

a nestihla by sis koupit tohle

na tom se dá dobře věci převážet a je to skladný

Sportovec jsem byla v tu dobu velkej,
    no jo, ale abys měla servis fyzioterapeuta, musela bys bejt ultra velkej sportovec. Nás max promasíroval trenér, když jsme dostali křeč o závodě 😀 Namatlal nám na nohy – jak se sakra ta vodička jmenovala? Buď chladila – modrá, nebo zahřívala – červená. Mám ten název na jazyku, ale nevzpomenu si.

To muselo probehnout nekde v tv nebo tiskem. 🙂
    nic jsem nikde nezaznamenala, to bude fakbůkovina asi.

Zeberni au polevuje trochu?
    zatim ne, spíš místy naopak. Když mě se nikam nechce 🙁

Fifi

Esusova
    takovej ten psí ručník. Aby fungoval musí být pořád vlhký a uložený ve svým futrálu. Ovšem – NIKDY TO NESMRDÍ – MÁME HO UŽ X LET A CELOU TU DOBU JE PROSTĚ VLHKÝ A NESMRDÍ.
    To mi pripomina, ze vzhledem k Ruzeninymu obcas mrtvymu ocasu bych mela neco takovyho poridit. A taky vypisuju vyberovy rizeni na oblecky do destiva, mlhava. Pro oba cokle. Trolda kvuli ledvinam, Ruzice kvuli vocasu. Prostudovala jsem si kde co, nepotrebuju vytuneny kabatky na zimu. Spis neco viceucelovyho, co muzu v lete navliknout do stanu coklum, aby jim bylo teplicko, pripadne v sychravym pocasi dat na chrbaty, aby jim neco neprostydlo a nepromoklo.

Fifi

a nestihla by sis koupit tohle
    😀 ja mam kolecko normalni, do auta mi to pomuze kamos nalozit, z auta vykulim pekne sama. Akorat to pak pres zvysenej prah musim popotahnout dovnitr, detail. S tim se hrb vyrovna za chvili.

atim ne, spíš místy naopak. Když mě se nikam nechce
    Nebud blba jako ja. Padej nekam, nez bude vetsi ouvej. 🙂

MirkaD

to je zase den todlencto…
    ráno vycházka-venčící-aportková,
    pak mezisměna-lidí miliony-míka v akci po 2 balících,do toho 5kilo cibule v akci,kilo jahod v akci-olej byl v akci do včera….
    večer při počítání kasy mě říkáá vedoucí-že nás čekají náročné dny-tak mu říkám,že chcu slyšet dobrý zprávy-on-to já taky…
    takže jedna zástupkyně nemocný dítě,kolegyně nemocný dítě+trošinka neschopenek….něco dlouhodobých,něco delších….
    no prostě…..bude prča…já za celej den zmrzlá,sem si nestihla nakoupit,
    tak tak jsem stihla bus,včera tam byly do půl 12 do noci….,
    venku kosa,já hlad,žízen,a zjistím,že Martin sedí na terase ze psama nebyl-to mě fakt potěšilo-vypadl ze mě příval neslušných to slov,protože už jsem se viděla v teple…
    on že stejně s něma večer chodím-no chodím,ale šla bych na chvilku…..
    nic tak hrrr skoro klusem k ryvníčku-tam na lavičce sedni,lahni,vstan,pár aportků,a hrrr skoro klusem zpět-takže psi proběhlí,vyvenčení,
    já se trochu uklidnila,narvala se smaženýma vajíčkama,kafem,mlíkem,a makovou buchtou,zajedla to jabkem-a ráno na sebe zase!budu obdivně čučet ze slovy-jjéééé já su tlustááá-bože já bych si naliskala,fakt už….
    mám disciplínu na vycházky ze psama,na cvičení na záda-aspon 3krát týdně se snažím,na to nějak fungovat doma-ale sladkým se budu přežírat,jak kdyby mě za to platily…..
    no nic,vyprala sem,uesala zaprasenou Dafinu-se hovado v něčem vyválela,pak ještě šla žrát Žerykovi granule,který nesmí….
    mě z nich picne….
    andulky mají kdesi-nevím kde vyničku spadlou-normálně jim tam visí ten vršek koupátka bez spodku,nad klecí na obr hřebíku,kde mají houpací kruh-z lampy nad stolem sundaný takový to,jak se tím ta lapma posunuje dolů,tak to je spadlý,nad větví u okna jim chybí zajíček na hraní-bože co ty tam dělaly….
    to tady jednou podpálijoo aji s čiklama…Dafina by potřebovala otrimovat-má to dlouhý,úplně jí to už odstává….

utěrky…..mám pár utěrek od nás z obchodu co dobře sají-takový čtverečkovaný plátěný,pak takový asi 2 druhy,co teda nesají vůbec-takovej na omak divnej matroš-prodávaly se v ruličkách….
    Odetta-štěnátečko na houbách-bože to z ní jako recepis:D:D:D
    se omlouvám,já jak celej den čučím v práci na to žrádlo tak na nic jinýho nemyslím:D
    Denyky-aaa slečna Blanka je teda furt slečna a asi chystá kariéru v kláštěře?
    tričko z ní gut-já su skrblikovič-ale Martin není:D

PetraK-HELE JÁ NECHÁPU RUČNÍKY,ANI TRIČKA…..já nechápu nic…..
    já měla fleky na noční košily-fleky 2po vyprání v ruce,ve vaně,po odmočení,poté co jsem do pračky vrazila sůl+nějakou chemickou sračku na skvrny má noční košila z 2 fleků fleků 8!!!
    korunoval to Martin hláškou-at to nosím jen na doma!!!
    no chystala jsem se v noční košily zrovna do města…tak nic no….
    Fifi-taky rada nad zlato od maminky,že?:D

Maya

Fifi
    to asi něco nepromokavýho softshelovýho s fleesem?
    já měla pro Dorina šusťák s fleesem, do menšího deště dobrý, ale v lijáku to promoklo
    u nás teda minulý týden slunečnicový olej byl, jsem ho zrovna kupovala, ale od tý doby už xkrát napsali, že nebude slunečnice, tak asi proto
    cernejcaj
    no levou rukou se hraje vždycky doprovod, ale já to prostě neumím, nikdy jsem levou rukou na klávesy nehrála a je to znát, jak ta ruka na to není nacvičená a oběma rukama dohromady už mi to nejde vůbec
    užij si výlet

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.