Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,683 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 10 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,361. až 1,380. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Maya

PetraK
    to je cela denyky a koniky 😀
    ale jinak preju brzke uzdraveni, kombinace zada, smrkacka a hnacka neni moc dobra 😀

PetraK

Maya
    to je cela denyky a koniky 😀

už bé mít celou svou galériji 😀

kombinace
    neni, to uznávám, taky je výborný, pokud kejchám, to si čék taky labužnicky vyloženě vychutnává 😀

Maya

no a jinak musim rict, ze po nekolika dnech experimentu spravenej budik sice budi, ale tak nejak jako random, asi tak +- hodina 😀
    jako spravili ho za 70 Kc, ale tohle nechapu jak se jim to povedlo, to je fakt za vsechny prachy
    takze bude dalsi kolo 😀

PetraK

Maya

další epydémyje! Brtnikův telefén po přesunu času bu´d budí blbě, nebo vůbec 😀

cernej caj

Petrak
    😀

V pizerii taky vstali levou nohou a do gra uce gluten free hodili lepkovou pixzu…a do neoxnscene bezlepek.. semsnedla 1/8 a zatim adrane xjisto ala proc mam v pizze olivy s timze tak je jina to je fuk… 😀

Snad to se mnou nesekne

Denny

Ja uz nechci… davam kotatko do prepravky a ma natekly oko, na te male hlavicce to vypadá silene. Tak pry to je nejaky vir, blby je, ze ma jeste zalepena ocka jen male skvirky. A hnisem ocko zalepeny uplne. Tak mu ho pootevrel, nanesl gel a mam to delat 3x denne. Snad se to nedostane do druhyho oka a snad to bude okej. Nechci ani psat co mi rikal, kdyby to nezabralo 😥

PetraK

Tak jsem si donesla oběd – máme tu dneska akci Vaří pan Wong, nebo co. Týýý vole, hořim, hořim- RÁÁÁÁMŠTÁÁÁJN!!!!

Dennyky
    Nenene!!!!! to už je strašlivý tohle!! Že držím palce aby nedošlo k tomu, co říkal – bohužel to vím – to ani nepíšu, držím je hrozně, hrozně moc.

cernej caj

Denny
    Achjo:( prdelka malinkata… drzte se

Zlata

Denny
    Hlavně si nesahni do svyho oka,když to mazes,tohle měly přineseny koťata a jak jsem to mazala tak jsem si ten zánět nanesla do Bylo to peklo

PetraK

ale řekněte mi někdo, kde k tomu přijde kůtě, který je držený doma????? 🙁

cernej caj

PetraK
    Podle me staci proste jakejkoli bacil co prilitne treba oknem, vetsi citlivost na prach.. nemoci se nedeji jen lidem a zviratum co chodi ven. Nase kocka mela.usni svrab tak mi rekni kde k tomu prisla kdyz to byla ta z utulku a nesmela z pokoje

cernej caj

A to sme ji meli asi 3 mesice, nase venkovni kocky to nikdy nemeli… proste to se tak “prihodi” a spoustec muze byt cokoli hlavne u malinkyho nachylnyho piplanyho kotatka ty buodu mnohem nachylnejsi horsi imunitou:(

cernej caj

Maya
    Znamej bude mit fenku odsud
    https://velkyspic.webnode.cz/

Maya

PetraK
    stejne jako jiny viry to nejpravdepodobnejc prinese clovek z venku na botach a na satech
    cernecaj
    super, tak budou pak fotky velkeho bileho?
    co se tyka povahy je bily rozhodne lepsi volba nez cerny
    Denny
    drzim palce at kotatku gel zabere
    jo, to jsou ty strasti chovatele, co ja uz slysela takovych zkazek u psu, akorat blby kdyz se to takhle stane prvochovateli, ti dlouhodobi uz to tak nejak berou fatalisticky

Maya

teda chci rict, ze ja znam i chovatele, kteri maj stenata v extra mistnosti a nikdy k nim nejdou v satech a botach, ktery meli venku, dokud tem stenatum nejsou alespon 4 tejdny
    nojo a nekomu porodi Fifinka sama v boude a vsechno v pohode, to holt clovek neovlivni

Maya

no a vcera Loki porad trepal hlavou a drbal se pod uchem, ja uz myslela, ze bude mit zanet ucha nebo neco podobneho a dneska koukam, obr kliste v koutku tlamy uplne zevnitr, ani tak velky pri zavreny tlame nebylo videt, takze vcera jak bylo mensi vubec nebylo videt ani pri otevreny tlame, to jsem fakt jeste nezazila
    ackoliv normalne si nechava tahat klistata v pohode i od oka, tak tohle se mu teda vubec nelibilo a byl to trochu celindz

PetraK

porodi Fifinka sama v boude

😀 😀 tak to sem zvědavá, až Fifi přinde, co z tohodle bude 😀

Maya
    jo, jak jsme spolu s Dennyky mluvily, říkala,že to mohl přinést pesan, ona… to je fakt, to mi prostě nedošlo. No asi bych byla jako ti chovatelé co mají extra místnost a přezouvají se – u psů díky -tomu, že se zase zpátky dotáhla parva nejspíš – určitě teda.

chůdě Lokísek , Ešátor měl jednou v řitce 😀 , to taky bylo něco.

Maya

PetraK
    to mi vubec nedoslo s Fifi 😀
    no jo, jsou i chovatele, co jim fena pri prvnim porodu umre a podobny veci
    holt porod a odchov jsou rizikovy, ale proste chapu, ze to cloveka musi strasne zdrchnout, i kdyz si to dopredu stokrat rika
    proto ja jako chovatel jsem skoncila u krecku 😀
    jestli ma Loki cokoliv v ritce, tak to netusim neb v tech chlupech by nebylo videt ani 50 klistat, ty musej odpadat samy 😀

Denny

Esusova na tom tvym vobrazku vod Lady ma konefka zlomeny obe haxny a nejen jeden prstik

PetraK

Maya
    to mi vubec nedoslo s Fifi 😀
    tak to máš nejpíš tetkon už blbý 😀

já bych nemohla chovat ani náhodou, celý je to strašný a pak, když se to zvládne mám dát toho pupíka pryč? ne, nedám! 😀

neb v tech chlupech by nebylo videt ani 50 klistat, ty musej odpadat samy 😀 ?

😀 😀 to mě pobavilo, ale pohled by to asi pravda nebyl hezkej, fuj a ble.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,361. až 1,380. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.