Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Denny

A navíc tríča přišly úžasně zabalený, s logem firmy na kartonu,
    v znovuuzavíratelným sáčku, prostě i pěkný dárek.
    Servis taky super, volali mi, že odasílají, jestli mám ještě nějaké dotazy atd.

cernej caj

Denny
    Mrknu na trica to zni dobre

A s blanou teda uvidis, no, treba to pak klapne

cernej caj

Skoda ze nemaji tilka

Denny

cajdo tak oni maji porad nejake nivinky a klido jim napis, ze by byl zajem. Dnes je uzasne a ja zrovna projizdim Hrenskem.

Attachments:
    Denny

Ústí

Attachments:
    Maya

Denny
    tam je to takovy zvlastni jak jsou vsude kolem ty skaly

Maya

jsem se konecne rozhoupala a objednala knizky od dobrovskeho na tu kartu sodexho, sice s potizema, ale nakonec se zadarilo, tak doufam ze knizky dorazej
    ale dodaci lhuta na veci co maj skladem teda nejmin tejden
    tak jsem si alespon taky vzala klavir pro samouky, prachy by se mi za to davat nechtelo bo predpokladam ze pulka knizky bude jak poznat kratkou notu od dlouhy a jak vypada stupnice C dur

Denny

Maya jo je to tam takovy jiny, ale krasne jiny… ja proste miluju tuhle cast zeme, ikdyz mne se libi vsude tam, kde je priroda…. jeee ty hrajes na klavir? 😍

cernej caj

Denny
    M9c hezka fotka

Maya
    Ja tam sodexo kartou platila kdysi online kdyz sme ji jeste meli, tak dobre ze se zadarilo

Maya

Denny
    ja jsem jako dite jezdila tim smerem akorat do Biliny, bydlela tam teta, ted bydli v Teplicich, ale tam jsem ani nebyla
    prave ze na klavir nehraju, neumim na klavesy levou rukou, takze hledam neco podle ceho bych se to mohla alespon trochu naucit, kde budou prstoklady a tak
    teda ovcaci ctveraci uz jsem se naucila obema rukama 😀
    cil zahrat alespon Pro Elisku, kdyz se to hraje jen pravou rukou, neni to vono 😀

PetraK

Dennyky
    Ústí
    týýý jofka!! To je hezký!

Maya

zajimavy clanek o puvodech slovech
    barak je ze sumerstiny a piskot a pandero ze spanelstiny, to bych ani nerekla
    http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?art=7575

Zlata

Tak jsem vyfotil a v Kin uterky,ten materiál se mi líbil,vyrobeno v Pákistánu.
    A venku jsem konečně vyfotila sita na sušení bylinek,který na jaře používám na prikryti záhonu proti kočkám.

Attachments:
    cernej caj

Zlata
    To soubtaky hezky uterky, ste s esuskou uterkovy magnati ted:D

Maya
    Ale tam hrajes jen doprovod levou dokola jen, ne? Ja kdysi umela pro elisku s takovym jednoduchym doprovodem ale keyhoard semndlouhodobe zapujcila kamosce a nevim zda ho nekdy jeste budu mit doma:D

Fifi

Zdarec vespolek,
    uz mate utreny nadobi a nepotivy tricka? 🙂
    Hele, ona se chysta nejaka apokalypsa ohledne slunecnicovyho oleje? Jsem si naivne chtela lahvu koupit, neb hodlam o vikendu smazit kaprika – vyprodano?! ve dvou kramech, ve vecerce meli dve posledni flasky, tak jsem je vzala. Mi asi unikla naka info.

Neunikla jsem ale fyzio, dneska mi jemne rozhejbaval obratle v hrbu. Aby se mu lepe a presneji pracovalo, prece jen skoncim na rtg. Trosku vzdychal, ze skoda, ze se s mou pateri nepracovalo nekdy ve veku 20 let, ted uz jsou zmeny dost nevratny.

Dennyky
    Fotka z Usti je skvela. Nevedet, odkud to je, tipovala bych s klidem uplne jinej stat.

Zlata

Čajdo
    Já ty uterky nekupovala.Jenom když sem Petra dávala ráno a já na ne náhodou přišla tak jsem fotla.
    Maya
    Já byla jako každý čtvrtek nakoupit v Penny,olej tam byl.

Milena z Prahy

Denny,
    foto Hřenska moc pěkný 🙂
    Hned mi to připomnělo krásnej výlet přes Pravčickou bránu. Zpátky jsme jeli na lodičkách… Sakra, jak já ty výlety neplánuju, tak si nic nepamatuju 🙁

Milena z Prahy

Jo a taky se připojuju se svou utěrkou 😛
    Recyklovaná jakási z Tchiba.

Attachments:
    Zlata

No na utirani jsou nejlepší ty starý s kukatkem(Kluci v akci)🤓

Odetta

Fifi
    Asi že bude drahá slunečnice? Pěstuje se ve velkém na Ukrajině…
    Držím palce s bolístkami, ať přestanou bolet. 🌻

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.