Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 3,684)
  • Autor
    cernej caj

Denny
    Jak.vybtomu rikate?
    Vim ze sme.to onehda na foru resili, na bodlak sem.si nevzpomela a nekdo tomu rika taky dost cizokrajme, ovsem cumbrk.to myslim nebyl:D

Odkladam si sem.inspiraci

https://www.fler.cz/shop/pekny-kvitko?offset=36

Pry to jde delat i s detma a zalivat to do silikonu ve formickach na muffiny treba vic info fb Skauti modrice tam.je mavod an delani s detma

Denny

No říkáme tomu bodlák 😀

jo ty květy v pryskyřici jsou moc hezký, zrovna u ní jsem objednávala pomněnky a pak chmýří z pampelišky pro kámošky k narozkám.
    Ale výroba není úplně tak jednoduchá…

cernej caj

Tak tohle je urcite slozitejsi, s detma to bude asi jinej levl vyroby

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

ty jo dámy – ten mezižeberní sval, jak mě bolí z kašle – ten se teda rozjel, zapnout si třeba pás v autě, je vyloženě lahůdka, stejně jako jiný další zajímavý pohyby, třeba otvírání dveří a dýchání 😀

kachna
    normální, řekla bych, že dost kvalitní.

ty jo tak to je supr, páč jsem si říkala, že když je srst jemná, tak dostávat z toho při tý huňatosti bordel, by asi byla lahůdka.
    A kde máme další fotky, a kde máme další Mravenečníkový hlásání?

Mirka D.
    zákazník se mě snažil přesvědčit že je těhotnej…..a nemůže tím pádem tahat těžký věci
    se přiznám, že na tohle bych nerva neměla. Tyhle trapnosti nějak neumím zpracovat.

Asteris
    Arinka je pupíček hodnej. Bubrdlína to měla stejně, jednou na to smrádě rezatý vyštěkla na začátku a pak už nic, vozil se jí na laloku, zakusoval jí, lomcoval s ní a kdyby nemylo mě, tak jí rozcupuje jak starej kalendář 😀 😀 . Hodná je Arinka a moudrá je její pánčička, že jí v tom nenechá a smrádě malý drzý roztomilý a rozjívený odcloní.
    Ach já jsem si zavzpomínala – a kroupu při tom musela zamáčknout.

BubiŠtajní hlásání – Bubiška (4) a Štajnidlo (2)

myslím, že ses rozhodla Asteris dobře, pokud to dobře vybalancuješ, což myslím, že ano, bude to pro Arinku přínosný protože bude mít úkol, nebude jen tak důchodcovat, ale bude mít povinnostě a to je mocinky moc důležitý. Tož ať se vám žije tak dobře, jako nám tehdy.

Dennyky
    žjooo, vy si holky uživáte! Venku myslím, ne přes noc, to už Ti tak moc zase nezávidík

PetraK

černej čaj
    Odkladam si sem.inspiraci
    tak ale to je moc pěkná inšpirace, takže já ji hodím tam kam patří rozhodně – tedy do odkazůch, jo ?

PetraK

Hoooolkýýý helejte co jsem si koupila. To jsem musela. Moures bé utírat nádobí 😀 , když más svoje dyzajnový útěrky 😀

Denny

Tak mi asik dnes jedem pro Balní páč ehm mise byla zbytečná, ale tak zase se seznámili a při druhém randěti to určitě výjde, trochu jí doma domluvím, určitě i Balbínka jí řekne své :-DDD

PetraK
    auuu mezižebrní zánět je lahůdka, jsem taky měla…ehm, co jsem ještě neměla? Covid, Aids 🙂
    Bolest jako při naražených žebrech, člověk cejtí všechny svaly, o kterých neměl ani tucha, nemůže se smát, ani dejchat, nic. Úžasná záležitost, na kterou není ehm léku.

jo bylo pěkně, Vlaďka měla nějaký splín tak jsem jí vytáhla ven a daly jsme si lahvinku.

kachna
    taky těším na hlásání o mravenečníkovi..

Jsme to ale tadyk tým: Kuní ksicht, mravenečník, netopýři….

Denny

Jééé hezká utěrka, já mám poslední dobou problém utěrky sehnat, teda myslím kvalitní, které sají (neplést si s nasáváním) a které nepouští chlupy

Maya

Petrak
    to jsou krasny uterky, to budes mit fakt stylovy
    vy taky musite mit vsechno pani, i zebra 😀
    Denny
    jo, zrovna nedavno jsem koupila bavlneny uterky, ze jako konecne ano, a ne, smidlaj, ale neutiraj
    ono je to tim, ze do toho pridavaj ty protimackavy latka a ono je pak i ta bavlna hladka a nesaje, peklo je

Maya

Denny
    koukam i kocky si stoji za svym 😀
    a to vi jako pani stoprocentne ze jako nic? to je na noc oddeluje a furt sleduje nebo jak?
    tak snad to vyjde priste

PetraK

Dennyky

trochu jí doma domluvím, určitě i Balbínka jí řekne své :-DDD
    chuderka nebohá cudná Blaní. co dyš chce do kláštera a vy z ní tady vyrábíte s Balbínou couru! 😀

Bolest jako při naražených žebrech, člověk cejtí všechny svaly, o kterých neměl ani tucha, nemůže se smát, ani dejchat, nic. Úžasná záležitost, na kterou není ehm léku.
    takhle to zatím ešče nemám – tak jsem to asi možná ani neměla číst 😀 😀 . Ale je pravda, že se to horší, tak musím honem něco vymyslet, co s tím udělám.

Kuní ksicht, mravenečník, netopýři….
    😀 😀 😀 😀

otevřem si zoo! 😀
    Tali doplní prase a Rumíček veverku, či zajíce, který umí hezky předvést.

teda myslím kvalitní, které sají (neplést si s nasáváním) a které nepouští chlupy
    nu tady o kvalitě zatím nevím ničehož , kupovala jsem to prasácky kůlivá obrázkům……. a barvě 😀 . nechám to zatím zabalený, až pak bude kůchňa.

PetraK

Maya
    vy taky musite mit vsechno pani, i zebra 😀

chtěla jsem to zkusit, když to mají i jinýlidi, že jo 😀

tyhle utěrky podle mě budou patřit mezi ty pekelný, nějak to tak na mě působí. No ale tak je můžu prostě vzít čistě jako dekoračku, že to přehodím přes to zábradlíčko, co je u pece na utěrky.

Denny

Maya
    no voni mají lodžii přímo v obýváku, který mají spojený s kuchyní a
    jedny dveře i do ložnice, takže vědí 🙂 a v noci by to prý ehm bylo dost slyšet.
    Dnes v noci byl prý řev, Bláňa vyskočila na poličku a shodila květináč, takže ve 3 ráno úklid, pak se uvnitř jeden kocour po*ral a druhej blib ze škrabadla.
    Když si šla paní lehnout, tak začala Bláňa škrabat na dveře a řvát, že chce dovnitř, ona je prostě mazlící, vyhledává lidi, takže na Valdu už prdí.
    No já se do mobilu tlemila, když mi to paní vyprávěla, ona se teda už smála míň :-DDD

jako kdyby bylo u utěrek důležité, aby se nemačkaly, co …

PetraK
    vy z ní tady vyrábíte s Balbínou couru!
    proč couru? Matku 🙂

ěco vymyslet, co s tím udělám
    NĚJAKÝ HOMEO?
    Mně trochen zabíral Nimesil, jinak nic

PetraK

Dennyky
    Dnes v noci byl prý řev, Bláňa vyskočila na poličku a shodila květináč, takže ve 3 ráno úklid, pak se uvnitř jeden kocour po*ral a druhej blib ze škrabadla.

😀 😀 pardon, pardon. to nešlo 😀

ona se teda už smála míň :
    ano, to chápu, takhle z druhé strany je to velmi ftipné, leč… ž ejo 😀

proč couru? Matku 🙂
    couru, páč ji nutíte do styku 😀

Hm, zkusím arniku – dík, nějak mi to nemyslí – kovid si vzal nejen malej, ale i velkej mozek a tak……. smůla, no 😀

Maya

Denny
    chudak pani 😀
    asi to chce jinyho kocoura, u psu je tohle i celkem bezny, ze fena s jednim psem nechce a s jinym v pohode, tipuju, ze u kocek to bude stejny
    holt nemaji obe stejnej vkus 😀

Denny

Tak vám musím napsat recenzi na triko CityZen.
    Jako už jsem si tady několikrát stěžovala, že se hodně potím.
    Kecy typu jseš tlustá, proto se potíš jsou opravdu blbost, páč když jsem měla o 25kg méně tak to nebylo lepší. Ale o tom jsem psát nechtěla.
    Miluju barevný věci, bohužel kvůlivá tomuto “hendikapu” nosím tmavé a černé :-(.
    O firmě jsem četla už před pár lety, nicméně jsem se neodvážila něco koupit, páč jsem tomu nevěřila.
    A nyní už věřím.
    Dokonce i po dvojím vyprání má triko všechny ty úžasné vlastnosti – žádné fleky od pocení, dokonce jsem ho polila čaejm a ano, tekutina stekla. (prala jsem teda ručně)
    Mohlo by se zdát, že budete mít obavu, že triko je umělé na dotyk, neprodyšné a bůhví co ještě. Ale ne. Je opravdu úžesné. Navíc jsem si schválně koupila tuto barvu páč na černé by ty fleky od pocení vidět nebyly.
    Měla jsem ho i párkrát na delší prochajdě s Connie.
    Jelikož jsem měla zimní bundu, tak jsem se spotila, ale na tričku ani ťuk.
    Ano JSOU DRAŽŠÍ…ALE
    takže DOPURUČUJI
    Je mi XXL DOKONCE JE I DOST DLOUHÉ, prostě paráda určo ještě zakoupím.
    https://www.cityzenwear.cz/damska-trika/damske-bavlnene-triko-cityzen-zelene-kimonovy-rukav-s-elastanem/

a mají teď na skladě krásné černé s andělem

Denny

Maya no zkusíme to ještě za těch 14 dní a uvidíme.
    No von je prý Valdík fakt gentleman (paní říká blbec) páč von kočku fakt neznásilní jako ostatní kocouři, ale vrká a je hodnej :-DD

PetraK

Maya
    asi to chce jinyho kocoura,

jo to si myslím taky, prostě není kocůr ako kocůr.

Dennyky
    to triko vypadá jako že fakt dobrý, podle těch recenzí, co píšou lidi.

PetraK

tak ovšem to tričko s andělem je skvělý.

Denny

PetraK
    je viď? Žadný přeplácaný, prostě jemný, hezký

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.