Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Ale ble, broucek malej. 🙁 Ses sikovna strupoosetrovatelka, aaaaaachjo. 🙁
    Ja ted volala na veterinu, mame kontrolu az pristi tejden, ale dochazi mi Pronefra pro vorecha. Mno, vypadek na strane dodavatele – velky baleni neni (180 ml), ale snad pozitri dorazi aspon 60 ml.
    Mohla bych poprosit, kdo nemate veterinu nak uplne z ruky, mohli byste se mi optat, zda by slo objednat velky baleni nekde? A pripadne koupit, poslat, Troldik to potrebuje. Samoze poslu prachy predem na ucet.

Petrs01

sakra, kdybys to napsala dřív… zkusím jim napsat.

týý, Fifi, ale tady někde tvrděj, že mají skladem!
    https://krmivo-a-vitaminy-pro-kocky.heureka.cz/virbac-pronefra-pro-kocky-a-psy-180-ml/?gclid=EAIaIQobChMIkqGi6oP79gIVBe7mCh1rEgMZEAAYAiAAEgLJA_D_BwE#prehled/

Fifi

Nemaji, kdyz rozkliknes obchod, tak momentalne nedostupne. 🙁
    Kdyz by u veta nekde meli, beru. Klidne, at se mi sejde vic lahvicek, expiraci to miva dlouhou.

Fifi

Este zkusim zejtra vet lekarnu ve meste, tak pidilahvicku mame jistou pozitri a na dalsi pouziti se neco sezene.

Jo, Milo a vlastne to je i pro Mirku, flyballovy silenci, to je zastup Zeryku. 😀

Fifi

Petrs – jsem koukla dukladneji a nektery eshopy to maji i skladem. Jenze nevim, tohle radsi koupim primo od veta nebo v lekarne, zkontroluju si expiraci, budu verit, ze jim to nekde treba nepremrzlo. Granule kupuju pres eshop, tohle pro lepsi pocit nejak vic naprimo, nebo jak to rict? Treba blekotam kraviny, ale takhle to cejtim, abych Pruhum nejak neuskodila.

EvaC

Fifi
    Nebo tady – kdyby bylo nejhůř
    https://www.gigalekarna.cz/vyhledavani/?phrase=Pronefra

Maya

Fifi
    co tady přímo od veta? https://www.vetvlcek.cz/obchod/produkt/pronefra-pro-kocky-a-psy-180ml/
    jestli to někde přemrzlo, tak po cestě a to může bejt i u tvého veta, já bych se nebála
    k vetovi se ted bohužel nedostanu
    Petrs01
    chudinka, vypadá to hrozně, tak přeju brzké uzdravení

Denny

Dobré ranko,
    tak u nás konečně prší 🙂
    Tak jsem včera nainstalovala druhou kameru v ložnici a ta čůza Bláňa jí dnes ráno sundala.
    No jó vono to svítí a hýbe se to, to bude asi nějaký vetřelec, kterého mosím nutně zlikvidovat 😀
    Takže dnes musím poprosit kámoše jestli by mi jí přivrtal na strop.
    Balbínka už má nateklý cecíky, takže to bude co nevidět.

Petrs01
    ať je Vašíček brzo fit, chudinka nemocinkavej 🙁

cernej caj

Petrs01
    Vasicek je statecnej hosik ze na veterine nepotreboval kosik:)

Fifi
    Jak rika maya, pokud to nekde premrzlo tak pri preprave a to je riziko totozny u veta i v eshopu..

Petrs01

nepotreboval kosik

No, ono to jinak nešlo, ta hrůza je tam kde by byl spodek košíku, takže bychom se k tomu nedostaly. Ale je fakt,že za těch 10 let u nás se hodně obrousil a dost toho zvládá (ale RTG žere pejsky a krev zadarmo nedáváme)

Petrs01

pokud to nekde premrzlo

ehm, Fifi, tak nějak mi došlo, že to bych ti to ale musela dovézt osobně. Páč když to pošlu poštou, tak už zase nevíš co s tím pošta dělala, klidně to může přemrznout někde na depu a pošťácké dodávky taky nejsou vyhřívané.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Fčéra byla zasejc krásná procházka a pak přišla mela teda. Hlavně na pastvinách, u nás tolik ne, ale vánice obří, vítr a nepříjemno. měli jsme štěstí, že jsme to stihli za relativně dobrýho počáska. Pak jsme si s Brtnikem sedli a dali si brzkou sýrovou večeři. Snědl kozí sýr! prvně v životě 🙂 A celej. Nejdřív s číli a pak ešče půlku s vořechama. Vo tý koze uvnitř prostě nevíte.

Petrs01
    mně je ho tak moc líto broučka malýho, mohla bys mu za mě koupit něco extrémně moc dobrýho, pupínkovi starýmu? Moc bych mu přála, aby už žádnej další bolák nebyl. A posílám síly do dalšího boje, jak píše Fifi, bojujete statečně.

Petrs01

něco extrémně moc dobrýho

Ten si baští líp jak my! Páník mu vyvařuje různé přílohy, aby chudák neměl furt to samé, vaří mu hromady vajíček (bílkovina, pro ledviny lepší než maso), o hromadách piškotů na veterině se radši nezmiňuji. A von furt jenom “etě chci”. Lump nenažranej je to. 😀

cernej caj

PetraK
    Mnaaam kozi syr:) uz sem hodne dlouho nemela…

Jinak sem neodolala a 1) sem dala vero nejaky obleceni na vandry, jak ste me namotivovaly nesyslit aspon uplne vsechno ale jen 99% 😀

2) za odmenu sem si objednala leginy na jaro/podzim, protoze sem jim dost prisla na chut (siroka guma takze me netlaci) a nemusim resit ze do nich nedostanu stehna

Jakoze porad mi vadi ta esteticka stranka veci ale zacinam se smirovat se stavem veci a ze do lesa je to fuk 😀

Vcera sem mela jogu a dneska mi upadne hlava tak nevim nevim:(

A v sobotu prvni letosni vetsi vylet (33km). Chtela bych letos ze 100 kolem brna ujit aspon 50.

Jo muj silenej kamos kterej toho zdy vydrzi min nez ja jde prej slapanickej dogtrek nagic mesic po covidu s kamosem, tak su dost zvedava. Na chvilku me zamrzwlo ze ja nejdu ale jen na chvilku:D

PetraK

Petrs01
    škoda, že jsme tak daleko – i místem práce- poslala bych mu vajíčka od domácích slepiček, pupíkovi. Pánik hodnej, šikovnej.

černej čaj
    no tak až bys k nám někdy mířila, tak se připomeň a já zkusím obstarat, když v tu dobu budou mít. ale je to rodinná minifarma, nic ofiko s certifikátama a tak.

Chtela bych letos ze 100 kolem brna ujit aspon 50.
    blázne bláznivá

to s tou jógou, to je diuný, že tě z toho bolí hlava, nemělo by to tělu ulevovat?

Maya

cernejcaj
    tak poridit k leginam suknicku
    kamos je teda odvaznej ajeste takhle po covidu

PetraK

černej čaj

Maya má pravdu, přes legíny krátkou sukničku – třeba černou, nebo maskáčovou a máš pořešeno a ešče vypadáš dobře. Na krátký sukničky nedám dopustit.

cernej caj

PetraK
    Tak ja nepotrebuiu nic s certifiktama i driv sem brala od jedne (jezdia dogtreky:D syr domaci nez se odstehovala do podkrkonosi ci kam… s kozenkama.

A ona prave me naucila mit kozi syr rada prootze prej smrdi jen koza krmena prefabrikaty ze kozenky z louky smradlavy nejsou

Tak joga primarne neni zrovna leharo odpocinkovy cviceni takze na ten vyhozenej obratel kdyz to zatezuje svaly na krku to muze pri pretizeni nadmeenym cvicenim mit vliv. Joga mozna neni energicka ale je dost narocna (protoze me stve ze me nebavi tim ze je pomala protoze jinak joga dela svalnata tela:D

Maya petraK
    Ale to pridava dalsi vrstvu, ne? Teplotni… takze zrovna na zadek asi neni nutny zateplovat:D

Nicmene ja mam objednany maskacovy leginy a jednu sukni mam sedou tak to treba prubnu:D

PetraK

černej čaj
    no tak fajn, třebas se to nějak podaří. Posílat to počtou je asi velkorisk, bych řekla?

Ale to pridava dalsi vrstvu, ne? Teplotni
    však ale kupovala sis tu sukni se šortkama ne? princip stejnej.

ale je dost narocna
    ale jo tojo, to je mi jasný (a taky mě moc neba, že je pomalá) , ale nějak jsem měla za to, že to při správným vedení nebude tohle způsobovat.

Maya

PetraK
    dneska mi privezl krehkej balik GLS, tak ti to asi umej
    si myslim, ze v ty prepravce na vajicka, zabaleny do bublinek, ted, kdyz nejsou vedra, by byly i vajicka ok

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.