Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Maya

cernejcaj
    no jo vlastne, ja mozna i nekde ten usb rozbocovac mam, to me vubec nenanapdlo
    hele a neexistuje taky nejaka rozdvojka na internet, jakoze na toho krokodylka?
    ja jak to denne prendavam z pc do notase a zpatky, tak uz ten krokodyl zacina bejt nejakej vochozenej, tak uz me taky napadlo, ze nejaka rozdvojka by byla lepsi
    Milena
    no z asi 50 fotek mi vysly tusim dve 😀

Maya

Tak fotky zkusim

Attachments:
    Denny

Maya to je roztomilý medvídek 🙂
    A Lokínek krásný jako vždy 🙂

PetraK

Maya
    myslim, ze to vi, ze tam ma neco blbe,

asi jo, řekla bych, psí čenich je zkrátka psí čenich.

Tak fotky zkusim

jeditííííí puclik jeden, jak to bylo s mičudou? 😀

Dennyky
    občas to vypadá, že se protočí dokola 🙂

😀 no já si právě říkala, že ten šplh jí to panděro neumožňuje. Mouses, když byl hodně vypasenej (trošánek zhubnul), tak se rozběhl na strom ………aaaaaa ….prt 😀

Maya

PetraK
    to bych ho tou micudou zabila, tak akorat Lokinek hypnotizuje, ze budou hrat fotbal a vono nic 😀
    jinak ten mic jsem koupila nedavno u vietnamcu asi za 50 Kc a je skvelej, ani prokousnutej neuchazi, akorat nekdy zustane zapichnutej na spicakach, ale Loki uz se naucil si to packou sundat
    Denny
    jj, ty steneci chlupiska jsou bozi

PetraK

Maya
    hypnotizuje, ze budou hrat fotbal a vono nic 😀
    jojojoooo, proto jsem se ptala, ešivá to vnímám dobře, že jako by si rád dal s prckem regulérní mač 😀 tolikatě von se snaží a to mimino mu do toho hází vidle 😀

zustane zapichnutej na spicakach,
    FO-TOS!

cernej caj

Maya
    Rika se tomu switch a stoji to par korun. Pichnes tam to co do pc a pak jeste dva kabliky k tomu, jeden do pc a jeden do notesu pripadne existuje takova “spojka” a prepojovala bys to v tom konektoru v ty spojce nekde pphodlne na stole

https://www.datart.cz/spojka-gogen-rj45-bila-rj45ff01.html?gclid=CjwKCAjwrqqSBhBbEiwAlQeqGpElH1nGApNx6kV09f2EgyR7cKLcnyQN2yWhX1R7dMdyxfvz2c9-JBoCwNAQAvD_BwE

Milena z Prahy

Mayo,
    je nádhernej, dík 😀

Maya

cernejcaj
    ja lama tomu nerozumi, tuhle krabicku prece nezapichnu do pc kdyz to nema toho krokodyla?
    a k tomu nejaky kabliky?
    zajdu v patek do pc obchodu, voni by snad meli vedet, ja vubec nevedela, jestli to existuje a nechtela jsem se ptat jak debil v obchode 😀
    PetraK
    to bys nic nevidela na fotce, ma normalne ten mic v tlame, akorat mu nejde vyplivnout, tak ho polozi na zem, pridrzi packou a spicaky vytahne 😀

Maya

cernejcaj
    jen doufam, ze to nedopadne jak s tou redukci na sluchatka, redukce sice ok rozmery, ale ten malej jack tam nejde strit a jak jsem zjistila, jde mi pouzit jen sroubovaci, tu uz mam a ta prave blbe, nebo blbnou klavesy
    takze zase nic
    a novy sluchatka s vetsim jackem jsou dost drahy

PetraK

Maya
    to bys nic nevidela na fotce, ma normalne ten mic v tlame,
    hm, pravda vlastně, škoda ale, myslím, že v počátcích, než přišel na to, jak se toho zbavit to muselo být ftipný.

Fifi

Bryden vespolek,
    si pripadam jak zirafa nakrivo. Fyziotyran mi dneska teda dal, trakcne (jemne) mi vytahoval krcisko, cimz srovnal i jeden hrudni obratel. Byl se svou praci velmi spokojen, ze hrb se mu vizualne libi mnohem vic. Akorat mne se ted drobatko mota lebza. 🙂 Koleno o neco lepsi, aspon neco.

Dennyky
    Nepozves si vymitace duchu? Paranormalni jevy, aby ne, kdyz tam hnizni ufo. 😀

Esusova
    to hovado pruhatý se, špinavý jak prase od hlíny, stursky, cihel a bahna, opět nasáčkovalo do postele.
    😀 Kosourek sikovnej.

Maya
    Jee, mimi roztomily. 🙂 Ja bych teda borderu nechtela ani zadarmo. 😀 Ale at je mu Lokis dobrym strejdankem, at se brachovi s prckem dobre zije.

Mirko,
    jak stehy, doufam, ze to dneska klaplo, dej pak vedet.

A vubec, dlouho se neozvala Petrs, je vsechno v poradku u vas, Petrrrrrrrs!?

Zlata

Nejenže Petrs,ale i Kimi se nějak zasekla.Snad jsou v pořádku.

Fifi

Pravda, pravda. A Asteris uz je asi sezrana Emickou. 🙂

Fifi

Bohunkaaaaaaaaa priletelaaaaaa! 😀 A ja to videla live, akorat jsem cucela do Bohuslavic. 🙂 🙂 Jeee, jsem dojata.

cernej caj

Maya
    Chtej switch
    Treba
    https://www.datart.cz/Sitovy-switch-TP-LINK-TP-Link-TL-SF1008D-8x-10-100Mbps-Desktop-Switch.html

A 2x kablik treba 1m, switch do zasuvky a k nemu ten kabel do pc a ze switche jeden kabel do pc a druhej kabeldo ntb

Petrs01

se neozvala Petrs

Dobré zprávy došly a špatnýma se moc nechlubím. Aneb minulý týden to bylo dost na hraně, ale lopata se zatím nekoná. Hnusnej smradlavej velkej zanícenej bolák na bradě. Dva dny bylo hodně blbě. Pak už lépe, ale ATB nám dnes prodloužili. S veterinářkou jsme se chválily navzájem, zvládla mu to dnes hezky oloupat od strupů (bez náhubku – náhubek se nedá použít!), ona zas chválila že jsme poctivě máčeli, že to šlo dobře.
    Důležitý poznatek! prášky se perfektně dělí kleštěma na drápky, což mne doteď nenapadlo. Ale jdou s tím skvěle jak ty velké, tak pidiprášky, všechno šlo na čtvrtiny.

Milena z Prahy

Fifi,
    to zní nadějně s tim hrbem 😛

Jinak jsi sem asi před půl rokem dávala skvělej odkaz na závody agility, zrovna tam šel nějakej pomeranian a bylo to úžasný 😀
    Nemáš ještě něco?

Fifi

Petrs
    Vasicek udatnik, bojuje teda fest a vy taky. Boule hnusacky, ta u oka presla a dalsi se zjevila? Ja vam drzim packy a palce, diky, ze ses ozvala. Podrbej ho, chlapecka libeznyho.

Milo,
    jasny, ze mam. Ja letos prosvihla Crufts, leta na to koukam a jak sem byla zdrchana, zapomnela jsem. Tak se muzes mrknout na agi, flyball, dogdancing (freestyle heelwork), dle libosti. 🙂 Vice zde:

Tak jinak, tady agi a proklikas se k dalsim 🙂

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci uživatelem Fifi.
    Petrs01

dalsi se zjevila?

Boule u oka dobrý, ta už skoro nejde najít. V oku furt mírnej zánět, ale to už taky vypadá líp. Přihazuju foto brady ze čtvrtka, to už je trochu splasklé a dnes šla teda většina strupů dolů. Další kontrola příští středu, to už čekám že to bude stabilizované.

Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.