Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 861. až 880. (celkem z 3,684)
  • Autor
    cernej caj

Jak konickova vystavne stoji:)

Zlata

Denny
    Dík za recept.

Denny

čajdo sedí 🙂
    a vůbec tam neměla být, vetřela se mi do fotky

Zlatko není zač, nám to moc chutná 🙂

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To se mi dneska nedobře fstávalo. Jsme se fčéra s Brtnikem naložili asi na 4 hodiny do vany po sto letech. i s proseccem. Takže to vstávání pak tomu odpovídalo.
    Musím potěšit Kuskus – její povzbuzování Go! Mouses go! se neminulo účinkem a to hovado pruhatý se, špinavý jak prase od hlíny, stursky, cihel a bahna, opět nasáčkovalo do postele. Nechce někdo miliardu kočiček? Páč ho ho roztrhám jak starej kalendář 😀
    Fčéra se mi povedlo lůůkcusní hovězí, krásně se vidličkou na nítě trhalo. Dělala jsem ho na hromadě kořenový zeleniny – vč. červený řípy, která pak dá omáčce, když se to rozmixuje pěknou barvu. vkydla jsem do toho zakysanku a to byl lábuš, podáváno s hedvábnou brkaší. Chlapi si pošmákli. Taky si to zasloužej, za tu dřinu.

Mirka D.
    a zase-je celej den zavřenej
    vyřiď mu, že má velké štěstí, že nemá po boku mě, protože to už bych dávno byla zavřená já, za jeho vraždu. Do háje, to mu na tom psovi ani trochu nezáleží, že z něj dělá regulérního feťáka zmagořenýho?

paní tam nemluví o tom,co dělat,když Martin sedí na terase,a Žeryk řve doma,že chce jít za ním …….
    ano, paní neluví o tom, že Martin sedí na terase…… protože jí nenapadlo, že by někdo takhle magorsky vyráběl systematicky x-let magorskýho psa, kdyby jí to napadlo, tak by pravděpodobně dojela k vám a Martina ubezdušila stejně jako já, páč jí na psech záleží.

ted se mně Martin ptá-jestli teda ten pes pochopí,
    odpověděla bych mu otázkou, jestli on sám někdy pochopí, že tohle nemá dělat VŮBEC!

tvl-já to nedávám…..
    nedivím se Ti, to asi nikdo tady

ale Martin nechce levný auto…

tak radši nemá žádný a musí somrovat?

jak na malýho čoklíka voláte Kazane k noze?:D:D:D
    a klíďo píďo. Když můžu já mít Ešuse a Rumíčka a Baníčka, tak proč ne Kazan čibaba? 😀

Míla
    R. bojuje o každý foto s kytkou, na kterou zaostřil tchán o dovolený v roce 1979 😛
    😀 😀 😀 : D
    promiň, rozesmálo mě to tu nahlas, chápu, že to asi pro Tebe ftipný nejni, ale pro mě jo.

Maya
    hele jaks to myslela s tím busem, že jedna linka na 4řádech?

a jak se jeví nový štěkanátko u bráchy?

postel nemá nožičky
    a tak to je na tom stejně jako moje práce, takže taky neuteče 😀
    Zkus obraz se slunečnicema, tam by ty klece mohly být.

Dennyky
    krásnej ty rybník, jako vod pana malíře.

hm, taky bych mohla udělat kanečka, dík za inšpiraci.

Denny

Něco z kamery 🙂 něco tam lítá a kočka pozoruje :-DDD

Attachments:
    PetraK

Dešnyky
    Něco z kamery

čítám, že to nejni matka břichatá tam nahoře co?

Maya

Denny
    mas tam ducha nebo co?
    PetraK
    stekanatko se zatim jevi normalne, po 5 minutach u nas rozvazal a lital po cely zahrade 😀
    bus no je to jedna linka, jakoze jedno cislo, ale na 4 radech bo ruzni dopravci
    myslim teda ze to je tim
    takze si to budu muset vypsat rucne do sloupecku, protoze najit kdy to jede je dost celindz
    a to nemluvim o tom, ze nevim odkud to pojede z nadrazi smerem domu, ale vzhledem k tomu, ze v nekterych casech to jede z Prahy a tyhle prujezdni busy maj zastavku jinde, tak tipuju, ze si clovek bude muset jeste nastudovat odkud to v dany cas vlastne jede a kde ma teda nastoupit

PetraK

Maya
    se zatim jevi normalne, po 5 minutach u nas rozvazal a lital po cely zahrade

😀 😀 aaaa to je supr, závidím. A já myslela, žes byla u bráchy si ho pomudlat. A co Loki?

, ale na 4 radech bo ruzni dopravci

co to je za broskvovinu??? 😮 😮

odkud to v dany cas vlastne jede a kde ma teda nastoupit
    no je pravda, že PID autobus do Strašáku taky někdy jede vyloženě jen ze Zličína a někdy už ze zastávky u Řep

Denny

PetraK
    tak to nefím, nepoznám, ale leze pořád po vejškách :-))

Páč ho ho roztrhám jak starej kalendář
    páč novej ještě nemáš 😀

taky bych mohla udělat kanečka, dík za inšpiraci.
    ano tkhle je fakt dobrej a ještě takovej Staročeskej recepís by se vám mohl líbit

Kančí plec pečená s jablky a hruškami

Maya
    mas tam ducha nebo co?
    nějaké vrtadlo hmyzí.

kachno,
    to je kraásnej mravenečník, je nádherně zbarvená 🙂

PetraK

Dennyky
    páč novej ještě nemáš
    no jo!! Ty bláho, když s tím stavěním je to fakt těžký tohle udržet v hlavě :-/

ale leze pořád po vejškách
    fakt? I s tim panděrem? chuuudinka!

kachno – jaká vlastně je Mravenečník? Co takhle podat hlásání, no?

Maya

PetraK
    u nich jsem byla v sobotu, vcera ho donesli k nam, sli si pro tu klec, kterou nemaaam
    Loki si s nim chtel poradne hrat a mrnous nechtel 😀
    ale tak za chvili povyroste
    jestli se snesou se uvidi za rok, vono u border se taky moc nevi a Loki taky neni moc zvyklej na psy
    tak v patek budu mit dovolenou a pujdu zkusit z CSAD vymamit ty prachy z karty

Denny

PetraK
    fakt? I s tim panděrem? chuuudinka!
    NE TVL, TO VŽDY NECHÁ DOLE :-DDDD

Maya

sem si predstavila jak kocka pred skokem vzdycky odlozi tehotenske bricho 😀 😀

PetraK

Maya
    Loki si s nim chtel poradne hrat a mrnous nechtel

Bude Loki koukat, až se to votočí 😀
    Hele já myslím, že když na sebe budou zvyklý, tak to bude v pohodě

Dešnyky
    NE TVL, TO VŽDY NECHÁ DOLE :-DDDD

tak sem to tvl nemyslela, ne asi! By mě nenapadlo, že bude zrealizovatelný takhle s pupkem šplhat do vejšek

cernej caj

Denny
    Pomoooc ty mas ducha!

PetraK

Maya
    sem si predstavila jak kocka pred skokem vzdycky odlozi tehotenske bricho 😀 😀

třebas ho má na sucháč? 😀

Maya

no bezva, novej notas ma jen dve usb diry, takze kdyz chci nabit telefon, musim odpojit tiskarnu nebo mys
    PetraK
    no vono borderi samecci mivaj nekdy akoze tu nesnasenlivot k sameckum
    minulej byl ok, ale predminulej s Kimem bej nemohli
    ale tenhle bude kastrovanej, tak nevim, uvidime
    Loki ho ocuchaval u zadku, myslim, ze to vi, ze tam ma neco blbe, jinak normalne se myslim takhle maly stenata takhle neocuchavaj

Denny

PetraK
    tak je to šelma a když jí hrozí nebezpečí tak musí vylézt na strom, ne?
    Jako někdy je srandovní na těch nášlapech, občas to vypadá, že se protočí dokola 🙂

cernej caj

Maya
    Maji usbc kup si rozbocovat do usbc /nebo i do usb nebo rovnou kabel usbc usbc na ten mobil a mas to

Milena z Prahy

Mayo,
    a co nějaký fotky mrňouse, nemáš?
    Ať povokřejou naše serdce 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 861. až 880. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.