Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 801. až 820. (celkem z 3,684)
  • Autor
    EvaC

Fifi
    Bojím, bojím 🙈🙈
    Zrzavej duch 😂😂😂- pomoooct . Vy mi tady teda dáváte dneska..

Fifi

Odetta
    Jak moc se těším ani nepíšu. :-))
    Nepis, dychej. 🙂 Potichoucku drzim palce a uz ted se tesim na dalsi mimifoto a reporty. 🙂

Milena z Prahy

EvoC,
    díky moc 🙂

Fifi

Troldik dostal svuj “dort”. Do granuli dva asi 15cm šproty syrovy, ktery jsem odebrala Ruzici. 🙂
    Docitam:
    Milo,
    Taky přeju Pruhovi, pesanovi dojemnýmu 😀
    Fifi, dlouho tu nebyly žádný fotky od vás! I Růžice by potěšila

Dojemny pesan, si ho vystihla vlastne. Ja fotos nemam, az se pocasi a dalsi elementalove umoudri, neco cvaknu.

Dennyky
    Na koleno mi hodne pomaha Olfen neo forte gel. Matlam teda jen 1x denne a ucinek je znat. Ale ja to mam na akutku, tobe mozna neco jinyho bude vyhovovat?

Kuskus

Nelichotivé označení veterináře není můj výmysl, prosím. 🙂 Ještě jste přirovnání neslyšely? Pravda, jde o poněkud starší výraz, ale kdysi se tak označovali obecně všichni neumětelové. 🙂

PetraK

Aby nebyla taková zima, jaká se udělala, když chlapi vyvážej podlahu a je barák celou dobu otevřenej. Mám na sobě asi čtyřicátou mikinu a ohřejvám se u plotny s polívkou, tu vařim tak dlouho, že se už rozvařily i nudle 😀

Odetta
    Já nás ještě nikdy nepodpálila

neboj, jednou se taky dočkáš 😀 😀
    O Vánočkách bude mít houska tu správnou velikost páchat takový záležitostě, že min. purpura Ti stopro na plotně blafne, jak ji budeš nahánět, aby neškodila 😀 😀

Fifi

Troldik dostal svuj “dort”. Do granuli dva asi 15cm šproty syrovy, ktery jsem odebrala

jééé, tak taky nakonec měl dortika! Hodná seš a čikovná, žes to takhle vymyslela.

neco cvaknu.
    třeba vizoura si cvakni 😀

Kuskus
    eště jste přirovnání neslyšely?
    ne, ale ešivá možu, tak si to adoptuju 😀

Odetta

PetraK
    Tos mi s těma Vánočkama připomněla, jak nás na Vánoce 2020 málem podpálil můj manžel. Zapálil si františka na skleněném talířku, který umístil na konferenční stolek z voštinového papíru… 😅 Zbytek příběhu ponechávám místní fantazii… 😂
    Jinak u nás je zimní pohádka i v dubnu, je -3 a od včerejška sněží. 😳 Tak snad s houskou nebudeme v červenci stavět sněhuláky.

kachna

Jeden mravenečník botožravý

Attachments:
    Zlata

Kachna ,hlavně že mu chutná.U nás už tak 6čísel sněhu a furt padá.

cernej caj

kachna
    nunuuuuu mravenecnik je fakt bozi 🙂

tak na jizni morave aspon nesnezi 😀

PetraK

A jeditíííí Mravenečník! Vona je rozkošná.

Rozkošnej to Mravenečník
    co má spadýno na váš botnik
    Já Ti řeknu jednu věc,
    vona stopro byla v minulým životě ňákej švec! 😀 😀

Odetta

Zbytek příběhu ponechávám místní fantazii…
    smradu jak v Cařihradu a jen tak tak nechytil vánoční stromeček 😀

tu dneska nesněží, je zataženo, ale příjemno.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci uživatelem PetraK.
    Zlata

Já ted ven nemůžu,tak aspoň z okna.

Attachments:
    PetraK

Nooo tyyyy kráááso Zlatkooooo, vy máte regulérně zimu! Čítám, že Odetta taky tak. Tady nic, dopoledne sníh ležel, ale je to fuč, byl to navíc jen takovej lehkej poprašek.

Fifi

Mututununu, sosak mravenecnikovej, dyk vypada jak andilek, nepomlouvej ji, kachno! 🙂

Tybrdane, Zlatko, pekna Sibir. Snad jste uz nemeli nakvetly stromy. Ja zrovna dneska koukala, ze merunka uz rozloupnula nejaky poupata, uvidim, co prezilo. A to tady teda takovahle hruza neni.

Esusova – uz mas domecek zavrenej a nahratej? Taky rozum, v tomhle pocasi ourat podlahy. Tu ficelo, zzziminka. Ale Cajda je jiste spokojena s provozni vyletovou teplotou. 😀

Zlata

PetraK
    Jo,je tam tak 6centaku,hnusny povětří,a vypadá to,ze to bude primrzat.

Denny

Cauky, nerodime 😂tady hadanka

Attachments:
    Denny

První foto pupikaty vcerejsi a to druhý dnesni

Attachments:
    Denny

A tady ragů 🐗

Attachments:
    Zlata

Denny
    za a)recepis
    za b)s šiškama kecaš,jsou trám 2
    za c)!ještěrka je tak zamaskovana,ze není vidět
    Ale ta podvečerní krajina je moc krásná.

Fifi

Jak Konefka zavidi pupika. 😀 Poradnyho teda pupana, uz mas vypsany nase tipy, abys mohla udelovat medaile?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 801. až 820. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.