Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,683 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 3,684)
  • Autor
    MirkaD

jo-to mně taky napadlo-že ty stehy tam můžou zarůst….
    bohužel,se moc stejně nikam nedostanu,jako sere mně to…
    jinak s pohybem-šlo mi jen o to,aby se s ní už nikdo nemusel tahat na vodítku po dvoře,ted jak je chladno tak stejně bude hodně doma….
    sama si na to netroufnu….

Fifi

Maya
    bych teda asi jak píše Fifi jela někam jinam, tejden navíc se mi zdá taky dost
    Jo, je to moc dlouho, necekala bych tejden. Nejdyl v pondeli bych bejt Mirkou nekam zajela, zitra se nekde domluvit. Kdyz si netroufne na to sama, coz chapu.

bohužel,se moc stejně nikam nedostanu,jako sere mně to…
    Mirko, tak zkus nekam zavolat, jiste ten vas vet neni uplne jedinej v okoli – ten, kdo mu Dafcu pomahal operovat je taky pozitivni? Pobliz neni nikdo jinej? Ja bych ji to tam proste takhle dlouho nenechala. Ted se jen prestrihne steh, vytahne, ale za par dni uz to muze bejt i s auauau a zbytecny dalsi zhmozdeni. Ty se nikam nedostanes kvuli praci? Tak auto v rodine je, muze to posefovat nekdo jinej?
    Ne, proste kurnik, zvladla operaci, tak i ten zaver musi bejt dle pravidel a Dafce prospesnej. Zkus to nak zaridit s nekym.

Odetta

Já bych ty stehy vytahala klidně sama doma. Čekat další týden bych taky měla obavy, ještě aby z toho tak byla nějaká polízanice…

Maya

MirkaD
    na tohle si muzes klidne najit nejakeho vesnickeho veta, ktery dela kravy ovce, nemusi to bejt zadna klinika, vytahnout stehy umi kazdej a to se mi moc nezda, ze by tam nejakej v okoli nebyl, projed web, urcite neco najdes

Fifi

Odetta
    Já bych ty stehy vytahala klidně sama doma.
    Ja taky, tahala jsem je i fene po vyjmuti cely mlecny listy. Ale jsou lidi, co to nedaji, netroufnou si, neznaji to. Takze lepsi frcet nekam a necekat dalsi tyden.

Aaaaaa mne se libi, ze jedeme zde dle zimniho casu, takze jsem stihla dat Troldikovi predem darek. On ma totiz pupik pruhatej, aprilovej muj broucek, zitra 7. narozky. 🙂 :* Koleno me se trochu uz kolenouli, ruka prava trochu pravakuje, takze? Jsem mu vyplachla pindoura betadinou a ostihala drapky. 😀 Hepy brzdy, Proužky! 🙂 Kdyz uz nemuze kvuli ledvinam dortiky jako Rumicek, aspon neco. 😀

Denny

Morgen pátečkovéj,
    tak je tadyk apríl a to počasí teda alespoň u nás podle toho vypadá.
    Funí jak na podzim a poletuje sníh.
    Včera jsem dokonce vytáhla i zimní čepku.

No nic, aspoň, že je páteček, ikdyž na nějaký větší procházky to nevypadá.
    Dnes by mi měli přivézt router, takže o víkendu proběhne instalace kamer.

A takhle holky včera v psím pelíšku.
    Foto stojí za prt, ale bylo už šero a jsou hodně přiblížené.
    Na fotce s Connie je vidět kulaťoučká Balbínka.
    Dokonce se Koníková sama k Balbí nacpala.
    Miluju je, zlatíčka

Attachments:
    PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

sněžíí, sněžíí, mráááz kolem běžííí…. vyloženě počasí na apríla. Pokorně jsem sáhla zase po zimní bundě. Fčéra jsem se stavila v Lidlu v řepích a olej měli a za 44 a 46 káčées, tak to bylo asi jen v tom slaným nějaká vlnka vykupovací, pražácí nevykupujou. zatím 😀

Dennyky

týý jofka Balbína je slušnej buřtik teda, chudera malá. bude jich tam tak 27 asi 😀 😀 , kdyby Ti kotě pak přebejvalo a chtělas nasejřit Brtnika, za to jak tejrá Koněva, pošli mu jedno. Dneska ho vytočil Mouses, kterej se vloupal oknem do ložnice a zaprasil postel. Moje barikáda už asi není úplně funkční a naučil se ji překonat, musím vymyslet něco novýho. Dřevěnej tác s lucernou už asi nejsou dostačující 😀 tak dneska budu povlíkat čistou postel pěkně znovu.

Mirko – ty jo přidám se k holkám – taky bych nečekala a jela jinam

když si tuhle mapu zvětšíš zjistíš kde najdeš
    https://mapy.cz/zakladni?x=16.6895571&y=49.1897264&z=10&q=veterina

když si tuhle mapu zvětšíš zjistíš kde najdeš

Maya

Fifi
    tak to vsechno nej a co nejmin balonu Troldikovi
    Denny
    na zaklade fotky zustavam u sveho puvodniho odhadu 6 😀
    PetraK
    nechci nic rikat, ale zadne protikocici zabrany nefungujou, kocka se dostane vsude
    kup si ten prehoz jako caj a mas vyreseno 😀

PetraK

Milej aprílovej pruhatej oslavenče

Přeju Ti k narozeninám především vždy co nejlepší výsledky odběrů, ať jsi zdráv a v dobré náladě. Maso ani kostéčku Ti radši neposílám ani jako virtuální dar, posílám radši vrhač balonkůch, to užiješ!

PetraK

Maya
    nechci nic rikat, ale zadne protikocici zabrany nefungujou, kocka se dostane vsude

až tam bude síť, bude mít po hehe, frajírek mouratej. Já přehoz přes postel mám. bílej hezkej. Ovšem ten by mi stejně byl k prdu, páč jsem větrala peřiny poté, co jsme vstali. ustýlám až před odchodem právě.

tahle zábrana fungovala, páč jsem ji dycinky narafičila tak, aby to s ním spadlo 😀 . Tentokrát jsem to narafičila asi blbě. Nespadlo to.

Maya

cernejcaj
    jeste dotaz k notasu nebo spis win
    jde nejak vypnout, ze dole na hlavnim panelu se mi podtrhnou ikony na ktery za den kliknu? mam pak vsechny podtrzeny
    v nastaveni hlavniho panelu jsem to nenasla
    pritom mam stejny win jako predtim a predtim jsem to tam nemela, tak asi nejak to vypnout jit musi

Maya

PetraK
    jestli ta sit nebude kovova, tak kdysi memu kocourovi trvalo myslim 3 dny nez prisel na to jak si v siti vyrobit pruchozi diru 😀

Denny

Nechci nic říkat, Maya má pravdu, kočky jsou vynalézavé 🙂

PetraK

týý jofka Balbína je slušnej buřtik teda, chudera malá. bude jich tam tak 27 asi
    ty jseš fakt trupík 😀

pak přebejvalo a chtělas nasejřit Brtnika,
    to víš a bude tejrat i kotě!!

Maya
    na zaklade fotky zustavam u sveho puvodniho odhadu 6
    auuuu no uvidíme, o víkendu spočítám tapičky v bříšku 🙂

Maya

Denny
    uz se ji hemzej?
    uz to bude kazdym dnem ne?

PetraK

Maya
    estli ta sit nebude kovova,

NE-STRAŠ! 😀 prozatím ten rebel sítě respektuje, tak doufám, že to tak povede i nadále u nových oken. 😀

Dennyky
    to víš a bude tejrat i kotě!!

hamoune škrťácká!

Maya

No jinak se pridavam do zastupu zrakvenejch, nedavno u nas klucili kolem potoka, tak jsem chtela Lokinkovi ozvlastnit prochazku, ze si prolezem tesne kolem potoka teda, zamotala se mi tam noha do slahounu a svihla jsem sebou
    jako dobry, ze stehno pristalo tesne vedlo 10 cm pahylu po nejakym keriku, byt to o par cm vedle, mela bych to zarazeny v noze
    ovsem jako vzdy jsem pod sebe strcila ruku a dneska me ukrutne boli nejakej sval, co vede vepredu kolem podpazdi, jako furt lepsi nez vykloubeny zapesti jako z naledi, ale i tak me to teda netesi

PetraK

Maya
    No jinak se pridavam do zastupu zrakvenejch,
    hm to je ten dobrej skutek, co byl potrestán, co?
    Lity lity, zas ale podle popisu, lepší než mít zapíchnutej klacek ve stehně. Takže přeju – táhni a srůstej co nejdřív.

Zlata

Fifi
    Pruhatci všecko nejlepší.

Denny

Maya
    auuu
    no šlahouny ostružinový nejsou kámoši.
    Často o ně zakopávám, páč nejsou vidět a jsou pružné.

no hemžej se už i na tom videu, většinou prý kočky přenášejí.

PetraK
    hamoune škrťácká!
    blééé Koněva vám půjčím až budete mít hotovej barákos
    To se pobavíte :-DDD

Jsem před chvílí volala k ortoprtkovi, tak mám přijet 19.4. v úterý po Velikonocích.
    No vovo to kolínko je trochen teplý, takže nějaký zánět tam asik bude.

Troldíkovi
    vše nej k narozeninám, hlavně zdravíčko 🙂

cernej caj

Fifi
    Trolitko vsechno nejlepsi k narozwninam!

MirkaD
    Hm to budes mit ze hodne sedis ze budes mit skriply obeh anebo hodne stojis, doma davwj hohy nahoru at dodlehcis srdci ankzus si koupit kompresni ponozky/podkolenky nebo puncochy, budou pomahat hercne pumpovat do obtizneji distupnych koncu tela

Nekteri veti i jezdi tak to zkus obvolat

Denny
    Hm to bude zanet:( snad teda pka po navsteve uz to nebude zlobit

Maya
    Hm to se musim podivat, me to taky nedela ale asi v nastaveni hlavniho panelu neco abys videla co pouzivas za ikony a rychleji je nasla?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.