Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Denny

Dobré ranko,
    trochen upršené, ale je to potřeba 🙂

Takhle Blani večere relaxuje 😀

Attachments:
    cernej caj

Milena
    Je dobre ze chodite na prochazky. Snad bude robertovi trosku lip i s jarem, po prestehovani a az bude mit min startosti. S “detma” to je fajn, ze jsi nasla neco co te takhle bavi a uzivas si to:)

No muj muz je jeste horsi nez ja, ten dal uklizecce 2000 aby sla marodit kdyz byla nemocna, protoze chodila do prace nachcipana a s kaslem a k tomu si tam brala svoje 3 nemocny deti ktery s muzem sdileli jeho kancelar – jidelnu:D a prskali po vsech stolech a uklizecka nechtela jit marodit kvuli penezum tak ji to radsi dal, nez aby ho nakazila…

Fifi
    Chudak troldicek, dlouho nebyl dest tak je z toho spatnej

Maya
    Ale zas super mit svuj notas:) ja dostanu asi za mesic, protoze 1x za 5 let narok tak se moc netesim na to vexlovani vseho ale hlavne znova to vse nastavovat k obrazu svemu… data to pretahnes rychle ale aby se klaveska prehazovala alt shift a ne alt ctrl:D nebo klavesnice pri napsani uvizovky ji nenapsala hned 2x… 😀 to cloveku dost ztezuje zabehuty pracovni rutiny:D

Konecne ctvrtek.

Po 5 dnech vstavani v letnim case su rozmlacena uplne totalne, snad si brzo zvyknu

cernej caj

Denny
    Ty sou skvely:)

Denny

Tady mimí jak se hýbou. Je to úžasný, když se přitulí a já cítím v bříšku ty prďolky.

https://www.youtube.com/shorts/KVB-3WyTHO4

Denny

Mílo
    jak začne teplíčko tak to snad bude veselejší.
    Chlapi obecně nejsou tak silní jako ženy. Ženská prostě ví, že musí…
    Držím palce, ať je brzo líp.
    A co dobrého vyvařuješ?

Fifčo
    A nestvi me s tema carkama pred A
    ajaj, ty musíš trpět s tím pravopisem.

Maya
    díky, vlastně ono to není moje starost, ale naší skvělý mzdový účetní…
    Ale zavolám tam já, páč mě to zajímá.

Milena z Prahy

Holky,
    moc děkuju za podporu 🙂

Čajdo,
    to je dobrý s tou uklízečkou 😀
    R. je v tomhle tvýmu muži dost podobnej 😛

Denny,
    obvykle se snažím uvařit něco dopředu, čemu prospěje odležení. Většinou nějaký maso dušený se zeleninou v jednom hrnci. A k tomu pak dodělám třeba bramborový plátky pečený v troubě. Já jsem děsná nervóza, tak si chci návštěvu užít, a ne se stresovat. Stačí, že musím předtím uklízet 😛

cernej caj

Milena
    Tyjo ja bych jedla jen to ctu!

Denny
    Nemas pocit ze sou kikinka v hrsiku moc moc krehoucky?

Jinak kdyby nekdo chtel tilka… budu obnovovat zasobu a nakoukla sem na shop odkud mam od kamosky (a ja ji tam pak brala tez) https://www.haloshop.cz/BAMBUSOVA-TRICKA-A-TILKA-c10_0_1.htm a maji vyprodej skladu, cerny teda bohuzel jen XL ale da se vybrat ostatni barvy za super cenu

Me je Sko volny, takze ty velikosti sou takovy cesky a zadny vietnamsky, moje kamoska co ma pres prsa asi 110cm nosi obtahly Mko, ja mam volny Sko (90 pres prsa).

Ja chtela cerny tak smolik ale hecla sem se do svetle modre a bile a tu bud nabatikuju nebo risknu:D

Denny

Mileno
    mňam 🙂
    Ochladilo se, tak plánuju na víkend kančí ragů.

že musím předtím uklízet
    nenávidím úklid…

čajdo
    kikinka v hrsiku
    chvíli mi trvalo, než jsem to přeložila 😀
    tak křehoučký určitě jsou, mám trochu strach z toho odsávání po narození, abych jim nevycucla plíce
    V ostatním spoléhám na Balbínku, že se postará.

mrkla jsem na ta tílka mně se trochu nelíbí střih, třeba to jen tak blbě vypadá na té panně

Maya

cernejcaj
    jj, od rana jsem jeste nic neudelala a nastavuju 😀
    jeste se mi nepodarilo vychytat jas, nova obrazovka je peklo
    ale jak je fakt dlouhej, tak klavesnice ma i numero cast, tak to je jako super
    ALE toho debila! co vymyslel, ze vse kabelem se bude pripojovat napravo, teda tam kde si clovek smrdla mysi, toho bych povesila za koule do pruvanu
    a oproti tomu staremu je docela hlucnej, vetrak je furt slyset, starej byl uplne tichej
    Denny
    kockam se musi odsavat? u psu se to nedela kdyz neni problem co vim

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

To si fčéra pěkně zapršelo. A nejvíc lilo, když jsem pěšky pochodovala od tramvaje Řepama. Brtnik se zakousnul v autě na cestě, tak jsem nechtěla stát a šla jsem pěšmo napřed, bohužel mi nedošlo, páč jsem idiot, že to není vhodnej nápad, když cedí a fouká. Takže jsem za chvíli byla tak jako dost i mokrá, což vzhledem k tomu, že jsem tři dny v práci po nemoci asi nebyl nejlepší nápad. Tak uvidíme, jak tohle ustojíme my s tělem. 🙂
    Psali tuhle na tom pošahaným Seznamu, že v německu lidi vykupujou olej……. říkala jsem si, že to je výbornej nápad tohle napsat, že se čecháček hnedle chytne a půjde taky vykupovat. No a neřikala sem to? Včera jsem chtěla koupit volej a von néni. Tvl, já bych ty noviny fakt už zakázala. Dělaj jen bordel, paniku a jsou furt negativní.

Jojojooooj, čárky ve větách…………….. to radši budu dělat, že jsem nečetla, měla bych deprézi. Už takhle ji mám. Páč čeština mi vždycky šla a teď jak píšu ve zběsilým tempu, tak to prasím úplně neskutečně. Hůř jak základka 🙁

Mílo, pozdravuj Roberta, že mu přeju, ať se brzo odrazí ode dna. Stěhování je příííšernost příšerná, taky jsme to takhle tahali postupně. Ale výhoda je, že to prostě za nějakou dobu skončí a pak to budete mít pěkňoučký. Hlavně, ať se ten trouba nehrne do žádný funkce v SVJ, aby měl už taky klid.

já jsem se teď nějak kousla s vařením a vařit se mi vůbec, ale vůbec nechce. A musim žejo, hlavně o víkendu, když je u nás pan zedník, tak aby chlapi nebyli hlady. Tentokrát asi uďělám hambáče.

Fifajz 😀 😀
    Ja zapla plotynku pod panvickou, kde jsem vcera prasila tortilly. 😀
    tak to jsi tady dobře 😀 , zde klub paličkových dcer 😀

Maya

každopádě byste asi měli mít plán B, co budete dělat, až to nevyklidí ani za ty 2 měsíce
    no tahle varianta mě napadla hned, obávám se, že nevyklidí. protože času na to měla kopu, než se to vyřídilo.

aaa gratuluju k novýmu noťasu, sice takhle na začátku vopruz, ale bude Tvůj a to je důležitý.

Dennyky
    žjofka to je relax! Vídejo se mi ale neotevře, prej to mám zkusit jindá.

chvíli mi trvalo, než jsem to přeložila 😀

taky? 😀 😀

černej čaj
    kikinka v hrsiku
    tak tohle byl pro mě překladatelskej oříšek, páč jsem to četla dřív, než jsem znala souvislosti a vůbec neměla šanci se dobrat k tomu , co to teda je 😀

PetraK

😀 😀 😀 😀
    roluju nad svůj příspěvek stránkou nahoru a první, úplně první na co moje oko narazí je

clovek smrdla mysi,

PetraK
    Denny

Maya
    ze vse kabelem se bude pripojovat napravo
    no to je fakt úžasný nápad!

kockam se musi odsavat?
    chovatelka, se kterou jsem v konatktu to dělá preventivně.
    Páč prý když si lokne, vypadá měsíc v pohodě a pak umře.
    Pak mi ještě říkala, vzít každé do dlaně hlavičkou dolů když bude “chrčet” tak trochu poťapkat po zádech. Tvl jako snad jím nepolámu kosti?!

PetraK
    i nebyl nejlepší nápad
    přiznání je polehčující okolnost, ale je ti dost k hounu.
    že v německu lidi vykupujou olej
    jo a taky hajzl papír, předevčírem tady byl soudruh z NDR a říkal, že to vykupujem my češi. A u nás konkrétně v dí pí máme vše. Tak nevím?

PetraK

Dennyky
    t, ale je ti dost k hounu.
    no asi tak. Uvidím, jak to zpracuju, no. Radost z toho nemám

že to vykupujem my češi.
    a jo tááák, voni lidi jezděj sválně doprostřed germánska, aby si tam koupili volej. Ať laskavě drží zobák soudruh, páč kdo jezdí k nám vykupovat bencýýn? Neví asi, že jo.
    Tohle bylo v Lidlu ve Slaným, tak uvidím. Neměli tam vůbec nic fakt. Jsem čuměla.

cernej caj

Maya
    Ti asi koupili notas pro levaky:D tak je to trochu nesikovny jo, pokud uz ti to zavazi… se snad porty davak vsecky do zadu a na strane jen usb na flashku a propadne ctecka karet ci sluchatka

Denny
    Uaaa a to sem trikrat prepsala:D ze mi dycky chybelo pismenko

Petrak
    Snad si nezmokla moc a olej jeste sezenes

Maya

cernejcaj
    vzadu nic neni, napajeni je malej usb kablik vlevo a jinak je seeecko, vcetne ctecky karet, internetu, mysi, tiskarny vpravo
    a pritom je to dell, takze zadny amateri a vymyslej takovouhle kokotinu
    jeste help
    nemuzu uz prijit na to jak jsi mi poradila dostat odkaz na cloud na plochu, mela jsem tam jakoze ikonku oblacek a ted mi to furt hazi jen odkaz a nemuzu uz to tady na foru dohledat
    a jeste jestli mas nejakou radu, co vypnout v outlooku, aby mi to nepodrhovalo cervene veskerej text co napisu
    Denny
    aha, to bych teda nerekla, ze je to z kotatama tak slozity, ale to urcite das
    PetraK
    taky jsem vcera promokla, ale ono nastesti nebyla zas moc zima, tak snad to das bez nasledku

PetraK

Maya
    no já bych to jindy nehrotila, neb co je trocha vody, ale páč nejsem ešče ta vyladěná, tak jsem ráda moc nebyla. uvidíme. Ono tam totiž dost ledově foukalo, to bylo to blbý.

PetraK

Jo a! Dneska jedu “na vejlet” autovejlet! Sama budu řídit. Jedu do jedné z vedlejších vesniček na statek. PROOOOOOOOOOOOO VAJIČKÁÁÁÁÁÁÁÁ A PRO KOZÍ SÝÝÝÝRY! Miluju venkof! A taky mám objednaný kuřata z farmy.
    Musím nastudovat, kam mám dneska jet! to bude dobrodrůžo!

cernej caj

Maya
    Je to kontrola pravopisu v outlooku asi a tamto si nejak musis ulozit odkaz

cernej caj
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.