Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,684)
  • Autor
    cernej caj

PetraK
    My doma topime na 18 to uschne:D

Maya
    Hlavne bahno at na tom neni videt:D a hlavne v dece sw chlupy drzwj a drazdi me ke kasli protoze je chlupata a je tam i vic orachu a bordelu

Zlatka
    Jak bych to rekla… puvodni majitelka za 4 mesice nestihla vyklidit a tak ma garaz plnou veci ktery nema kam dat… takze… sem byla pekne vzyekla bohuzel to neni muze chyba ze zenska proste nezaridila aby bylo vyklizeno a my nejsme svinr takze ji dal muz 2 mesice

cernej caj

Maya
    Neznam jako zajimavej projekt no…

PetraK

černej čaj
    My doma topime na 18 to uschne:D

a jo taklenc, já myslela, že to věšíš venku. jsem to brala podle sebe

Holky já sem tak ráda, že už mám většinu věcí vypraných a naskládaných v šatně, ani nevíte jak!

ze zenska proste nezaridila aby bylo vyklizeno a my nejsme svinr takze ji dal muz 2 mesice
    2??????? 😮

Maya

cernejcaj
    bych ji ale na ty 2 mesice nauctovala najem
    PetraK
    nemas-li pipak v hlave, musis ho mit na sporaku 😀

za chvili razim do velkomesta a jako nic proti desti, ale nemuselo to bejt zrovna dneska, notas si dam radsi jeste do igelitky

PetraK

Maya
    bych ji ale na ty 2 mesice nauctovala najem
    no přesně! a dva měsíce je rozhodně moc, času na to měla před zapsáním do katastru dost. takhle bych se bála, že to nevyklidí.

Ono tak moc neprší, je dobrý, že ta zima se ešče neudělala – chystá se to na víkend, tak nemusíš brát zíimní bundu.

Denny

Brý ráno,
    sím vás, neví někdo o dotacích z pracáku když naše firma zaměstná lidi, kteří
    pracovali ve firmě která je v insolvenci?

cernej caj

Denny
    Jakoze dotace pro vasi firmu? To asi ne, dotace jsou kdyz sou dlouho na pracaku ale zkus nejakou pracovne pravni poradnu zavolat tam ti to lidsky vysvetli..

Ale kdyz muz delal ve firme co byla v insolvenci tak urcite novej zamestnavatel zadny zvyhodneni na nej nemel… ale taky je to uz skoro 10 let a mohlo se to menit.

cernej caj

Chtit najem po zenske ktera je v osobjim bankrotu nebo jak se to rika a musela rozprodat vsechny majetky a jeste ji z plati nechavaji mijimum je dost utopie protoze to samozrejme nezaplati… a ty co? Jako pujdes a ty veci ji vyhazes? Takze snaha primarne o lidskou domluvu

Denny

čajdo
    jo dotace pro naší firmu. Určitě jsou, oni si to ty lidi sami zařizují na pracáku, ale chtěla jsem vědět, co to znamená pro nás (podmínky, třeba že u nás budou zamestnaní rok atd….)

PetraK

čajdo
    htit najem po zenske

jo takhle , no tak to je jiná.

Dennyky
    nevím, zda Ti tahle informace k něčemu bude, ale vím, že když paní na chalupě rozjížděla tehdy tu pumpu, tak právě u ní nějak výhodně pracovala ženská, co byla na pracáku – jestli to hradila obec, nebo tak? nějakou výhodu v tom měla.

Denny

PetraK
    DÍKY NEPOMŮŽE, TAM JDE O TU INSOLVENCI.

cernej caj

Denny
    myslim ze na ty poradne by ti meli poradit a byva bezplatna.

Celkem nechapu proc by ale zamestnavatel mel dostat zvyhodnneni ze zamestnal nekoho kdo byl ve firme ktera byla v insolvenci?

Aneb bud su zamestnanec teda je to privydelek i kdyz zamestnavatel neplati, stale s nim mam vztah a pak asi nemam cas chodit pracovat jinam (nebo ne na plnej uvazek) nez skonci vypovedni lhuta nebo nejsu zamestnanec a pak je to bezpredmetny.

Mozna ale muze byt zamestnanec na castecnej a mit castecnej i jinde? Nebo i plnej? To by se asi stihlo. Zajima me to spis z logickyho hlediska, v jake situaci vlastnr muzes byt zamestnana u dvou firem zaraz a na plnej to logicky 2x nebude.

Jinak doufam, ze dennyky brzo zjisti potrebny informace a me nekdo osvetli jak mit vic zamestnani jinak nez na 1xplnej nebo 2+ castecnych… muze byt vubec k plnymu castecnej nebo jen brigada?

Denny

Tak oni tam skonci a pujdou k nam ralze prachy jim teď stejně plati pracak a to. j se asi vyplati kdyz budou pracovat v prosperujici firme nez ve krachujici kdyz to misej platit stejne? Nevim jak dlouho teda…

cernej caj

No z pracaku/socialky dostanou tu dluznou castku co jim nedava firma za odpracovany mesice, ale jestli pracak jeste nekomu plati za to ze nekoho takhle zamestna? Jako hylo hy to super pro zvyhodneni prave v oblastech kde se prace blbe shani, urcite dava pracak kdyz zamestnas nekoho kdo je dyl nez pul roku na pracaku = sou radi ze se te zbavili, tak to mozna u techto firem je na podobny brdo = budou radi ze je tam mit nebudou:D

A hlavne chudaci ty lidi, preju ti at sou sikovny a zapadnou:)

Fifi

PRSIII, PRSIIII! 🙂 Jupi, to mam radost. Sice to asi nebude nic moc, ale lepsi nez prd.

Cajdo,
    krasnej prehoz, na nem se psiska budou bajecne vyjimat. 🙂

Esusova
    Nechces s nejakym cvicenim trosicku brzdit, at to po chorobe neuspechas? Brtnik to samy, koukam, ze kmita na plny pecky s reko – jste silenci voba. 🙂

Milena z Prahy

Čajdo,
    to je prima, že tady píšeš i takový věci o tý ženský, která je v insolvenci. V mojí sociální bublině takovýhle lidi moc nejsou… Jste fakt hodný, že jste jí dali dva měsíce na vyklizení, tak hlavně aby to opravdu udělala.

Jinak jsem se včera kochala tvejma fotkama z okolí Hlinska. Pouštěla jsem si k tomu Masopust, na kterej mě navedla Fifi, a nemělo to chybu 😀

Fifčo,
    z deště se taky mohutně raduju!!!

Fifi

Milo,
    ti dam Fifču! 😀 Co vubec vy, jak se dari? Co Robertos, nechybi mu funkce?
    Dest je skvelej, ovsem Trolda se mohutne neraduje. Ukrivdene na me zira, at to vypnu, co to jako ma bejt. Holt to dlouho nezazil, cerny zrude je to fuck.

Jo a hlasim se do klubu palicek, mam asi nakou brain fog zase. Si dam ohrat na sporak zbytek porkovy polifky v hrnci, asi po 10 min si rikam, co to tu smrdi? Ja zapla plotynku pod panvickou, kde jsem vcera prasila tortilly. 😀

Pouštěla jsem si k tomu Masopust, na kterej mě navedla Fifi, a nemělo to chybu
    A nestvi me s tema carkama pred A. 😀 Si to tak napsala schvalne, vid. 😀

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
    Milena z Prahy

My před sebou furt hrneme to stěhování. Přes tejden děláme normální práci a o víkendu vždycky naložíme do auta nějakou skříňku, vobložíme jí taškama s věcma a jedeme na Skalku. I takovej vozíček jsme si na to pořídili.
    Robertovi je teď nějak hůř. Tak dostal druhý antidepresiva a snažím se, abysme každej den šli na chvíli ven.
    Radost nám dělá skupinka “dětí”, celkem ochotně se s náma scházej, i nějaký výlety máme předběžně domluvený. Mně dělá děsnou radost jim vařit, už jen to nakupování si užívám 😀

Maya

to byl dneska dena ještě jsem domů táhla dva noťasy neb mě odchytil IT a vnutil mi můj novej noťas, takže až to ozkouším, budu mít už jen svůj a ne půjčenej, to jako super, ale co to zas je za módu, že novej je nějakej širokoúhlej děs, skoro se mi ani nevešel do tašky, takže koupit na to novou tašku na noťas asi nebude moc jednodudchý
    cernejcaj
    tak jestli je v dluzích, tak to je blbý
    každopádě byste asi měli mít plán B, co budete dělat, až to nevyklidí ani za ty 2 měsíce
    Denny
    jsem našla toto, takže být tebou bych si prostě zavolala na příslušný úřad práce
    Příspěvky (nesprávně označované jako „dotace“) jsou zaměstnavatelům poskytovány v rámci aktivní politiky zaměstnanosti. Vyřizuje je oddělení trhu práce. Podmínky a výše příspěvků jsou v každém kraji jiné, v každém roce jiné a mohou se měnit i během roku. Proto je nutné zjistit aktuální možnosti na oddělení trhu práce. Obecně se dá říci, že příspěvky jsou určeny zaměstnavatelům na zaměstnance, kteří jsou hůře nebo špatně uplatnitelní na trhu práce. Nebo pro nezaměstnané, kteří se rozhodnou podnikat, a zaměstnají tak vlastně sami sebe. Dále existují příspěvky na vybavení provozovny při zřízení nových pracovních míst.

Fifi

Milo,
    tak at stehovani nejak zdarne dohrnete do finale, ono to je na dyl. Me ceka, jak se tak rozhlizim kolem sebe, asi malovani, az se hnata srovna. Co je horsi? 🙂 Ze zdravim Roberta, venci ho dukladne a urcite bude postupne lepe, zadny chmury! Skupinka “deti” musi byt bezva, urcite varis kotle stravy.

Maya
    Tak super, ne, ze mas novej notas? 😀 Uz ho do igelitky nenarves?
    Plan B pro Cajdovic garaz asi zni, ze v terminu at si pani preveze vse nekam. Co neodveze, tak posupajdi na sberny dvur. Zis, snad tam nebudou skladovat veci nekoho jinyho z dobry vule dyl, dyk Z. ma asi dost co tam odstehovat. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 661. až 680. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.