Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Bryden. 🙂
    Dennyky
    Teda, ta ma brichanec! Co Blanule, zacla mrouskat nebo se ji v pupku taky neco usidlilo? Kamera je dobrej napad, co mistecko porodni, taky uz si vymyslela? Hele, s kolenem se laskave neopic, ted tu mam na zadovy a kolenni problemy monopol ja, jasny?! 🙂

Esusova
    Co na veterine bez psa? Jen naky lecivo vyzvedeavas? Coz mi pripomina, ze musim nekde koupit Arpalit, svine klisteci uz utocej. Vecer se prisla Ruzice potulit a na hlave ji lezla ta cervenozadkova hnusota velika.

Mayo
    Jaky stene si nakonec vybrali? Ja bych odstranila veci vysoky hodnoty jako ty parohy, zradlo apod, bezny hracky nechala a samoze kontrolovala, aby se Lokis krotil a nechrtil.

Ohoo, Cajde se to vlezlo do pracky, uspech! 🙂

Jooo, a tady je recept na to recky kure, co pani domaci shanela. Kdo nezkusil, o hodne prisel.
    https://neviditelnypes.lidovky.cz/zviretnik/recept-kure-bezlepkove-recky-citron.A170928_152358_p_zviretnik_kosa

cernej caj

Fifi
    odkaz hodim do receptu teda rovnou

a sobotni fotky

podél Krounky a do Hlinska, březen 2022

kachna

Rumštájn a drásalicím zdar.
    Tolik stránek nemám ani šanci dočíst!

Plánovaly jste předat materiálno nějakému útulku, platí to ještě? mám tu přehršel obojků a postrojů.

cernej caj

kachna
    vycuc je, ze esuska uz konecne!!! je zdrava tak ji to snad vydrzi, asteris a ty flakate vkladani fotek vasich kozichu a fifijovou s denyky trapi koleno ale vsichni se tesime na kotatka 😀

Denny

Fifi Bláňa nemrouka, ale v tom taky není, čekám, jestli zamrouka. U ni nevim, jestli bude vubec kotata chtit 🙈😂

Attachments:
    PetraK

Dnes odpoledne bylo krásně, do chvíle, než jsem málem podpálila barák. Tentokrát jsem na to šla sofistikovaně. Nechala jsem hrnec s olejem na plotně, co jsem zapla na šestku. naštěstí jsem si vzpomněla na mou umřelou Kristýnu a nešla jsem na to s vodou – páč to už vim, že to hoří, Kristý takhle podpálila málem půlku Dejvic 😀 . Dopadlo to dobře, jen to tady hrozně smrdělo. Smrdí to i dál, ale už míň.

černej čaj
    se vesel dost natesno teda ale vesel
    no vida, samý pozitíva, garáge maj, povlak přišel, do pračky se vende! Krásnej život 😀

y to tu nekde bylo tak to nikdo nikdy nenajde
    ajajaj, sem děsná

ale jeslti je to recky netusim
    nejni, ale Fifijová sem jak už víme naščestí dala origoš ze Zvířetníku (dík, žes to přehodila radši rovnou do recepisů) . Já to tady taky někde právě psala, páč jsem to už měla odzkoušená, ale kde tomu je konec, neví ani pánbůh fšech grafomanůch 😀

Fifi
    k panu veterináři jsem šla pro nálož infuzí pro čoklidy Ukrajinský. Mám toho plnej kufr. Je moc nejhodnější, pan dochtor Zuzko.

Díkec za ten recepís

cervenozadkova hnusota velika.
    fuj a ble, ble. Já musím bohužel sáhnout u všech tří k obojkům.

Odetta
    jo, je toho požehnaně, kam to půjde – to si neumím fakt představit, ten odbyt pro ně tady prostě není, půjde to do rukou lidí jako Brtnik a budou mít o zábavu postaráno 🙁 a ti psi taky. Za dva roky můžem čekat boom v útulcích. Chce se mi brečet – slovo chovatel už ztratilo svou váhu. Na Bazoš radši ani nekoukám 🙁

Plánovaly jste předat materiálno nějakému útulku, platí to ještě? mám tu přehršel obojků a postrojů.

hele to by se mohlo svézt možná taky na tu Ukrajinu, případně by to šlo pro ty psy bezdomovců, jak bylo zamýšleno původně.

Denny

Ty wogo, tys nebezpečná… hele nemáš to po tom Covidu? Myslim to. vážně, hodne lidi ma problém s pameti.

Milena z Prahy

Fifi,
    já mám od Navarový nejradši A Deus:

PetraK

Dennyky

Ty wogo, tys nebezpečná… hele nemáš to po tom Covidu? Myslim to. vážně, hodne lidi ma problém s pameti.

ne to není kovidem, já jsem byla vždycky pyroman sklerotik 😀 Dala jsem si třebas na plotnu kynout těsto a zapla plotýnku – JEN NA CHVÍLI – na šestku 😀 . Aby se to jako nastartovalo, pak ,že to stáhnu na min. No jenže to jsem šla dělat mezitím (než se to nahřeje, že jo) támdleto a tůdleto……… až vzplála nejen chňapka na který stála ta mísa, ale i ta samotná mísa s těstem 😀

koukám, že já tu se svým hudebním fkusem moc reklamy dělat nemožu 😀 😀 😀

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    PetraK

A Dešnyky už jsi slyšela??

Milena z Prahy

Petro,
    takhle má Robert zakázáno odcházet od čajový konvice na plynovým sporáku. Rychlovarnou nemáme, nemám jí rád 😀
    Už jich několik spálil…

PetraK

Míla – no asi si taky budu muset nařídit nějaký zákazy.
    Rychlovarnou konvici jsem taky spálila. Na plotně 😀 byl štědrej den, měli jsme čerstvě Ešínka, já dělala Vánoce v sedum ráno a to není čas pro mě 😀 Prostě jsem nalila vodu do konvice, dala ji na sporák a ten zapla 😀 místo purpůry se barákem linul smrad spálený umělý hmoty 😀

Maya

vy pyromani nemáte na sporáku pípák, kterej si my sklerotici nastavujem na minutu, když dáme něco na chvíli na plotnu? 😀
    Fifi
    berou si bezkulčáka

cernej caj

Taky se mi to stava… jen na 5 minut a chleba v torube cernej, polivky na plotne pulka:D

cernej caj

A prehoz zkusebni, odpo uz snad bude suchej a budu ho moct pouzit

Attachments:
    Maya

cernejcaj
    prehoz vypada pekne a fikane ma tmavy i svetly barvy, takze chlupy nebudou minimalne videt 😀

Zlata

Čajdo
    Tak už konečně uvolnujete chodbicku a ostatní prostory?Přehoz super,takovej veselej.

Maya

cernejcaj
    znas?
    https://www.ceskypesky.cz/

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    To byl fčéra krásnej den Albertííí! I proto, že jsme teda nevyhořeli 😀 a musím se pochválit, že prozatím úspěšně vstávám o chvilku dřív a aspoň malinkatě si zacvičím. protáhnu tělo, dám si dřepy, prkno a dva cviky na pupek. Fčéra chlapi vymlátili zbývající dvě okna, Brtnik je připevnil zase zvnějšku a začne se dělat na ostění, abychom je měli pěkně zase do oblouku. Brtnik si na sebe umí krásně uplést bič 😀
    a dneska pršíííí – sice tak jako málo, ale aspoň něco.

PetraK

černej čaj
    odpo uz snad bude suchej a budu ho moct pouzit

ešivá je u vás jak u nás, tak ho asi nepoužiješ 😀

Maya
    pípák na sporáku by byl k něčemu pouze v případě, že si mozek neřekne – zapnu to jen na chviličku, hned to stáhnu 😀 a pak zapomene, že něco zapnul 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.