Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Zlata

Taky bych prosila překlad švacnuta.Něco jako Tali?

Maya

Denny
    neni vona mama kozoroh? vono je to i dedicny, muj tata byl to samy, bracha totez a se obavam, ze starsi synovec je jak pres kopirak
    jo tenhle level ja sam vim umim vsechno nejlip a vy vsichni okolo jste neschopni blbci je na zabiti

Denny

Maya
    ano chápu, vím, že rodiče jsou jen lidi…ale když mě serou všichni a všichni
    jdou divný tak asi není problém ve všech lidech, ale ve mně, nebo?
    To by bylo na dlouhý povídání.
    Jeden z důvodů proč nemám děti.
    Mám je vodnář jako já :-DDDD
    Ano s náma není jednoduché pořízení, nemám rádi jako vodnáři nějaké omezování a máme hodně svůj názor, já jsem neskutečný snílek a miluju zvířata, sranda
    je (však víte) že máme je nemá ráda vůbec.
    Já jsem podle hodiny narození v ascendentu lva, takže mám dost i lvích vlastností,nechal jsem si dělat charakteristiku osoby, mám tam i takový ten životní né cíl, ale cobych měla změnit aby mi bylo fajn, takže si mám vyřešit problém s rodiči-sranda no, ta paní o mně vůbec nic nevěděla a docela se trefila.

Zlatko
    švacnuta.

Ano jako Tali, jako Koněf, švihlá, bláznivá po slovensky aj “jebnutá” 😀

Denny

čajdo
    Voda se ti muze udelat podle me i pretezovajim, zatezovajim a “jen tak”, zanetem
    jo to máš asi pravdu…ale když jsem měla po té ruptuře kolenního vazu tekutinu v druhém koleni, tak na to jsem nemohla ani došlápnout, prostě hrůza.
    Asi jde taky o to, kolik tam toho je, že.
    No uvidím.
    Občas si vyčítám, že jsem si pořídila Koníkojc s tímhle zdravotním stavem 🙁

Maya

Denny
    bracha je taky vodnar 😀
    ja teda svuj ascendent nevim, ale obecne tak na me ty charakteristiky znameni sednou
    ja kdysi davno byla s kamoskou u kartarky 😀
    ale uz nevim co rikala, pravdepodobne jak se budeme mit super 😀
    z kolena snad tu vodu nejak vytahujou a je to pak OK?
    Konikojc se ma dobre a to je dulezitejsi nez kolik toho nabeha po lese

PetraK

Dešnyky
    Takže mi je vlastně teprve 28 let. Super ne?
    uvažuju o tom, že bych mohla říkat, že jsem začla žít poté, co jsme se přestěhovali do Domečku…. před rokem……… 😀 😀 … jdu teda shánět ty punčocháčky a galoše,

Jojo, příbuzný si člověk nevybírá. Ale jsem ráda, že to dokážeš brát takhle, lepší způsob, než se z toho hroutit a kazit si tím život dál. Ale není to asi snadný.

práč bydlí s mamkou ves tejné bytovce a je pořád nějaký problém kvůli blbostem.
    no ty kráááso! Já myslela, že bydlí jinde 😮

PetraK

Sakra může mi někdo říct, kde najdu ten recept na řecký kuře? Někde tady je, ale já ho nevidim, chtěla jsem ho poslat Brtnikový kolegyni a nic. neni tu?

Zlata

PetraK
    V roce ještě plinky🤓

Zlata

PetraK
    Myslím,ze Fifi se jen zmiňovala,ze ho jde dělat.

PetraK

Zlata
    ajo…plínky……to nevim, ešivá se mi chce znovu absolvovat. Dobře, tak jinak….. od doby, co jsme Domeček koupili, takže mi jsou dva, to už je fajn 😀

jojo, Fifi, já vím, jen jsem prostě nějak myslela, že to tady najdu, jsem přesvědčená, že jsem to sem dávala.

Denny

PetraK
    du teda shánět ty punčocháčky a galoše,
    TY WOGO NEŘÍKEJ DVAKRÁT, NEBO TI NĚJAKÝ SEŽENU :-DD

Maya
    jo jsem taky byla, když nám zmizela kamarádka, tak jsme za ní jely ať nám pomůže…
    No a ta mi řekla, že budu mít tři děti a nějakýho přítele v uniformě :-DD

, lepší způsob, než se z toho hroutit a kazit si tím život dál.
    přesně co bych tím jako změnila kdybych nad tím pořád přemýšlela.
    Občas to zmíním ale…
    Jako František mi pořád říká, je to pořád máma.
    Já vím a právě proto by nás měla brát jako dospělé a ne furt bejt nasraná na to, že jsme udělaly něco jinak než si ona představovala.

Konikojc se ma dobre a to je dulezitejsi nez kolik toho nabeha po lese
    no já vím, ale pro ní je to prostě život no.
    Občas si připadám si jak chodící Golem tlustej velkej, kterej nemůže na nohy :-DD

PetraK
    jj bydlela na druhém konci Trenčína, ale jak koupila byt, tak bydlí tam.
    Nicméně zase na druhou stranu je to dobrý v tom, když jí není dobře a tak.

Maya

jestli mate nekdo radu
    Loki je zdrojak na jidlo, fakt si ho hlida, i kocky od paruzku zahani a tak
    kdyz mel bracha dospeleho psa, tak kdyz prisli, vsechno se sebralo ze zeme, ale brachuv pes byl dost salamista, takze i kdyz neco, tak to neresil
    ted bude mit bracha stene a ja vaham, jestli ty paruzky atd. nechat volne at se stene nauci se k tomu nepriblizovat a nebo to preventivne proste radsi sbirat, aby jednoho dne nebylo bababum?

cernej caj

Ja bych shirala at bez dohledu nenin
    Pruser a pod dohledem at si trochu vrka

PetraK

Dešnyky
    Už si mi sehnala přece: 😀

Prosím Tě nedělej Dášu, Konik je furt v lese, běhá si, hrajete si…

Jako František mi pořád říká, je to pořád máma.
    no…. jo, ale….. já nevim, když se ten člověk nechová jako fajn rodič, tak proč se mám já jako dítě chovat jako fajn dítě? Je to povinnost? není.
    Maya
    udělala bych to jako čajda – sebrat, ale zároveň nacvičovat.

PetraK

aj “jebnutá”

a já myslím, že to je to nejvýstižnější

PetraK

tak jsem asi neměla nahlídnout do inzerce – xxx inzerátů na německý ohaře? To te´d budou fakt jako v módě? Páč si teda nemyslím že máme u nás tolik myslivců a tolik lidí, co by dělali field trialy. 🙁

PetraK

čus čulibrk, valím k panu veterináři a pak za ohaříkama. krásný odpolko.

cernej caj

PetraK
    tak ani ja sem nenasla receptiky za to musim rict, ze aktualni receptikovy clanky maj tak sileny nazvy ze i kdyby to tu nekde bylo tak to nikdo nikdy nenajde 😀

a prisel povlaaaaak, snad na nem nebude moc videt psi bordel a do me 6kg pracky (45cm hloubka)se vesel dost natesno teda ale vesel 😀

Odetta

PetraK
    Kraťasové se nějak urodili… Jak houby po dešti. Včera jsem byla okouknout na FB, co nového s embryem, a při té příležitosti jsem viděla asi miliardu inzerátů na malý kraťase, všechno už k odběru nebo těsně před. To jsem teda zvědavá, kdo si je všechny vezme. A o tom kvantu bPP/neuchovněných vižel nabízených ke krytí na Bazoši radši ani nemluvim.

Maya

tady je nejaky recept na kure, ale jeslti je to recky netusim 😀

Recepty pacientky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.