Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 3,684)
  • Autor
    cernej caj

MirkaD
    Je dobre ze martin dodrzoval rezim abys mohla poprat k narozejinam:)

Maya
    Taky doufam, prootze na dece se drzej a v noci mam pak hrozny zachvaty kasle..

Dneska v noci mi bez deky byla docela zima navic sem nepreridila hodiny ternostatu takze byla zima i na vstavani a myti hlavy:D

Tak drzte palce at se to do ty pracky vleze, taky mam asi jen 5kg

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Nažďáááár Prdi! Tak sem zasejc v práci. Uzavíráme sázky, jak dlouho tady vydržim 😀 😀 😀 Mám vypíglovanou kancelářičku, paní Boženka se tu vyřádila, tak to se mi hnedle dobře pracuje. Venku je tak krásně a ptáci řvou ….. supr den.

Znám cíchu i povlak a díky Fifijový za připomenutí mandlu dole ve sklepě našeho paneláku. Milovala jsem chodit tam s mámou mandlovat, taaaak krásně to vonělo. Máma tam mandlovala i moje bavlněný punčošky /pamatujete se na ně? V takový tý příšerný posraný barvě? /pak dělali myslím i modrý/ Když se vytahaly, tak chodili asi kilometr před váma 😀 , ale hrozně příjemně se to nosilo pod tepláčky/ vůně mandlovanýho a vymandlovanýho prádla byla uuuuchvacující. A to příjemný teplíčko tam. jeee…. to sem se vrátila o sto let zpátky, díkec.

čajdo – píšou, že přehoz lze sušit v sušičce, tak by se to mělo vlézt i do pračky, si odhaduju. A taky píšou – před první použitím vyperte, takže pratelný by to mělo být.
    Asi bych šla milejm diskofilům, ať by byli za jakýhokoliv koutu světa říct, že noční klid a baštafildy.

Mirka D.
    supr, že Dafule už ožívá a že se daří držet dobrý režim. tož přeju, ať je to brzo komplet zahojený a můžete fungovat normálně.

Gde je Denníky?

Fifijová – přišel mi emil, kde bylo psáno, že se moc líbil Tvůj nápad s dobrůtkama pro děti, tak Ti to musím napsat, páč takovýhle věci se počítaj. Jen tak obyčejný radosti v týhle situaci moc není, zvlášť pro děti

cernej caj

PetraK
    Vis jakej je rozdil mezi prackou na 10 kg nebo na 6? Asi tak 40% bubnu:D

Takze fakt ze se to vejde do pracky jeste neznamena ze se to vejde zrovna do te tvoji:D

Ty puncochy sem nenavidela tlacilo ke to do briska a bylo mi z toho furt blbe

PetraK

černej čaj
    bavlněný punčočky škrtily?
    tak uvidíš, jestli se Ti to tam vleze nebo ne. Naše sedmikilovka nemá problém prát peřiny.

Zlata

Čajdo
    Když se ti nevejde do pračky,tak jsou různé už umístěny pračky do kterých můžeš dat vyprat třeba spacak.Nebo prádelna.

cernej caj

PetraK
    Na brisko ke tlacila dycky guma:D a material sem taky ensnasela bleee fuuuj 😀

Nj 7kg uz je vetsi, ja mam 5 myslim tak uvidime:D

A dpufam ze uz letos nemocna nebudes a uz bude jen dobre:)

Dneska repete ropuskyyyy a za 2,5h z prace…

Jak se vam.vstavalo?

PetraK

černej čaj

Dneska repete ropuskyyyy a za 2,5h z prace
    sem četla že repete roušky a nechápala, proč se jako raduješ 😀

vstávalo se mi dobře, my přehazujeme hodiny už v průběhu dne, takže prostě pak ani nevnímáš, že se něco posunulo. A kupodivu se mi vstávalo dobře i přes to, že jsem teď tejden chrápala jak divá.

material sem taky ensnasela bleee fuuuj
    bavlnu??

cernej caj

Ona byla takova hruba ty puncosky skrabaly:D

Ja muzu posujout hodiny i behem dne ale moje telo chce spat a jist a vstavat a cvicit v nejaky hodiny a cislo na budiku neni to cim se ridi:D

Takze vecee nemuzu usnout a rajo su rozbita ze mi chybi hodina spanku

PetraK

černej čaj

aha, no máma jak to žehlila, či mandlovala, tak to bylo příjemný. naopak když jsem pak dostala nějaký ty umělotiny, to šlo okamžitě pryč, páč jsem to nesnášela.

Tak to máme s Brtnikem evidentně oba štěstí, že vystačím s tímhle časovým fíglem. Ale mně to nevadilo ani dřív, když se prostě přesunuly ty hodiny nárazově druhej den třeba.

cernej caj

Petrak
    Ja su na to hodne citliva a cim starsi tim horsi, rozhazuje mi to komplet vse tak na 3-4 tydny…

Taaak a drzte palce at prodam.fotacek brzo at muzu upgradovat:D

cernej caj

Petrak
    Ony totiz ty puncosky nebyly hladky ale takovy clenity:D ja proste nenavidela puncosky 😀 pak az nekdy v 5 tride sem mela elastaky a to byly hladky bavlneny a k tomu mikinu 101 dalmatinu jak byoo moderni pod zadek 😀

Maya

cernejcaj
    jo, mam to jako ty, jsem jak prejeta parnim valcem a bude to tak nejmin mesic, proste jit spat a vstavat o hodinu driv to telo nedava
    na podzim mi to nevadi, protoze to je vse o hodinu pozdejc a to mi naopak spis vyhovuje
    taky jsem cetla repete rousky a nechapala 😀
    ja si uziju rousku ve stredu neb musim do Praheee, to zas bude peklo a pusa plna bolaku

cernej caj

Maya
    Naopak mi to de podobne blbe ale lip se vyspim:D

Tak snad nebude precpano v mhd.

Dneska teda hic to by bylo abybsi ropusky nevylezli z tunek pro rousky:F

PetraK

Dneska teda hic to by bylo abybsi ropusky nevylezli z tunek pro rousky:F

😀 sem si to představila

jo a mám vás pozdravovat od Dennyky Knedliky, má melouch – dělá na dílně, tak se sem nedostane.

Jdu pá a pak s ohařema, užít si poslední krásný odpolko tohodle týdne.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
    cernej caj

jakoze se ma ochladit a nema bejt takovej hic? uz se tesim!

v kanlcu mame 26 kolen 11 dopo a uz to jen stoupa

Attachments:
    Fifi

Bry vecir,
    Troldik mel mit zitra kontrolu krve a moci. Kvuli hnate krivy jsem to presunula o dva tejdny, on se tam dycky tak hemzi, to by se kolenu nelibilo.
    A hlasim se do klubu az fanatickych odpiracu letniho casu.

Esusova
    Uzavíráme sázky, jak dlouho tady vydržim
    Kus babo, zadnej kurvasrac brzo do tretice nebude, nesmi!
    Bavlneny puncosky pamatuju, nektery byly fajn a nektery hrozne kousaly. Sev na zadeli byl nezapomenutelnej. 🙂 Kdyz jsem dostala prvni šponovky na lyze! Too sem byla dulezita, vyznamnost sama – taky je pamatujes?
    tak Ti to musím napsat, páč takovýhle věci se počítaj.
    Dekuju. 🙂

Cajdo,
    tak co, veslo so, vyprano? 🙂 Zabickyy, jee. 🙂

Dennyky dela stachanovce, jo? By si mohla najit chvilku a smrknout sem foto tehule, dyk to ma uz za par.

cernej caj

Fifi
    Ja alemmiluju letni cas ale vadi ki furt ty zmeny:D letni mam radsi protoze je o hodinu dyl svetlo a da se jit vecer treba jeste ven

Tak snad uz za 14 dji budes OK a bude vsechno uz na spravne ceste:)

Ja to teprv objednala.jeste musime dat prostoor cesky poste

A vite co sme dneska vyzvedli? Zapis garze do kataastru:)

MirkaD

tvl-ČAJDÍČKŮ-TY HUŽ MÁŠ GARÁŽ????TAKŽE TO VYŠLO?
    JESTLI JOOO TAK TO JE ŠPICÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Fifi

A vite co sme dneska vyzvedli? Zapis garze do kataastru:)
    VIVAAAT, SLAVA! Bouchejme spunty! Cajde se uvolni domecek od bordeluuuu! GRATULUJU, to mam radost! 😀 🙂

MirkaD

Fifi-mě teda letní čas nevadí,ale nějak mi nedošlo,že si musím předělat hodinky:D
    ráno chvilku ze psama-Dafi pár metrů za barák,
    Žerykovi trochu tanečních na zahradě-a Dafi taky cvičila-cvičila cviky co jsem dělala ze svýma starýma 14letýma psama-tzv.cviky pro důchodce-a o v sedě-pac/tap,pozdrav -štěknout na povel,štěkej -štěkání víckrát,a podávání klíčů spadlých vedle ní na zem….-tolik cviků-a pese se skoro nehne:D:D:D-ale cvičí-dostene pamlsek:D
    v práci mezismněna-takže máti šla úárkrát s Dafi na vodítku na zahradu,v práci vybalování+kasa,,pak nákup a hurá dom,
    doma zase s psékama pár metrů za barák-Žerykovi hodit 2krát míček daleko do pole na hledání a Dafi 3krát hledala míček hozený na mez-míček zapadlý pár kroků ode mně-a Dafi usilovně hledala,on byl vidět jen z jednoho úhlu,jinak kolem něj tráva-a Dafi pi hledání pracuje velmi pomalu a pečlivě-pro neznalce to vypadá,že bud usne/nebo se na to vyprdne,nebo že dělá,že hledá-ale ona je jen pečlivka,takže já stála pár kroků od ní a ona na flexině hledala,
    no a pak dom,napapat,já uklidit ptíčkům,vysát,zacvičit si-se z té země jednou nezvednu-ty moje kila mě stahují dolů…:D,
    punčocháče-ty tenký mně kousala,a byly moc obtažený,ty tlustý co se vytahovaly mně nekousaly
    doted nemám ráda silonky-a většina elastáků mně studí,jen ty od Čjdy vůbec nestudí,a ještě jedny tříčtvrtáky-ale jinak jak je to lesklý-studí to,hodně u,nělý-studí to
    silonový studí….brrr i do ledničky jsem to rvala a marný…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 561. až 580. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.