Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 501. až 520. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Takze ma Dafca furt pruban? Na jednu stranu bezva, ale zaroven bacha, kontroluj mista, kde by ji to mohlo odirat, jak to ma navleceny. Treba mezi prednima (co vlastne ta boulicka, koukal na to vet?) v podpazi a vzadu mezi stehnama. Se to nezda, ale pruban muze casem psa pekne odrit, zazila jsem u Agatky.

MirkaD

jo,má furt pruban,-su ráda,že nemusí mít límec,ale s tím odřením mě to napadlo taky,ted blbá moje poznámka-pod chlupama si neúpznám,že je odřená?
    jinak bych jí mohla zkusit navlíct nohu od silonky,to měla před těma 22dvěma lety Killy po kastraci-měla po porodu zánět,doma jsme jí navlíkly nohavici ze silonky ze čtyřma dírama,
    Dafi má tenkoobleček z mých akrylových punčocháčů-taky nohavica a čtyři díry,nosila to,když byla nakrátko a doma zima,ale to je volnější

Maya

Fifi
    jj, něco od bederky to bylo, musela pak na operaci
    příbuznskej vztah to asi není žádnej, tipuju, že pro to asi slovo nebude 😀

Fifi

Mirko
    blbá moje poznámka-pod chlupama si neúpznám,že je odřená?
    Poznas, kdyz si hajne takhle a ukaze brisko treba nebo ji budes pruban menit. Rozhrnes chlupy a vsimnes si. Nohavici ze silonky si na psovi neumim predstavit. Kor, aby to nedrelo este vic. To nech radsi ten pruban a kontroluj ji, jde o par dni do stehu, aby si nic nevyblemstala. Navic nic moc tesnyho bych ji nedavala, ono je lepsi par dni po operaci, kdyz jizva muze dychat. Takze treba postupne zamenit pruban za uzpusobeny tricko?

Maya
    jj, něco od bederky to bylo, musela pak na operaci
    Nojo, ja jsem hornak a ruka se lepsi. Toz snad pani bez pribuzenskyho slova dopadla dobre! 🙂

Maya

tak drby se staly skutecnosti a nasi firmu zas prodali, takze ja fluktuant budu mit behem par let uz tretiho zamestnavatele, zas nam premalujou barak a vyvesej novy vlajecky
    prepokladam zas vlnu vyhazovu jako pred par lety, takze doufam, ze i pak budou hledat brigadniky do kauflandu jako porad ted 😀

Maya

no lidovky vyhodi clanek co delat kdyz se clovek srazi s autem Ukrajince, ktery nema zelenou kartu ani nic a daj ho do placeny sekce kokoti

cernej caj

Maya
    Tak asi aby te to motivovalo kouout

Tak drzim oalce st ti prace zustane.

Jak mojo bejvalou firmu koupil avast tak ten loni koupil zase norton (byl koupen nortonem) tak su zvedava co tech par mych znamych co nezdrhlo v minulosti…

PetraK

Ráááááááááááámštáááááááááááájn

tak přátelé, v pondělí jdu do prasé, ale neuhodnete. Jak už mi bylo dobře tak….tadááááááá. No nic, já to nebudu komentovat, prostě naprosto debilitní to je.

Mirko supr, že kontrola je v pohodě a celý to probíhá v klidu. Taky jako Fifijová hlasuju pro vhodný tričko, bavlněný, vzdušný, silonky rozhodně ne, to je koleda o průser.

Maya
    no ………….. hezký s tou prací teda, hezký. Moc držím palce, aby se z toho nevyklubal průser.!!!

a daj ho do placeny sekce kokoti
    to je přesnej název sekce 🙂

Maya

cernejcaj
    tak my spis mysleli, ze nas uplne zavrou neb pod vedeni Italu to slo od desiti k peti, ale tak se jim teda podarilo to prodat, ovsem zda se, ze i vcetne Italu a to si teda novy vlastnici moc nepomuzou 😀
    dneska v pul ctvrty, v patek! mame kvuli tomu call bo debilni Ital to takhle posunul, melo to bejt puvodne s nasim sefem ve dve
    tipuju ze Italove maj stazeny zadky a zacli vyvijet aktivitu, hlavne aby to byla jina aktivita nez co pradvadeli do ted, jakoze dali jsme blby ceny do e-shopu, no cooo, tak e-shop na dva tejdny vypnem bo to je strasnej problem nahrat tam jinou excelovou tabulku

Maya

PetraK
    jakoze ti bylo dobre, tak ses nechala uschopnit a je ti zase blbe?¨
    zkousela jsi ty antihistaminika a vit D?

Maya

No jinak byla tu ted svagrova se poradit, pristi patek si jedou pro stene, ted jim volala chovatelka, pes nema jednu kouli, stene jim vybrala ona jakoze nejklidnejsi stene, na vyber je uz jenom dalsi pes, kterej ovsem prej je nejvetsi rvac a provokater z celyho vrhu,navic prej dost akcni, do zejtra se musej rozhodnout jestli a ktereho si vezmou
    navic ten jejich bezkulcak prej ma i spatne lomeny ucho, je to trochu na fotkach vodit
    no chtela slyset muj nazor, tak jsem rekla, ze ucho bych neresila a brala bych bezkulcaka bo to jsou 2 tejdny pece, kdezto akcni rvac a provokater je potencionalne 15lety problem
    chovatelka jim to samozrjme chce i financne kompenzovat, takze o penezich to neni
    tak jsem zvedava jak se rozhodnou

cernej caj

Maya
    To se musi nejak operovat?

Bych brala taky klidne bezkulkina

PetraK

Maya
    jakoze ti bylo dobre, tak ses nechala uschopnit a je ti zase blbe?¨
    přeééésně tak. Antihistamika jsem nezkoušela, páč ……….. sem debil a úplně mi to vypadlo z hlavy – jaký že to mám zkusit a proč, prosím? Déčko žeru a i jsem se vypleskla na slunko, aby jako přírodní déčko bylo.

Ty jo bráchovi to nezávidím, může být, že ten rváč se nakonec uklidní, ale je fakt, že bordera je pak v tomhle balení asi průser, ono ani ten bezkulin není jen o 14 dnech, psi ho můžou v budoucnu dost řešit, jemu to nemusí být zrovna příjemný a bude to taky potíž.

Ital nezná ten zááázrak – normálně pracovat.

Maya

cernejcaj
    jo koule v brise by se mela radsi vyndat, hrozi rakovina
    ale samo nemusi, taky jsem to svagrovy rekla, ze to muzou nechat bejt
    stejne jak znam brachu, tak tipuju si vezmou toho zdraveho akcniho bo von to pak moc neresi a svagrova udela co von chce
    no uviidme

tohle docela na me sedi, rak
    https://living.iprima.cz/bydleni/ostatni/bydleni-horoskop-znameni-zverokruhu-starost-o-domov-co-potrebuji?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=mD8Vp6RN8O9-202203251321&dop_id=15890503

Maya

PetraK
    tak snad se ti do pondelka udela lip
    doktori prej doporucujou zyrtec, ale jak ted koukam, po pul roce zkouseni leku na alergii jsem uz odbornik 😀 , ma to tu lecivou latku cetirizin, kterou ma spousta dalsich volne prodejnych jako treba zodac nebo analrgin, vsechno sezenes v kazdy lekarne
    ze by to melo zabranit dostavani se hlenu z dutin do plic
    misto vit D muzes zkusit primo rybi olej z lekarny a nebo ukecej doktorku, aby ti napsala primo vigantol
    vono ty volne prodejny doplnky jsou dost naprt, muzu zodpovedne rict pote, co mi zkoumaj vit D uz nekolik let primo z krve
    jedinej pripravek, kterej mi trochu zvedl hladinu vit.D byl ten co byl i s vit K2, ktery je nutny ke vstrebani decka a nebo musis brat ten K2 k tomu zvlast
    vyzkousela jsem tech pripravku vic a vsechny ostatni nezvedly hladinu D ani o prt

cernej caj

Petrzk
    Tak hlavne at ti je uz dobre

Maya
    Na me teda to cuvec nrsedi:D

Tak krasnej vikend, zitra bude pokus o zdolabi 30km letos poprvy a uz ted citim jak mi v tom vedru natykaj slapky:D

Fifi

Taky preju peknej vikend vsem. 🙂
    Koleno zatejpovany, je to pocuc. Hrb zase trosku porovnanej.

Esusko,
    ty ses chude maly, snad se ti uz polepsi definitivne. Brtnikovi je lip?

Cajdo,
    ty blazne, s rozbitym zadem 30 km? Si to uzij, sebedestruktorko. 🙂

Mayo,
    to sem zvedava, ktery stene si vyberou. Kouli lepsi z bricha vyndat, druhou by mohli nechat a meli by skorosamce.

Kdyz jsem se pajdala neco na vikend pokoupit (bude kure po recku, mlask), v krame byly dve mlady ukrajinsky maminky s detma. Tak jsem aspon deckam nakoupila kosik plnej dobrot a venku jim to predala. Maminy nejdriv nechapaly, pak se rozbrecely… A ja taky. Zmrd jeden ruskej. 😡

EvaC

Jsi hodna, Fifi…

PetraK

Fifi – dostává pochvalu před nastoupenou jednotkou!

Mám tip pro ty, kdo mají ve svým dosahu nádraží, kterým prochází uprchlíci. Já jsem zjistila, že mám agenta u Bohumínskýho nádraží, který je jedním z prvních záchytných bodů. Poprosila jsem Peťu AP, aby mi udělala zásobovače a nakoupila, co tam potřebují momentálně nejvíc – což jsou dámské vložky, kartáčky na zuby, paštičky pro kočky a psy, Jupíky a spol. pro děti a müsli tyčinky.
    Stejně tak se podle mě dá pro Pražáky využít Hlavák, kde jsou taky záchytný body, tak pokud by někdo z Pražáků chtěl přispět úplně nejvíc napřímo – což je třeba vždycky moje cesta, tak může tudy.

Nebo pak mám kanál, kudy dostat přímo do útulků a do velké polské nemocnice, která stahuje zraněná zvířata – zdravotnický materiál.

Fifi
    Brtnikovi je lip?
    Brtnikovi bylo líp, ovšem dneska ho začly brát dutiny, kuwa tohle je fakt sráč hroznej.

Evo – co vy a kurvavir? Lepší?

Mirko, jak u Vás, co Dafule?

Fifi

Ja to nepsala kvuli pochvale, snad to tak nevyznelo. To jen v danej okamzik mi to prislo jako nej pozornost, gesto, vyjadreni sympatii a soudrznosti. Jinak jsem uz donesla neco do materialni sbirky do centra v KACPU ve meste. Na nadrazi v HK se taky sbira, mozna dobry hodit link primo od ČD na sberny mista? Dole je seznam na mista k odevzdani. A promin, Esusko, ze to sem taham, vim, ze valku tu nemas rada. Me jen dneska ty pani a nevinny decka vnitrne rozsekaly. Kor, kdyz mi vcera vypravela mama, jak babicka s novorozencem utikala v 39 pred okupantama.

Kurvavir neda pokoj, fakt zmetek. Ja videla dneska kamosku, ktera si asi omikrace pekne vyzrala a ji normalne vypadala pulka vlasu snad. 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 501. až 520. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.