Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Mirko,
    hlavne ji na zahrade samotnou nenechavej. Vydrz to s tim voditkem a vyprdni se na mati. Vyfot nam pacosku, az budes mit chvili. 🙂

cernej caj

MirkaD
    Tak hlavne ze spinka a hoji se a basti a bobkuje:)

Fifi
    K tomu bys musela jeste predradit jedno cislo k cene:D je to “malej” fotak:D

Lity lity s kolenem ale chapu ja kvuli krku mam hly ramebo a dneska u lamace kosti, uz chodim bud na cvicebi fyzio nebo za lamacem, uspory ze sporaku na to zmizly ale tak snad to prinese kyzeny efekt:)

Kachna
    Tak to je fajn ze premyslis:D ja uz nepremyslim:D

A muz me vyzvedaval u lamace a je tam vyborna korejsko jaonska restaurace tak vzal sushi a je to asi nej sushi vbrne

Fifi

Cajdo,
    a rameno po lamani lepsi? jo, je to drahej konicek, tyhle navstevy. Me to uz sere, doslova. 5 tejdnu voser s plotynkou a je to na dlouho, ted to koleno… Vim, ze bych nemela, ale potrebuju si fnuknout.
    Sushi ti preju, ale vubec nezavidim. Jo, kdyby slo o vepro knedlo zelo treba. 🙂

Zlata

Čajdo
    Přečetla jsem si něco k tomu návodu a jelikož jsem fakt fotila s fotakem tak před 20lety zustanu radši jenom u debila.Takže promin me počáteční nad seni prosím ale radši ne.
    Ženský co mi to s tím marozenim děláte.Covid,plotynky,kolena,stent v ledvině,krční páteř,já se zacinam cítit úplně jak ňakej stimulant.

cernej caj

Fifi
    Uvidim, samotna hybnost se zlepsila a jestli na nem budu moct spat se uvidi:D

Me to taky sejri, 4 mesice krk a kdyz uz se lepsi tak uz 2 mesice se prektyva s ramenem ale prvni mesic sem s nim nemohla skoro hybat nwbo se oblict, pak to lamac zlepsil ze sem se mohla aspon oblict a najist:D a ted doufam i ve spanek:D

Fifi

Zlatko
    ,já se zacinam cítit úplně jak ňakej stimulant.
    Proto rikam, ze bych nemela fnukat… Promin.

Cajdo
    pak to lamac zlepsil ze sem se mohla aspon oblict a najist:D a ted doufam i ve spanek:
    Jak ja ti rozumim! 😀

MirkaD

Fifi-no ted sem byla s Dfi chvílu na zahradě na vodítku,pak jsem šla pár metrů-fakt metrů za zahradu-i s Žerykem,ale on je z toho házení tak zdegenerovanej,že když se jde koiusek,tak se nevečí-když se jde za bránu,ale prostě jde,hubu by si rozbil a čumí-kdy se mu co hodí….
    no nic po pár metrech jsme šli dom,a já si dala s Žerykem na dvoře cvičení-napřed na pamlsky otočky,kroky,obíhání kolem těla,packy,kroky,-to došla cvičit i rodičů Btty,a pak jsem s Žerykem dala němohru-chození u levé,pravé nohy,obíhačky sušáku,a saní,sedni,lahni,přede mnou,,a u nohy,couvání,a obíhačky,sušáku,saní,krky,a to všecko jen na posunky,pak jsem mu párkrát hodila kolečko a šel taky dom-trchu se aspon prohejbal,zaměstnal mozek…,
    jina já se válím a čtu…..
    mám divnej pocit,že bych měla umýt okna,
    otrimovat Maxe-umýt ojna-se mě nechce odnášet kvítka,přinášet kvítka,záda mě budou bolet….
    trimovat Maxe-se mě nechce-záda mě budou bolet,mu hrozně,ale fakt strašně smrdí z držky-to se nechce už tuplem,
    tak krom nádobí,pořádnýho umytí kráječu a normálního úuklidu tak nedělám nic
    mám výčitky-vůči práci-ale tak trošku
    vůči Žerykovi-že nemá vycházku,jen trochu venčení,na dvoře párkrát kopnu do balonku+to dnešní cvičení
    ale zase to je táááák boží se válet….
    nevařím-teda Dafině-u mě na to celkem kašlu…
    Zlato-já si tááák užívám,že mě skro nic nebolí-má norma je-loket,záda,prsty,palec,klouby,v poslední době furt prsa,pak břicho dole…
    +měsíc nevím proč oteklý kotníky…..
    že se mě nechce nic dělat….

Černejčaj-tě obdivuju,jak chodíš na ty fyzia a lámání kostí,to já krom cvičení se nejsu schopná k ničemu dokopat…

MirkaD

Fifi-ale to si klidně fnukni-to je si myslím taky zdravý-fnukat
    Zlatka odpustí:-)

Fifi

Mirko,
    sak nic nedelej! Mas dovcu a pecujes o pacosku. To staci samo o sobe. 🙂 A hlavne se vyprdni na vycitky kvuli praci.

Zlata

Jj,občas je třeba si postezovat,já vas fakt lituju a bojím se aby vám nebylo hůř.Hlavně fakt odpocivejte a nechvatejte do práce.Fakt to pak nestojí zato.Ted navíc se bude v stávat o hodinu dřív,když něco bolí tak změna toho rytmu je úplně na h…O navíc ty zvířata nechápou proč maj vstavat úplně jinac než jsou zv kly.

Zlata

Mirko
    Máš dovolenou,tak lez,jez,odpočívej.

cernej caj

Zlata
    ja se nezlobim, ja su rada ze si vhodne vyhodnotila svoje moznosti a nebude ti to jen k placi 🙂

jo tu zmenu casu mi ani nepripominejte… UAAAA nesnasim ji a mesic se z toho nemuzu vzpamatovat

Zlata

Čajdo
    Já než se dycky z ty změny vzpamatovala,tak se to vracelo zpátky.

Fifi

Ajooo, voni nam zase budou krast hodinu! 😡 Grrrrrrr!

MirkaD

Fifi-sem poslala foto

Fifi

Fotos od Mirky, Dafca pacoska a jizvice.
    Oboji vypada pekne, jen tak dal! 🙂

Attachments:
    Fifi

a jizva, zase tu nejdou dve fotos za sebou. Ma teda kuchly brisko fest, hlavne zadny drbkani a blemcani, at brzo sroste! .)

Attachments:
    Maya

Fifi
    klidně fňukej, myslíš, že koleno je z toho, že blbě chodíš kvůli těm zádům?
    ale můžu tě uklidnit, že může být ještě hůř, mamince švagrový kvůli zádům normálně ochrnula noha
    takže vlastně to máš super 😀

Fifi

Maya
    myslíš, že koleno je z toho, že blbě chodíš kvůli těm zádům?
    Jo, jina zatez, jiny spani, jiny pohyby po vic jak 5 tejdnu. Jak kdyz ti u psa prdne vaz na jedny noze a casem po operaci i na druhy.
    ale můžu tě uklidnit, že může být ještě hůř, mamince švagrový kvůli zádům normálně ochrnula noha
    No auvajs. To mela bederku nak nervy skriply, ne? Ja kdybych nerozhejbala pravou ruku, ficela bych na neuro a nenechala nerv od plotny vic utlacovat. Takhle me “uz” jen brni, prstama hejbat muzu, tak zlepseni je velky. Chudak maminka svagrovy, brrr. 🙁 Co je maminka svagrovy za vztah? Je to tchyne? Z druhyho kolena nak, kdyz to neni primo tvy? sakra, ted budu premejslet nad timhle.
    Jo a mama mi doporucila babskej, babickovskej recept na koleno, i hlavkovy zeli doma mam. Takze ted mam hlavku kolem cesky, natlucenou, mokrym hodrem zabalenou a cokle me chtej okusovat.

MirkaD

děkuji,
    su ráda,že to uvidí někdo jinej jak já
    máti se na to dívat nechtěla-tak jí říkám-jak jste odrodila 3 děti?:D:D:D
    ona,aby ju to nebolel,když se na to budem dívat:D
    došel Martin večer,tak říkám-budeš hlídat,du do knihovny-a hned-byl Žeryk venku?
    no nic,tak jsem Žeryka vzala sebou do knihovny,pak doprovodit knihovnici dom,takže Žeryk má za sebou vodítkovou vycházku po dědině,
    Dafi se napila,,a ted leží s náma
    Maya-ty tu Fifi koukám taky umíš potěšit:D
    Kachna-kamarádka knihovnice má morčata,a krmí pestře,a překvapil ju názor veterináře-Šibala-toho kam chodíme my,že morče má dostat jen seno/vodu a šmitec…
    nemáš s tím zkušenosti?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.