Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 441. až 460. (celkem z 3,684)
  • Autor
    cernej caj

MirkaD
    Drzim palce!

Dafinko, hoj se a srustej!

Zlata

Moc držím palce Dafi určitě bude OK

Milena z Prahy

Mirko,
    když na Dafču myslí tolik lidí a takový pozitivní energie posílaj, nemáš se čeho bát 🙂

Kuskus

Dafince pusu na čumák, ať se holčička střapatá dobře hojí a paničce taky, ať nemá nervy na pochodu.
    Držte se obě, dobře to dopadne. 🙂

MirkaD

děkuji všem za držení palců:-)))
    kus noci jsem stravila s Dafiškem na sedačce-Dafi zabalená,obložená křeslem,
    další kus noci Dafi zabalená na zemi,já u ní na karimatce,
    čurala na kobereček ze schodečkama,tak koberečk letěl ven,
    pak jsem s ní byla 2 krát na dvoře-na vodítku,
    jednou bobek,jednou čurání,ted spí
    Žeryka jsem pustila ven,vyvenčit
    ted spí u nás-o Dafinu se nezajímá,ani si k ní nešel čuchnout,nic,v noci spal s Martinem

Maya

MirkaD
    tak hlavne aby jedla a pila a bude to OK, kdyz kadi i cura

PetraK

MIRKOOOOOOOOOOOOOO – tak gratuluju, že operaci máte za sebou a v pohodě. A držím palce, ať proběhne rekonvalescence co nejlíp.
    Já hodně hlídala – krom jinýho, aby žrádlo bylo pro tělo co nejmíň zátěží, aby jí nebolelo dojít si na záchod – takže kašička z brambor, mrkve a rozmasakrovanýho masa, hladká pěna, kterou jsem dávala po troškách a hodně často. Vyvaruj se i zeleniny a všeho, co by nadýmalo. Fifi asi dala návod, jak postupovat v prvních dnech, tak já zdůrazňuju jen tohle, páč to je moc důležitý.
    Hezky se holky povalujte, to je příjemná činnost a srůstejte.

Palce jsem držela, i když jsem tu nebyla, páč mě zas smetla ta sviň kovidová.

MirkaD

Dafi di dala vařený mletý maso s měkejma rozvařenýma bramborama,,byla chvilku na dvoře/zahradě-na vodítku-já s ní chvilku chodila,jestli nechce na wc-ona musí vždycky kus ode mě+si hledá vždycky místo-strašný drama to je:D
    Žeryk sem chvilku kopala balonek mezitím-kopání 30cm…
    Žeryk se na mletý maso tvářil,že ho chcu otrávit….
    ted se napila a leží,tak všichni 3 ležíme,
    PetraK-horor s tím covidem u vás:-())
    u nás v práci se toho 2 kolegyně už pěkně dlouho nemůžou zbavit….

PetraK

Mirko – to zní dobře, jak to u vás vypadá. Hezky to takhle válejte dál. Jak vypadá rána?

Jsem ráda, že tentokrát to vypadá s koviďákem na jinčí průběh. snad jako kdyby se to i “dočišťovalo” v těle??

Maya

PetraK
    von jako covidak radi, kdyz si vezmes, jak drasticky se omezily testy a porad jsou pocty nakazenejch nastejno
    no bracha uz jeden treti tejden ryma kasel a tak, test mel negativni, do prace chodi, ale stejne myslim, ze to je taky koronac
    ted ho doktorka posila na rtg plic, ale co vim od jinejch, omikron na plicich nic moc nedela

Kuskus

Petra
    Tak už se prolátlo, co od soboty děláš. 🙁
    Je mi moc líto, milé Koláče, že znovu marodíš. Za sebe můžu říct, že se pokaždé těším na povídání o třech potrhlících a nejen o nich, ale klidně pár dní oželím, hlavně se pořádně uzdrav! My se tady chvilku zabavíme i bez tebe.
    Peti, nespěchej znovu do práce (jakékoliv), vím, že ti jako každému činorodému člověku rve rukama. Je třeba udělat tohle a tamto, ale broučku pořádně se vylež ať předejdeš možným následkům. Někteří z nás se z kurvaviru dostávají holt dýl.

EvaC

MirkaD
    Tak ať se Dafinka dobře hojí a hlavně v klidu – pevné nervy přeju…

MirkaD

Peti-jak vypadá rána nevím,má k obojku přidělanej návlek s dírama na nohy,
    přesunula se s pelšku na karimatku,tak jsem ju zakryla na karimatce a leží tam-teda ted se vylezla projít….

MirkaD

Dafi se prošla do pelíšku a leží,Žeryk vylezl ven
    to je dobrodružství toto:D

Fifi

Zdravicko vespolek,
    hruza hruz, prvni letosni obrovsky oranzovy… BALON! 😀
    K tomu este adrenalin po prijezdu domu, vypustim cokle a oni hrr dozadu k plotu. Tam za plotem dva kamikadze pidicokle neco jak prerostly ratlici – misto, aby prchli, s nevidanou udatnosti se sli stekat s nasratou R+T. Huf, este, ze neprostrcili rypacek, by je pres plot Ruzice ci Trolda procedili jak nudli pres sito. By me zajimalo, co to tu je za novy elementaly, nechavat litat cokle na volno bez dozoru.

Mirko,
    to zni dobre, sikovna Dafule, ze ji funga curani i kadeni. Drzim palce na kontrolu, dej pak vedit. 🙂

Kuskus
    Někteří z nás se z kurvaviru dostávají holt dýl.
    Ale nene, i ty, Kuskus? A mas recht, bez cteni se chvili obejdeme, hlavne at jsou marodi cajk.

cernej caj

tak hlavne se vsichni hojte a srustejte, nemocni i operovani!

skokanci se jeste nechystaj parit 😀

Attachments:
    Fifi

Cajdo,
    tem to slusi. 🙂 Psum jako. Skokankum to bude sluset, az zmodraj – to urco zase stihnes cvaknout. Asi jim je v noci este kosa, aspon tady to leze pod nulu.

MirkaD

tak kontrola za náma
    před tím šel Martin ven chvílu s Žerykem,já byla chvilku s Dafi na zahradě na sluníčko-furt na vodítku
    dojeli jsme tam a ten můj blbec-jako ano-BLBCEM MYSLÍM MARTINA!
    tak ten můj blb jde do ordince první s náhubkem,a říká doktorovi-tohle z ní zbylo!
    doktor-se ohlídne přes rameno-a říká mu-máte divnej humor,ale kdyby to byla pravda,tak by jste brečel,a smál se….
    to už sem tam došla já s Dafi v náruči,řekla jsem Martinovi,že je blbej-a spolkla jsem větu směrem k doktorovi,že Martin by teda určitě nebrečel….
    no Dafi byla prohlídnuta,změřena,dostala injekci,léky,2krát dennně od zítra
    a za dest/12 dní na stehy….ráno mám prohlížet ránu
    tak jsem se k ní naparkovala do Žerykova pelechu na zem,s kafem a čajem a knížkou….

MirkaD

ááá Čajda měla psovýlet -pěkný počasí jste měli,že?
    Fifi-no jo balony sou veliká strašná věc-to je jasný:-)
    něco jak pro mě pavouci,vejšky,ledovka…
    no každej máme nějaký bubáky
    Růženka-má nějakho bubáka,nebo ona nic?

Fifi

M. je fakt blb. Vtipne vyskoc, rikavalo se za meho mladi.
    Toz dobre, leky mate (atv? proti bolesti?), je Dafca furt v prubanu? Nebo ma nejakej apartni oblecek tebou vyrobenej? Urcite uz bude noc klidnejsi, kdyz se vyspala z narkozy. Ukazkovy hojeni preju! 🙂
    Ruzice – dumam… Ale jo, ma bubaka, na veterine se klepe jak sulc. Ty jeji problemy v utlym veku vyustily v kontrast rtg, to byl zahul pro stene. Pak badabum na 20 mesicich a akutka operace, dlouha rekonvalescence. Takze jo, bubaka ma, veterinu. Asi jako vetsina psu. Jo a vlastne se jako mala vydesila v noci obr tiraku, kterej privezl obr bagr na stavbu dalnice. Svetelkujici, piskaci, obri ufo – ale to se povedlo v pohode porovnat postupne.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 441. až 460. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.