Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 3,684)
  • Autor
    kachna

seznam

to je úžasný dítě. Žádný z mých dětí si v životě neudělalo seznam. Notýsek mají. Třeba ta prostřední má panensky čistý úkolníček. Úkoly si píše na ruce

Zlata

Kachna
    Na ruce🤣🤣
    No dokud to nejméně tak dobrý.😁

Fifi

Brypodvecir,
    Mirko
    Drzim Dafce i tobe palce, at to zitra zvladnete! Muzes sem napsat, ktery dve hodnoty ma zvyseny – by me to moc zajimalo. Bo ta dieta je tak silenej mismas… Dej zitra vedet, jak na tom pacoska je! 🙂

Maya
    Sikovna neterinka. Tak pujdes bloudit? 😀

Cajdo
    Jehee, jak se mu nechce zvednout zadel z postele. 😀 Hracicka chlupatej. 🙂

Maya

Zlata
    je jí 10
    kachna
    no všechno má svoje, ona je na seznamy a notýsky, to má asi po mě, takže mě se tenčí zásoby notýsků a ona už jich má různě popsanejch a pokreslenejch asi 20
    Fifi
    asi budu muset, ale řekla jsem, že půjdeme až bude nejmíň 20 stupňů a doufám, že to do tý doby zapomene 😀
    jsem jí do toho hodila trochu vidle, že piknikovou deku neponeseme, že si svačinu sní hezky na pařezu, lišejníky že u nás nerostou a mraveniště bysme mohli hledat taky 3 dny, takže nezbyde než v lese přenocovat, doufat, že nebude zataženo a najít sever podle Polárky
    to jí trochu zarazilo neb v lese v noci se bojí 😀

Maya

no a jinak jste na mě hodili zádobol neb zřejmě v sobotu na tý vycházce mi voufouknul krk, fučelo docela studený, ale jinak bylo teplo, tak jsem neměla ani šálu, už v sobotu večer mě ukrutně bolela hlava a odvčera už mě bere krční páteř, tak tu sedim se šálou teď, hřejivý náplasti včera objednaný mi přijdou až ve středu

Fifi

Nebud zlotetka, pekne neterinku v lese protahni. 🙂 Zadobol nepreju, ja mam krk zabalenej furt. Si porid zejtra aspon ty gelovy nahrejvaci polstarky? Nez jednorazovy naplasti… Ja si v nouzi, jak mi prdnul gelak (jsem to asi prehrejvala, prej 60 st max, to ja to koupala ve vrouci z rychloravarky), uvarila brambory ve slupce, splacla vrouci v igelitaku na placku a sup do ponozky. To bylo zahrejvani na par hodin kvalitni. 🙂 Jsem si vzpomnela na babicku, ze timhle delala zabaly na prudusky a to teplo je fakt jiny.

Maya

Fifi
    já ty gely mám, ale ještě se mi to nepodařilo nainstalovat na krk tak, aby mi to drželo když se hejbu
    náplast nalepím a x hodin vystaráno

Fifi

ale ještě se mi to nepodařilo nainstalovat na krk tak, aby mi to drželo když se hejbu
    Takze ti neni az tak ouvej, jinak by sis pleskla neco do fusky a nehejbala se. 🙂

cernej caj

Maya
    At je brzo lip!

Me se nedari terkofor skotat pod krk, tam by se mu taky libilo.

Jinak fucelo desne, ja su hodne nachylna na krk a ten prechod krk/brada na hrane hlavy, nosim saly a satky v podstate celorocne nebo aspon v batohu…

Vcera celej den prace kterou s tim krkem vlastne nesmim zatim delat, dneska a zitra me ceka znova… asi chcipnu. Dneska du na fyzio tak se neskim optat zda mrkne na krk, a jak protahovat holene ztuhly a bolavy

Koupila sem kamosce bozi ovci papucky k narozeninam a uplne ju nadchly, neukazovala sem vak je tu?

Zlata

Čajdo
    Myslím že neukazoval a.Z Ovečkarny?

MirkaD

chcu vidět papučky:D
    su tak nervozní,že se mnou do večera nevydrží ani dveře….
    v neděli odpolední vycházka mezi polama-od křížku dozadu a zpět
    -se furt nemůžu rpzhodnout co je lepší-:D
    jestli jak minulý týden -jít dopo velkou vycházku,a odpo už takovou krátkou ,jen aby byly chvilku mimo zahradu,s tím,že Žeryk dostane pachovej čtvereček na zabavení hlavy a Dafi přinesení ztracené rukavice
    nebo jak tuto neděli kdy ráno se udělá taková pořádná vycházka v lese,ale ne na moc dlouho-nějak přes hodku,a odpoledne zase vycházka přes hodku
    -minulou neděli jsem si po té dlouhé vycházce říkala,tak to je dobrý-a odpoledne už jenom na chvilku
    a ted v nedělu jsem si říkala-to je taky dobrý-ráno přes hodku,odpo časově podobně-a taky jsem byla taková spokojená-že je to tak hezky rozdělený-by mě zajímalo co by si vybraly psi:D:D:D
    -ale je fakt,že obecně mám radší,když mám volno udělat ráno pořřádnou ráno vycházku,s tím,že odpo pak třeba zmizím do města,do knihovny,a pak jdu jen chviličku -to jsou starosti,že?:D:D:D
    vždycky když su nervozní pitvám kraviny a moc mluvím
    ale vážně-stjně by mě zajímalo,čemu by dal pes obecně přednost-kdyby si mohl vybrat-víc kratších vycházek za den,nebo jedna velká a pak volno?
    jinak u mě se to řídí tím jak moc su utahaná,ne časem…
    včera ranní-2 půjčený cizí lidi-borec a ženská a každej odjinud-dobrej úlet….,pečení,kasa,vybalování,skončila jsem dřív a šla k psychiatrovi
    kvízová otízka-chodil by se mnou Martin k psychologovi???
    a-chodil
    b-nechodil

ano-b je správně nechodil-on žádný problém nemá….
    to jenom já su furt vzteklá,protivná a všecko furt řeším….
    no,odpo jsem třídila asi 3kg fotek za poslední 2roky,-dovolený,výlety,momentky..
    pak jsem čapla strojek,ošmikala Žeryka,sice z náhubkem-né úplně dohola,ždibec z nástavcem,celýho strojkem,pak zkrátit srst na nožkách,hlavu-uši přes hřebínek nůžkama-travalo to asi 45 minut-
    BEZ NĚJAKÝHO VELKÝHO VRČENÍ,AŽ ÚPLNĚ KE KONCI U TĚCH NOH,ALE I TO NEBYLO NĚJAK NAVÁŽNO,BEZ ZUŘENÍ,BEZ TUHNUTÍ,A TO SI NECHAL STROJKEM I KRK A NÁPRSENKU-HLAVU JSEM RADŠI NERISKOVALA,KDYBY SE OHNAL,ABY NEBYL BEZ OKA/UCHA….
    TAKŽE RADOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    no daly jsme si vycházku při západu slunka,pak pocvičení tance u branky s oběma+hraní s kolčkem,
    večer měl Martin zákaz si vzít Žeryka na terasu….
    dnes ráno jsem dala brzo vycházku k rybníčku,zaházely jsme hračku,dala jsem obíhačky sloupů,doma jsem Žerykovi dostříhala ocásek-nemá ho nakrátko,jen zkrácenou tu štětku,překartáčovala,učísla Dafču,dala jim snidani….
    a ted mně čekat uklidit tu burčus-v kuchyni…a všude…ještě,že nejsu v práci….

MirkaD

Maya-šátky nosím celoročně-jak Čajda-v zimě flísový nákrčníky,šály,případně roláky,v létě nákrčníky,šátky+skro celoročně čelenky na uši,kapuce,čepice…
    neteř je boží:D
    já su kalendářová-mám několik kalendářů-a píšu so do nich doktory,docházku do práce,stříhání/trimování psů,kdy co platit a 3 měsíce se snažím psát účetnictví-do toho mi háže vidle Martin-furt nechápe proč….
    Fifi-ti to ofotím-ty vásledky…

MirkaD

já bych tak jela na nějakej výlet!!pidi výlet…
    jenže v neděli su utahaná,v sobotu v práci,v únoru jsem byla o volným víkdu v BK…
    v dubnu prý žádnej volnej víkend mít nebudu-říkal v sobotu vedoucí,a když Martin chodí v týdnu do práce,tak kdy kam jet,když byl doma jezdily jsme v týdnu,bylo to lepší i na spoje….

cernej caj

Mirkad
    Tak to je blby ze vyley by neklapl ale par dni volna muze pustit, ne?

To bude v pohode:) drizme palce

Feri by urcite chtela vic kratsich, ji nejvic bavi ze de ven a chce jit porad ven:D

3kg fotek si me pobavila

Ovecky
    https://www.fler.cz/zbozi/sivomodre-ovecky-6737291

Maya

cernejcaj
    pekny ovecky 😀
    ja si koupila v penny jako dekoraci cernou ovci 😀
    ja prave taky porad nosim satky, ale ted bylo takovy teplo, ze jsem si ho nevzlala a nedoslo mi ze fuci docela studene
    Fifi
    ja se muzu hejbat, jen me to furt boli a hlavne boli me od toho furt pulka hlavy
    dneska uz je to lepsi, ale zas jak jsem mela celej vecer krk v teple, tak ted me boli v krku 😀
    MirkaD
    tak snad ti daji nejaky volno a budete moct na vylet

Fifi

Mirkooo,
    tak jak? Uz jste doma?? Myslim na vas, drzim palce!

Cajdo,
    to jsou rozkosny fusky. 🙂

Kdepa je Esuska, ze se nehlasi? Dennyky uz nejspis sezraly kocky. 🙂

Milena z Prahy

Fifi,
    taky vyhlížím Mirku 🙂
    No nic.
    Minulej tejden jsme se byli s Robertem cournout na nábřeží u Vltavy a v uličkách kolem Karlovky čili na Královský cestě, která je za normálních okolností přeplněná turistama a turistickejma pastěma… Teď tam bylo asi tak deset Italů všehovšudy. Ale najednou jsme se dojatě koukali i na ty restauratéry, jak si tam natěšeně čechrali ty předražený předzahrádky 😛
    Prostě nám tak nějak připomněli starý dobrý časy 😛

MirkaD

tak su tu
    byl to nervák
    ve čtvrt na 7 jsme tam dojeli,dostala kanylu,s obojkem a proslovem,že tam může natáhnout papučky si ju tam nechal,a my zmizli-já myslela,že mě trefí….
    pojezdily,prošli jsme okolí,a o půl osmé jsme šli tam,
    ležela na zemi napodložce,mrskala nohama,moc vzhůru nebyla,tak se ju doktor snažil vzbudit,váží 5a půl kila,
    prý být tlustší o půl kila tak ju nezoperuje…
    pryý si není jistej,že ji vzal všechno,jeho asistent si je jistej že jo,
    mělajeden vyječník hodně blízko k ledvině,vůbec to tam měla divně poskládaný,
    dělohu teda nemá,možná může psům vonět jak kdyby hárala-ale to se mu za 26let stalo 2krát…
    má na sobě tu roru s dírama na nožky,dostala antibiotika a léky od bolesti-sebou dom nic,na kontrolu zítra večer
    prý je dobře,že je vykastrtovaná,že by pravděpodobně dostalačasem ten zánět dělohy,tím jak to tam má poskládaný,
    ted sem si volala s Fifi-teda Fifi mně-děkuju moc!!!!!!
    tak jdu přeskládat domek a lehnout si k ní nazem…
    odpoledne jsme daly vycházku,2 hodky předtím nepila,ráno jedla po té brzké vycházce trošku,
    já dopo vydrhla kuchyn,sporák,linku,ledničku,zametla,vytřela,prach….
    konvicu varnou z venku i zevniř-tak důkladně,že z ní začalo dole cosi odpadávat….ale tak neteče,lustr nám sjíždí dolů ze stropu,takže….
    tak divný….
    děkuju za držení palců!!!!!
    platit budem zítra,prý asi 4 a půl….

Fifi

Mirko,
    uz bude jen dobre. 🙂 Je to za vama, ted uz se bude Dafca jen a jen hojit a pozvolna srustat. Toz se drzte, holky moje. 🙂 Zitra vam musi dat atb a leky i na dalsi dny, Dafce se ulevi jako Taliprdovi postupne. Pak bude horsi hlidat pacosku, aby neco neblemstala a nelitala. A to te ceka za par dni, tak posetri svuj nerv na tuto fazi. 🙂
    A bacha na lustr, pod nej si na zem nelehej. 😀
    Edit . tyjo, ja tyhle kastrace fen z fory nesu snad hur, nez kdyz kastruju svy feny. Nervy, drzeni palcu…

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 2 týdny uživatelem Fifi.
    Maya

MirkaD
    tak držím palce na bezproblémové hojení

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.