Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 401. až 420. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Maya

MirkaD
    držím Dafče palce, ať to dá bez problémů a rychle je zase fit

cernej caj

ve zveraci na nadrazi (je docela malej) vcera meli jen toto https://www.mall.cz/hracky-psy/gimborn-hracka-sensory-micek-stredni-85-cm tak sem to vzala a suprove to skace a charlie si to furt nosi a furt to ma v tlame, tak se zda, ze se mu libi dokonce jeste vic, nez ten starej 😀 piskatko sem znicila a porad s tim nekde lezi 😀

MirkaD
    jeee uz mas na ponuchnani stenatkoooo. Tak at to v praci rychle utece a ty dve hodnoty co mela vyssi sou nebo nejsou propblem pro operaci?

cernej caj

Charlie s balonkem

Attachments:
    MirkaD

Černejčaj-ty 2 hodnoty nejsou problém na operaci,
    -nevím jak to stručně napsat-jako není to nic vážnýho,
    ale taky to není že by řekl-všecko dobrý,papíry od toho mám,tak to tady můžu zkusit pak nějak přepsat,granule nedávat,krmiit tím co doted,
    momentálně krmím zelenina,ryba,rýže,jabko,tvrdý tvaroh,kuskus-trošku,vajíčko bílek,může i trochu vepřovýho masa-měla včera-a dobrý,
    i zhubla teda trochu
    v práci půjčený ráno 3 lidi z Kroměříže,budou půjčený i v pondělí,my dostáváme smněny navíc…zatím se má vrátit jen jedna kolegyně z marodů
    dnes teda volno-bolí mě záda jak čert teda…
    tak ráno v 5 jsem dala prát jednu pračku-zimní psí bundu,že už sklidím+věci z práce,o půl sedmé jsem dala prát druhou pračku,vytáhla jsem podzimnojarní psí bundu-od Jéžiška-s tím růžovým vrškem,černým spodkem-ččerný konce rukávů-zářím na dálku jak lampion:D,umyla jsem koupelku,kuchyn,a šli jsme s psékama do lesa-velkej studenej fučák,ale tak,jsme to pochodily,psi se proběhli,Žeryk zase s klackem-ehm včera 3 hodiny do půlnoci fnákal,že chce jít za Martinem na terasu!!!!
    Žeryk totiž byl zavřenej doma,že má po jídle,a Martin jak mě dovezl z práce,tak si šel sednout na terasu-zmlátila bych je s chutí oba!!!!
    -včera v práci kolegyně ukazovala vedoucí konzervu pro psy-že je lehká,že je tam málo žrádla-že se musí dát do ztrát,a vedoucí na ni-Teta,vy jste měla hlad??:D:D:D
    tak seš kolegyně vztekala,at jí neříká teta:D-je z nás služebně i věkem nejstarší,ale pracovně nás strčí půlku do kapsy…
    sem chtěla ošmikat trochu Žeryka,ale furt je ten vichr,tak nevím…
    za to chce ošmikat Martin a to se stršně nechce:-(((
    Chárlínek s hračkou je parádní-to je bezvadný,že když se povede pro psa,nějaká zábava,že?!
    -jinak štěnátko-štěnátko hodně serte Dafinku-no jo no vím,co mám za čokla-prostě Dafča psi nemusí….když si jí pes nevšímá,tak si zvykne ale nadšená z něj není,
    jak ju otravuje tak vyjíždí,je fakt ,si uvědomuju,že na hodně fotkách z výletů má náhubek,když je prostě někde na volno,člověk neví kde koho potká,tak je mi tohle milejší,tady vlastně vím,že v určitou dobu nepotkám ani nohu…

Kachna-moc se mi líbí mravenečník,je to kromě Ferinky a Lokinka další pejsek co bych si tak pořídila-zbytek osazenstva tu je na mě moc rychlej a akční:D:D:D

cernej caj

tak sem vcera koupila micek abych nasla ten od mirky 😀 takze charlie ma ted 3 😀

Asteris

Míčků není nikdy dost.

Zlata

Čajdo
    A Ferinka je koukam v pohodě.

Maya

cernejcaj
    chudák Charlie, nikdo mu ten míček nepodá 😀
    Loki má taky rád ty skákací a nosí si hračky vždycky taky na jednu hromadu 😀

cernej caj

Ferinka hlavne vubec nechape proc by se mela vzrusovat kvuli takove blbosti jako balonek. Pokud se to neda sezrat tak jibto nezajima:D

Zlata

Dámy poradte prosím jaký lepidlo koupit na talíře ,abych mohla nalepit zezadu háčky a pověsit je.Jestli by stačil Herkules.

Petrs01

Zlata – odpověď zkušeného – Herkules a nic podobného určitě ne. Na glazuru těžko říct, možná něco na bázi epoxidu, nebo tekutý kov. Ideálně se poptat u prodejců, co mají.

Denny

Zlatko ty háčky jsou kovové nebo plastové?
    Myslím, že Herkules ne.
    Spíš Pattex, podle druhu materiálu ze kterého jsou háčky.

Zlata

Ještě jsem nekoupila ani háčky,na hodinách je kovový,tak budu shánět něco podobného.

Maya

Zlata
    lepidlo Mamut, tim prilepis vsechno, mivaj to v obi a tak, lepi tim lidi i policky na stenu a drzi to i se zatezi

Denny

Maya
    jj máš pravdu, Mamut je taky super…tím jsme lepili obklad (desky z plovoucí podlahy za linku 😀 )

Maya

Zlata
    a taky se prodavaja samolepici hacky a nebo hrebiky
    pokud to neni extra tezky, tak to v pohode taky udrzi
    a nebo se to da prilepit oboustrannou lepici paskou, tak to mam ja
    https://www.mall.cz/srouby/tesa-nalepovaci-hrebik-powerstrips-77773-na-tapety-omitku-1kg-100053260360?gclid=EAIaIQobChMInua1rPHW9gIVi9xRCh2TZQ4QEAQYAiABEgLmdfD_BwE

Zlata

Maya
    Jj,to by taky mohlo byt.moc dík.

Maya

uaaa, v sobotu se mnou byla na prochazce neter a tak mezi reci sem rekla, ze kdybysme sli dal do toho vetsiho lesa, tak tam muzeme pul dne bloudit
    dneska prisla, ma uz v notysku seznam, co si na to bloudeni ponese v batuzku, ma tam sepsano jak se pozna sever a chtela vedet jestli mame kompas a chce vytisknout mapu
    zachrante me nekdoooo 😀 😀

cernej caj

Maya
    Jeee to je bozi!!! 😀

Zlata

Maya
    Kolik ji je?To je teda šikovná.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 401. až 420. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.