Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 381. až 400. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Zlata

Kachna
    Moc dík ,zatím to ma čas,ale výlet do jižních Cech si klidně můžete udělat i bez morčete.I s mravenecnikem
    🤓

Fifi

Zlatko, nestrasim, ja se v tehle druzich nevyznam. Opakuju, Kachny se ptej, ta je velezkusena pani kralikova. 🙂 Edit – bezva, kachna uz poradila.

Jsem trochu perplex, po dlouhy dobe se tu stavil soused na rozestaveny parcele. Vyznelo to zvlastne, ze snad bude rozdelanej barak prodavat? Ou maj god, musim zjistit vic. Cizaky naky za sousedy, boze chran.
    Ale zaroven jsem dostala pochvalu od kamose, vcera jsem prvne v zivote vyrabela palacinky. Neb maj kurvasrace cela rodinka, paninka i chut ztratila. Tvary palacinek zvlastni, ale chutnaly. Jemu, pochopitelne, ona mnou vyrobenou bramboracku vnimala pry jako “horky, husty napoj”.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Fifi.
    kachna

zatím to ma čas,ale výlet do jižních Cech

Já bych si pořídila mladičkou samičku. U Domažlic má nádherný králíky Karol Hošková https://kralici-z-kouta.webnode.cz/aktualni-vrhy/

Zlata

Fifi
    Nojo,když nemá chuť.Kurvasrac pribejva,nepochopil Rakousko,kde maj bejt všichni ockovany a včera hlásili pres 51000případů.Já byla tenhle týden na neurologii ,jelikož odeziram tak měli všichni i já sundany respiratory,dneska se mi udělaly opary a bolí mě záda,snad to ten hajzl .nejni.K palacinkam gratuluju,dala bych si.Tvar neresim nikdy,hlavně ze jsou.

Zlata

Kachna
    Dík,ty vypadají jak Kikina.Tak pouvazuju…

cernej caj

Kachna
    Ta je krasna

Ja jesu dom spraskana jak pes bych nejradsi sla hned spat:D

Charlie fakt zere uplne uplne vsechno… vcera mel ve zgrani zaseklej kus neceho takovyho jakoby spuntu cnemoh to polknout a stiha sem mu to sebrat…

Puller kousat nechce, ani ho nosit, hrat si s nim… balonek ze srazu na snurce zere tu snurku…

Fifi

Zlatko, ty odeziras? Ty neslysis? Sorry, ze se tak blbe ptam. Chjo, ja tu delam knuuu kvuli blby plotynce, a ty neuro… 🙁
    A ano, kurvasrace pribejva, dneska jsem byla v kramu opet jedina s respiratorem. Urcite budes v poradku, zadnej hnusak! Btw, na reha se respiky dodrzujou, ale bavi me jejich mereni teploty. Predminulej tyden jsem mela 34, minulej 33, dneska uz nemerili. 😀

Kachna
    To jsou mumlanci! To bych asi neupekla.

Fifi

Cajdo
    Neni to s Karlikem asi jednoduchy, tyhle zvejalove a pazravci. Co jim dat bezpecnyho, jak to presmerovat na jinou cinnost…

Zlata

FIFi
    Ses podchlazena
    Hlavně at ti rehab pomůže.

Fifi

Zlatko
    Ono to tak meri vsem prichozim na recepci, stejny hodnoty. 😀 Spatnej teplomer, takovej ten zamerovacskej na celo.

Milena z Prahy

Kachno,
    ty králíci paní Hoškový jsou nádherný 🙂
    My tu máme v obejváku takovou potvoru se zaknocenou srstí (po kastraci), trochu páchnoucí močí (lehá si do záchůdku), ale milovanou, protože naší 🙂

Maya

Fifi
    koukám, že tam asi měli teploměr jako loni u nás v práci, jsme všichni měli 34 😀
    respirátory už se v krámech nosit nemusí, dneska jsem byla v penny a neměl nikdo

Maya

cernejcaj
    Lokina už puller taky nebaví, no spíš mám dojem, že ho přestává bavit tak nějak všechno, i kopačáky a dokonce i plyšák na laně taženej neteří, to nikdy neodolal a teď jen koukne a nic 😀
    Puller se nám někde válí myslím půlka, ale bejval oblíbenej dost
    null

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
    cernej caj

ja v obchode dlouho nebyla ale v cajovne mi rikal, ze uz se to nosit nemusi ale samo si ho nechat muzu a v posilce sem taky byla jedina kdo to tam mel…

maya
    vsak sem poridila, ze sis to chvalila, v baleni po dvou kusech, on chce jen a pouze balonek. musim mu ve zveraci koupit takovej, co mame po timickovi, ma dobrou velikost a je takovej mekci ale ne ze by menil tvar, ty tezky na snure nosit nechce, ze sou asi tvrdy/tezky do tlamy, mam tu bodlinky co mel timicek ale ty by charlie asi sezral, chybi tomu tak centak az dva do lepsiho prumeru…

tak uz se chystame na vylet, v utery mam prisliben od muze pso vylet, tak hezkou sobotu vsem

MirkaD

tak vám dám rébus
    má docházka jak měla být v týdnu původně-v pondělí ranní
    úterý volno
    střda mezismněna i čtvrtek a pátek
    sobota ranní
    ve skutečnosti-v sobotu kolega,že může v pondělí jen ranní,tak v neděli volám do práce jak mám dojít a za toho kolegu mám jít v pondělí mezismněnu
    v sobotu-druhý kolega-že v úterý musí něco vyřídit at jdu za něj odpo,on za mně pude ve středu-ehm-ve středu si vzal neschopenku….
    kolega co šel v pondělí na ranní-tak že mám jít v pátek ranní-at nemám furt mezismněny
    no a dnes??
    ten stejnej kolega co si se mnou mněnil pondělí a pátek-tak dnes nemůže na odpo
    tak jdu místo něj odpo já
    takže-to vypadalo takto-ve skutečnosti-v pondělí mezismněna
    v úterý odpo
    středa volno
    čtvrtek jedinej tak jak byl správně
    pátek-ranní
    dnes odpo-a jestli se nezbláznily-žijí dodnes….
    v pátek večer volám na veterinu,jestli se bude dělat Dafině krev v úterý před kastrací??
    tak jo,po 12 hodinové hladovce máme v pondělí dojet,nebo dnes ráno
    dnees ráno není auto,
    v pondělí taky ne…..
    tak avizuju kamošku…..
    v pondělí mám po práci psychiatra-mslím,že by po tomto týdnu k němu šel každej:D:D:D
    v práci máme tolik marodů/paragrafů-že se budou půjčovat lidi odjinud…
    respirátory se nosit nemusí už týden-kdo chce může….
    ona jak začala válka,tak je covid na okraji zájmu jaksi…
    puller bych brala,jestli ho Čajík nechce?

Zlata

MirkaD
    Ji,je to na hlavu.Jenže když se ozves budeš špatná ty.A jak jsi na tom vlastně s dovolenou.Mate furt tech 25dní nebo vám to taky zkrouhli.

MirkaD

Zlatka-pořád 25 dní
    jinak-já jim hned v pondělí všem do sluchátka řekla,že za týden se u mě nic mněnit nebude,že v pondělí mám toho doktora-takže žádný přehazování,v úterý tu Dafču-pak mám mít 3 dny volno+volný víkend-a pak jsem to řekla vedoucími extra v kanclu
    tohle bylo s mým souhlasem-i když to bylo už moc a extrém-ale zase nikdo mi necpe chladák-ooo děkuju bože-chladák jsem dělala pár let-a nedávala jsem to fyzicky/zdravotně-kombinace zimy,bolavých kloubů,tahání těžkých věcí,k tomu ten kdo dělá chladák tak chodí normálně na kasuu-takž máš dělat 3 2 metry vysolý palety chladáku-jogurty,mlíka,salámy,předtím ráno třeba 3 termáky masa,
    -o jsou takový obr chladící skříně,no sotva uděláš ty+kontroluješ u všeho datumy,tak deš vybalovat ty palety,k tomu chodíš furt na kasu+pak musíš provézt zbtkový palety v chladáku…dom jdeš až to uděláš…
    já to dělala pár let občas-jako záskok,ale nestíhala jsem to,byla jsem tam dlou,zmrzlá,všecko mě bolelo ze zimy+těžký věci….+hlídat ty datumy a tak…tak to mi už pár let nedávají+mě neposílají na jiný filiálky-to mě za ty roky poslaly tak 3krát….
    -jnak lidl má dovolené 30 dní…..
    ale tam nedělám,nechci a nebudu,tak to je mi fuk:D
    my těch 25 dní máme mít vybraný do podzimu každej rok……před šesti lety,
    jsem měla v listopadu 2 týdny dovolené,ale to jsem měla nemocnýho starýho Gera-to byly sokor poslední 2 týdny….1,12, jsem ho teknkrát utrácela…
    rakovina lymfatických uzlin,k tomu pokousání před tím v BK od toho něco jako pitbul tomu tenkrát nepomohlo…
    takže tenkrát ty 2 týdny se mě hodily,že jsem e strávila celý doma ze psem a s knížkama,
    normálně by mě ale 2 týdny v listopadu nepotěšily-podzim,jaro jo,ale takhle v zimě už na čtení 2 týdny nenene:D

cernej caj

MirkaD
    Ja ti ho zmerim, pro tvy psy muze byt dost velkej
    https://www.rak-brno.cz/puller-midi/

Byly tam 2ks tak jeden klido prenecham a druhej budu doufat…

Ted sem ve zveraku koupila takovej akoratni micek, no v buse koukam.vune hoveziho… tak snad po nem feri nepude:D

Udoli chlebskeho je uzasne rozkvetly a letos tech bleduli 2x vic nez pred cca 5 lety…

MirkaD

tak ráno vycházka ke křížku a zpět-studený vichr
    jak jsme šli zpět,tak jsme potkali Pavlu ze štěnátkem,tak jsme šli ždibíček k lípě,tam fučelo montrozně,pak ke křížku,Dafi pop štěněti vyjiždila,když si ju šel čuchat,tak ta bude chodit z náhubkem,Žeryk se ohnal jen,když ho štěnátko zlobilo,ale ne ve zlým
    pak jsme sjeli na tu krev-trvalo to 25 minut,než byly výsledky,chudera byla tak vystreslá,že jí skoro netekla krev:-(),no šli jsme se s ní projít,než budou výsledky,
    všecko dobrý až na 2 hodnoty čehosi-mám to napsaný na papíře…
    stálo to 1400kč
    pak k práci mé.tam jsem si koupila něco na jídlo,snědla to s Dafi v autě,a Martin mezitím nakoupil,a jel dom,já hned do práce,od 12,30-21,15
    vybalování,kasa,večer úklid,chystání pečiva,
    na ráno tam byly 3 z filiálky z Kroměříže,
    je nás totiž fakt už málo….
    no už at he úterý…

Maya

cernejcaj
    Loki taky nemusí ty tvrdý míčky jako bývají na šnůrce a ty ježatý taky nemá rud
    nejradši má takovou tu měkkou gumu, co i pěkně skáčou
    a tohle je taky dost oblíbený, máme jeden jetou už z doby, kdy byl malej Kim, je to fakt držák
    https://www.spokojenypes.cz/jw-hol-ee-derovany-mic-jumbo/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 381. až 400. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.