Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 361. až 380. (celkem z 3,684)
  • Autor
    PetraK

Dennyky

l, určitě jí to pošlu :-DDD
    😀 seš fakt kretýnos 😀

užij si víkenda, já se taky těším dom.
    Vařit budu nevim co – mám tam vysokej roštěnec vyndanej ale nevím co z něj.

cernej caj

Sem tu umrela smichy!

Krasnej vikend!

Maya
    Pastel ma dost vyhod protoze de hodne “mazat pres sebe” ale ja jak na to usim sahat prstem tak bleee nic pro me. Vesmir je asi 1 ze 3 co sem pastelem kdy udelala:D

Ja bych si i treba koupila grafickej tablet na hrani ale vim ze bych si s tim hrala 1x za rok a to nema smysl

Zlata

Denny
    Zítra rizoto pozitri znojemskou,včera jsme měli kure ala bažant,dneska file ,vinnou klobasu a brambory.
    A králíka zabiju,rozvrtal mi osazený květináče zmetek.

Denny

PetraK
    vysokej roštěnec Francesco ma vysokej tlak, tak taky neco uvarime 😂🙈

Denny

Zlatko, takze znojemska z kralika 😂🙈

Zlata

Denny🤓

Maya

cernejcaj
    znam par lidi co kreslej a dobrej grafickej tablet je prej dost navykovej
    ideal prej koupit bazarovej ipad a k tomu apple pencil, prej se to chova fakt jak obyc tuzka, na rozdil od jinejch tabletovejch per, takze pocitove je to prej jak cmarani po papire, i s pritlaky a tak

Fifi

Krasnej vikend vseem! 🙂
    Hele, kreslirky, nedrazdete hada bosou nohou, ze vam vyfotim svoje vytvory?! 😀
    Dneska fyzio zase rovnal hrb + mam novy dechovy cviceni, jupiki!
    Zlatko
    Takze v pondeli kralik na cesneku? 🙂

Dennyky
    Ja budu delat vinnou klobasu (shoda se Zlatkou, koukam) s pecenyma bramborama. A sunkofleky s vlastnorucne nakladanou zeleninou (Cajdoo, ochutnala si ten muj vytvor uz?).
    S postelí to musím nějak pořešit, sundat rošty i matrace a dát je pod postel, aby nerodila pod postelí, kam bych se pak nedostala.
    Nojo, vidis, to by me nenapadlo, ze by tam mohla zalezt. Treba te prekvapi a zapasuje se do jiny skviry. 🙂

Asteris
    Emicka muze bejt po ocko fakt unavenejsi, mimi maly, je to na telicko zahul. Pekne tak 2-3 dny klidovej rezim a budes mit zase dracici zpet. 🙂

Zlata

Fifi
    Už by byl tvrdej.Ale jak já se tesim az půjde ven.🤓

Fifi

Jeste je na nej venku zima? Bych ho vysoupla, hrabaka jednoho. 🙂

kachna

Dnešní mravenečník

Attachments:
    kachna

a druhej

Attachments:
    Zlata

Fifi
    V noci mrzne,furt byl vevnitř.Asi by to nepřežil.
    Papriky i rajčata nechal vyrost,rozhrabal mi sesazený sazenice kytek a semena nějaký holandsky cibule.Taky by byl venku sam,musíme sehnat nějakého kamose.

Zlata

Mravenečník supr.

Fifi

Kachna
    Jeee, happy ant-eater! 🙂 Spokojena devenka.

Zlatka
    Taky by byl venku sam,musíme sehnat nějakého kamose.
    Kachna jiste poradi, dohodi. Ale neni to u kraliku jak u krecku? Ze samecek druhyho moc nemusi a rvali by se? Ovsem samicka, to by bylo na zaklad chovu treba dobry, aby byly pecinky casem. 🙂

Zlata

Fifi
    Je to kralikova,já myslela k ni dat třeba morče,je to ta zakrslá odrůda.Na jídlo je to malý,to tak vobliznout kosticku.

kachna

neni to u kraliku jak u krecku?

ani ne

Fifi

Ani ne? Tak jen dobre, mne se dva krecici Roborowskeho malem sezrali. K Cecilovi jsem pridavala “kamosku” – a on to byl kluk.
    Zlatko, aby na kralici neprskalo vzteky morce. 😀 Nebo si nemela pristi zimu ohlodany uz kde co. 🙂

Zlata

Nestraš Fifi.já je pak chci nechat venku nafurt,pres leto si snad zvyknou.A kluci měli morčata normálně i pres zimu v kralikarne vedle normálních králíků na jídlo.

kachna

kluci měli morčata normálně i pres zimu v kralikarne vedle normálních králíků na jídlo.

Ideálně hledej králíkárnové morče, jinak je to věc nejistá. Králíci totiž začasté mají chorobu, kterou to morče chytí a nepustí. Končí to pro morče dost často srmtí. Ale když jsou s králíky pohromadě odjaktěživa, tak to bývá v pohodě.
    Můžu ti takové morče darovat, ale není moc ochočené.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 361. až 380. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.