Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 341. až 360. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Kachna
    Copa tete ruplo?
    Sosaka mravenecnikovyho postradam, foto, foto! 🙂

Dennyky
    musim ji zsvirat pred porodem do loznice kde bude bedna. Dam tam santu a kozlík a uvidime
    A nepromovakej prehoz pres postel a lozni pryc a tak. Jehee, se tesim uz ted na maly netopejrky a co matka pluku vymysli. 🙂

PetraK

ODpolko tu byla Brůtice , dojeli si pro masínko, viděla jsem po sto letech mrňouse, Rumíček byl nadšen, konečně přijel nějakej pořádnej animátor, co mu ochotně hází balonky a vůbec mu to nevadí 😀

Fifi
    Ale ted zeru Milgammu, coz by melo zlepsit regeneraci nervu,
    ty jo, tak ať to co nejdřív zabéře, chudero!

MirkaD

sem ted prohlížela Dafinu-a na přední noze má najednou hrču-takou 1cm-do červena,je to u té kůže,nevíte někdo co to může být?????????

Fifi

Esusova
    Jee, Brutice, to je fajne, ze jste se videly. 🙂

Mirko
    Kde na predni noze, u jake kuze?

Maya

MirkaD
    to může být cokoliv, píchla se klackem, plíseň, hotspot například
    Fifi
    Milgammu jsem měla loni od kožní na tu vyrážku, ale já jsem prt pacient, tak jsem to brala jen chvíli a většinu mám pořád doma 😀

Asteris

Denny
    Dík za vstupenku. Tedy kočičí budoucí matka je pěkně prostorově výrazná, jsem zvědavá, kolik mrňousů nakonec bude.
    S Emmou jsme dnes byly na očkování, takže tramvaj, autobus a kousek pěšky. Prozkoumala ordinaci, že dostala pigáro ani nezaregistrovala a váží 4,7 kg. Asi bude velká jako Arinka, hmm, doufala jsem, že bude menší. A ráno mě obě holky dojaly: Arinka Emmu pečlivě omyla a pak si navzájem olizovaly čumáčky.

Denny

Krásné ranko pátečkové,
    já jsem tento týden nějaká vzorná s příchodem do prasééé na 5:30 🙂
    Tak jako taky jdu většinou chrnět kolem 21 té, takže se není čemu čudovať, že.

Fifi
    taky se těším na prťata, na barvičky na to jak budou růst…
    S postelí to musím nějak pořešit, sundat rošty i matrace a dát je pod postel, aby nerodila pod postelí, kam bych se pak nedostala.

Kachnooo
    taky prosím foto slečny mravenečníkové 🙂

Asteris
    není zač, jsem ráda, že přišla. Užijte si to.
    No vony jak jsou holky štíhlý, tak je ten pupís opravdu výrazný.
    a pak si navzájem olizovaly čumáčky.
    juuu to je nádherný, zlatíčka 🙂
    Kolik váží Arinka?

cernej caj

Asteris
    Jeee to je krasny! 🙂

Maya
    Dik za radu, chtela sem vlckaaa ale ted si nejsu jista:D

Fifi
    At to zabere, na skakani sme nebyli zrusili nam.od 1.3 multisportku a tak tam nikdo jit uz nechtel:(

Denny
    Takze tak 2 mesice cca je brezi bezne kocka?

Denny

čajdo
    ano, cca 64 dní +- 🙂

ale vlčka zkus určitě
    hele když jsem to namalovala já tak ty levou zadní 🙂
    tady malá vzpomínka
    https://bukac.rajce.idnes.cz/Workshop_Michal_Janovsky/

Asteris

Arinka vážila tak mezi 17 a 18 kg, teď má víc, v kohoutku tak 50 cm, prostě na horní hranici u strakáčů.
    S tím malováním jste dobré, já bych se o to ani nepokoušela. Pro mne bylo nejhorší, když byla vnučka malá a chtěla abych ji něco nakreslila. No katastrofa.

Asteris

Arinka vážila tak mezi 17 a 18 kg, teď má víc, v kohoutku tak 50 cm, prostě na horní hranici u strakáčů.
    S tím malováním jste dobré, já bych se o to ani nepokoušela. Pro mne bylo nejhorší, když byla vnučka malá a chtěla abych ji něco nakreslila. No katastrofa.
    Emma dnes po očkování nějak vyspává, čekám až se probudí, jindy už jsme venku.

Denny

Asteris
    no třeba jí není nejlíp, tak bude mít odpočinkový den.
    Jo a věř mi, že já dodnes nenamaluju nic. Tohle bylo prostě pod odborným vedením, chtěla jsem si to vyzkoušet, ale já jsem strašně netrpělivá, trvalo to dlouho a navíc nejsem technický typ, takže jsem se fakt mučila.
    Mám teď možnost malovat i olejem a za dobrý peníz v Drážďanech v květnu, páč na to máme jako spolek dotace od EU ale to fakt ne.
    Raději zůstanu u toho mého hraní si s fotkama.
    Aha tak to je váhově podobná jako Koníková.

cernej caj

Denny
    To je pravda! Taky mas paradni chlupaty zvire aspon se ovek nauci ty chlupy:D

Asteris
    Ja dostala voucher na vanoce, coz me noc potesilo protoze o tom kurzu premyslim uz tak 3 roky ale je docela drahej… takze se na nej fakt moc tesim.

Jako dite sem hodne kreslila /nojo, dostupnosy pocitacu, natoz internetu a online zabavy/.. 😀

Uz sem to ty kdysi ukazovala, ale tohle byla moje zabava, kdyz mi bylo 14. Psani povidek a k tomu sem si kreslila vyjevy:D v 16 uz sme meli doma pc na kterym sly hrat hry:D

Zvirata mi moc nezly ani krajinka

Ale hoodne sem delala podle predlohy nebo vyjevy ze zivota:D treba oslik na policce, toho sem pak dala mirce kdyz tak miluje osliky:D

Pastelu sem teda moc nepricichla i kdyz sem mela od maminky krasnou sadu, ja su proste vic na ty pastelky /akvarelky co mam od dennyky sou nej/

Attachments:
    Maya

cernejcaj
    ten vesmir je skvelej

Asteris

Já na to prostě nemám tu fantazii, ale moc ráda se na obrázky a obrazy dívám a obdivuju ty, co to umí.

Maya

me se treba libi ten styl Janovsky jak je od denyky, ale nelibi se mi namety co dela

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Už malujeme? Taky sem malovala:

Attachments:
    Denny

PetraK
    jé, kočka drží psí hlavu 🙂

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Attachments:
    PetraK

a ze zadku ji leze vztyčená kobra 😀

kráásně si to tam Dennyky domalovalA. Může malovat spolu a pak uděláme výstavu! 😀

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    Denny

PetraK
    Může malovat spolu a pak uděláme výstavu!
    no hele mám jednu známou, dělá kurátorku výstav je pro každou p*del, určitě jí to pošlu :-DDD

Tak děcka, hezký víkend, já se dnes tším na naše chalupáře, přijedou s Maxem odzimovat chaloupku.
    Ale co jsem ještě ehm chtěla…CO BUDETE VAŘIT?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 341. až 360. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.