Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 3,684)
  • Autor
    PetraK

Petrs01
    Ó nikoliv, ale snažím se ti ukázat, že ty místo jistě máš 😀

jo taklenc, no kdyby se nehejbali tak jo 😀 ale to se u ohaře nepředpokládá

Odetta
    štve mě to hrozně. jsem teď opravdu rozhozená z tý Ukrajiny, nějak mě to šrotuje a tohle teda mě dobilo.

Maya

jako knihy dobrovsky, dneska mi po tejdnu od objednani mely prijit zaplaceny knizky a misto toho haha mail jako sorry bude to mit neznamo kolik dni zpozdeni
    tentokrat snad i vyplnim dotaznik spokojenosti

Maya

PetraK
    no tak to bud rada, ze nemas FB, to bys z Ukrajiny byla rozhozena jeste vic

PetraK

Maya
    no tak to bud rada, ze nemas FB, to bys z Ukrajiny byla rozhozena jeste vic

jo to je mi jasný. Já vím, že lidi tam jsou na tom hrozně, ale prostě ty nevinný zvířata a děti, to mě drtí hrozně moc nějak. Musím s tím něco udělat. jako se sebou, že bych šla ukončit válku, to se mi asi nepodaří 🙁

Denny

Maya
    jo já vím o tom písku, ono je to tu každoročně, mám fotos z Loňska, kdy se Koněf plazila po žlutém sněhu.
    František to předevčírem zažil v Rakousku, prý lilo jak z konve a déšť byl spíš do hněda. Ikdyž ehm chlapi a barvy, víme svý, že 😀

PetraK
    to je sud v kožišině
    ale todle se neříká, chudinka malinkatá 🙂

Denny

Maya
    to bys z Ukrajiny byla rozhozena jeste vic
    spíš z těch debilních lidí a jejich komentů
    Já jich dokonce pár smázla. Nehodlám to číst.

PetraK

Dennyky
    chudinka malinkatá 🙂
    no…malinkatá momentálně úplně nejni, spíš jako rozměrnější 😀

cernej caj

Denny
    taky sem chvili hledala onec kocky:D

Tys mela u toho kurzu pastelem taky tu hemisferu nebo ne?

Maya
    Me dorazili uz v utery na zasilkovnu, trvalo to asi 10 dni takze prijatelny ale taky mi prisel mail o zpozdeni

Denny

čajdo
    Tys mela u toho kurzu pastelem taky tu hemisferu nebo ne?
    ne to jsem neměla, on to pan malíř ani moc neuznává.

Bylo to těžký jak sviň to malování cca 14 hodin práce.
    Moje životní dílo 🙂

Zlata

PetraK
    A nemohla bys to s tím pejskem aspoň zkusit🤔Ja vim ze to ted mate náročný,stavbu i přestavbu jsem zažila několikrát,ale ona moc času asi nemá.🤔🤔

Maya

Denny
    ja ty debilni komenty ani nectu
    ale mam v pratelich par Ukrajinek, ktery postujou obcas neco o situaci a obcas kouknu do ty skupiny Pomoc Ukrajine nebo tak nejak, mezinarodni, takze se tam clovek docte veci co se kde deje
    taky treba probehla ta akce se stenatama v lapini skupine, nakonec to zastitil anglicky lapini klub a vybrali i nejaky prachy, Nemci to odjeli 1200 km tam a stejne tolik zpatky a snad to klaplo ok
    jsou to proste takovy jednotlivy osobni pribehy, coz je nekdy horsi nez ty ofiko zpravy

cernej caj

Denny
    No doufam, ze taky vytvorin sve vrcholne dilo, nevin jeste ale ktery zviratko chci kreslit ale portret to urco nebude 😀 muzeme si vybrat

PetraK

Zeta

Zlatko my jsme opravdu momentálně na minimálním prostoru. Kdyby si něco nesedlo, bude to průser pro všechny. A i kdyby si to sedlo, je to momentálně opravdu hodně náročný, někdy toho máme fakt plný brejle, i když z článků to poznat není. A začlenit nového psa mezi stávající nemusí být úplně jen tak. Co kdyby to byl úplně průser? Nemám je jak oddělit, musela bych jí dát někam někom – kam? nedokázala bych to, pro ni by to byl zase další zvrat.

Denny

čajdo
    na kolik hodin to máte?
    do portrétu bych taky nešla.
    Ale krajinka je prý taky hodně náročná.
    Pravdou je, že jeden kurz malovat nikoho nenaučí.
    Myslím, že ani tou pravou hemisférou.
    Páč na zázraky moc nevěřím. Je to prostě zkušenost

Zlatko,
    nechtěla jsem, ale musím…ono to je fakt hodně náročná vzít si psa…
    Navíc teď tam je ona a za měsíc tam může být zase on.
    Petru chápu, oni toho mají fakt nad hlavu, já tady narovinu píšu, že je obdivuju a pořád budu, páč já bych tohle nedala ani ze čtvrtiny.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    cernej caj

Denny
    Tak samozrejme necekam, ze to nauci kreslit ale neco by to naucit mohlo, aspon malo:) jako zazitek/zkusenost urcite dobry

2x6h to ma trvat

Krajinka urcite taky bude desne tezka, ta by se mi libila ale portrety by me asi nebavili

Maya

cernejcaj
    hlavne si vyber nejaky zviratko bez chlupu, ty se prej taky blbe kreslej a jedine dobre to prej jde na tabletu airbrushem
    ja to ted vidim u netere, ze kresleni je fakt dost remeslo jako kazdy jiny
    od ty doby, co chodi do umelecky skoly, kde se fakt ucej ty techniky, stinovani, perspektiva, barvy a tak, tak ty jeji obrazky jdou fakt skokove nahoru
    ale samo asi nejaky talent byt musi, se obavam, ze me by nepomohlo ani deset skol 😀
    Denny
    kockomatka teda je jak valecek, to bude nejmin 10 kotatek 😀

Odetta

Ono je to hlavně o tréninku a nějaké “aktivaci” propoje mezi okem a rukou. To chvíli (každému jinak dlouho) trvá, je k tomu potřeba dostatečně intenzivní trénink. Nejlepší je začínat s jednoduchými zátišími (třeba kvádr s koulí), nekreslit podle fotky. Je potřeba získat zkušenost s plasticitou objektů, materiálem atd. Když je postavené zátiší, může ho člověk obejít, podívat se z jiného úhlu, osahat si ho.

Fifi

Zdravicko vespolek,
    Dennyky
    Teeda, to je poradnej valec! Kdypa ma tehule termin? Jsem zvedava, kam se rozhodne prcky vyprdnout. Fenu do porodni bedny presvedcis asi snaz nez selmicku.

Esusova
    že ta kombinace lopatky a kejchání je vražedná
    Je to posusnanicko. Ale ted zeru Milgammu, coz by melo zlepsit regeneraci nervu, tak uvidime, jak moc to zabere. Zejtra mam fyzio, treba dostanu uz i naky novy cviky.

Cajdo
    Uzij si malovaci kurz. Co vubec to skakani, uz jste si zahopsali?

kachna

zeru Milgammu

teta se na ní taky včera těšila 😀

Denny

Fifi mimi budou cca 4.4..No uvidime, musim ji zsvirat pred porodem do loznice kde bude bedna. Dam tam santu a kozlík a uvidime 😊

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 321. až 340. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.