Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 301. až 320. (celkem z 3,684)
  • Autor
    PetraK

Asteris
    A zdá se mi, že Arina jeví větší zájem o okolí a přiměřenou hru než před Emmou.
    já jsem si to myslela, že to bude jako u Bubinky, Arinka má úkol a ten je moc důležitej a myslím, že i jako nám lidem to nadneseně řečeno “dá zapomenout na vlastní problémy”, když to řeknu takhle polidštěně.
    Proto jsem sem ten článek dávala, abys měla info a porovnání. jsem moc ráda, žes mohla škrtnout obavy, zda jsi tím Arince nezkomplikovala život.

Odetta

Ta thajská koťátka jsou ňuňu! ❤️ A Emma je taky k sežrání. ❤️

Denny

To já ne, to 🦇🦇 rozsápaly igelitku 😂

Attachments:
    Maya

Denny
    😀 😀
    thajsky kotata jsou teda krasny, ale to by mi akorat nekdo ukrad 😀

Zlata

Já se tejram občasným chozením na utulkove stránky,protože jsem se zarekla ze už si žádný zvíře pořizovat nebudu a Dennyky sem šoupne takový krásný kocicky.Naštěstí na ne nemám.

Asteris

M;j mail je ludkam u gmailu. A moc děkuju

Odetta
    Denny

Odetta chjo, chudinka 😥

Petrs01

zrovna jsem dnes dostala tenhle obrázek…

Attachments:
    Odetta

Srdce mi to trhá. Nerozumím tomu, jak někdo může tak inteligentní, empatické a citlivé zvíře sedm let zavírat do kotce, a pak se ho zbavit jako nějakého nepotřebného harampádí, protože se stěhuje do bytu. Kéž by všechny vižly byly vymodlené jako ta moje houska, co chodí po houbách… 😢 My ji milujeme, a to se ještě ani nenarodila…

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Odetta.
    Fifi

Pekny vecir, hepca snad jen s alergii a pylovou unavou (jako jakykoliv hepca s hnutou plotnou je velka zabava), kvetou kocicky, kuwy vosklivy, smradlavy. Prilitli prvni spacci. Myslim na capi, ti snad taky dorazi v poradku zahnizdit.

Dennyky
    Ty jo, to jsou prtavci, kdyz se narodi. Jak mimi civavy? nebo kolik tak kote od ufonu vazi?

Odetta
    Grrrr! 😡 Ono to mas asi u vsech plemen, srdcovych. Empatickych, citlivych a inteligentnich psu je vetsina, vlastne nejen s PP. Nechapu lidi, co si jakyhokoliv psa poridi a nechaj ho pak hnit v kotci. Housticce preju prijemny zakukleni a vyklubani. 🙂

Denny

Dobré ranko,
    u nás začíná nějaká rudá záře, doufám že ne do slova a do písmene.
    Dneska budu pro nastávající mamí připravovat porodní bedýnku.

Odetta
    to je bohužel dnes a denně tyto inzeráty.
    Já třeba vím, že Connie je můj druhý a poslední ohař a ikdyž je miluju nejvíc vím že dalšího bych už fyzicky nezvládla.
    Jinak jééé, já jsem ani nezaregistrovala, že budeš mít zrzounka.
    Tak to se těším s tebou 🙂

Fifi
    ouu máš úžasnou kombinaci lopatky a pčichání.
    No malinká jsou cca 7-10dkg. Možná, že čibaby jsou menší, nevím.

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Denny.
    Denny

Tady můj váleček

Attachments:
    Zlata

Fifi
    Ve Vodňanech už čápi jsou.

cernej caj

Udajne kolem slunovratu ma byt ve vesmiru nejaky prachovy mracno z marsu a mozna muze nejak zapricinit trochu jinej dojem ze svitani, ja videla treba mesic na nezatazeny obloze jjak kdyby byl pres igelit rozplizlej… divny to bylo tak jestli to nemuze byt tim…

Jinak mam na koncu dubna kurz kresleni pravou hemisferou tak se uz tesim:)

Zlata

Čajdo
    Meteorologové upozorňovali na oblak písku ze Sahary,ze může způsobit zvláštní zabarvení oblohy.O kurzu nám doufám poreferujes,už jsem o tom četla,ale nedovedu si to představit.

Maya

cernejcaj
    tak to jsem taky zvedava na reference, ja tomu nejak moc neverim, protoze kdo ma obe ruce levy, tomu podle me nepomuze nic
    ale zrovna ty kreslit docela umis
    Denny
    pisek ze Sahary, ve Spanelsku to bylo fakt jak na Marsu, dokonce i nejaky zakazy vychazeni, psali ze to ve stredu prijde i sem, tak se to asi zpozdilo

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Jsem dneska nějak převálcovaná těma zvířatama na Ukrajině, mě to přemohlo, jak to tak dávám dohromady a co slyším od lidí, který to organizujou 🙁
    Svítání bylo hodně efektní teda a stejně jako Dennyky nás napadlo, že jak to jde od východu, nebude to nic dobrýho 😀

škoda, že včera to ten foťák blbej nevzal ostře (a to jsem tam měla sport nastavenej)

byla by to ftipná fotka

Petrs01
    zrovna jsem dnes dostala tenhle obrázek…

tak ten miluju 😀 už plánuješ, jak zaplníš bydlení? JO? 😀

Já tady furt dumám nad tou fenkou maďara, Odetto, Odetto, co mi to děláš. Místo furt ještě nemám 🙁

Dennyky
    to nejni budoucí matka, to je sud v kožišině 😀

černej čaj
    Jinak mam na koncu dubna kurz kresleni pravou hemisferou tak se uz tesim:)

jsem zvědavá na recenze.

Zeta
    Ve Vodňanech už čápi jsou.

jééé, už? U nás zatím nic, vyhlížím ale každý den.

Fifi
    tak držím palce, ať je to alergie a hlavně, ať je vokamžitě pryč, páč je mi jasný, že ta kombinace lopatky a kejchání je vražedná 🙁

Petrs01

už plánuješ

Ó nikoliv, ale snažím se ti ukázat, že ty místo jistě máš 😀
    (já nemám problém s místem, ale s časem, takže NE. Ale zas budu pro kohokoliv v záloze jako hlídací teta čehokoliv)

Odetta

PetraK
    To je chudinka malinkatá zrzavá, viď? Taky mi nejde z hlavy. Ale vzít si ji teď prostě nemůžu. 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 301. až 320. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.