Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Maya

PetraK
    fetky chapu, ja to mela pred koronacem, kdyz nam opravovali nadrazi a zastavky byly prestehovany do ulice, kde je taky tohle centrum, takze kolem furt fetky a vozrali bezdaci, kolikrat kdyz jsem videla, ze tam posedava hloucek, tak jsem radsi obesla celej blok z druhy strany, abych nemusela jit kolem nich bo to bylo jinak minimalne somrovani a kdyz clovek dela, ze tam nejsou, tak zacnou hulakat na celou ulici
    Brtnik by si mel uvedomit, ze holt zenska to ma jinak nez chlap a logicky se v takovejhle situacich vic boji

PetraK

Maya
    tak jsem radsi obesla celej blok z
    no to si tady nemusím úplně pomoct, bohužel, páč jsou tady rozesetý.

Brtnik by si mel uvedomit, ze holt zenska to ma jinak nez chlap a logicky se v takovejhle situacich vic boji
    no on spíš nechápe, že si to pak s sebou táhnu ještě dlouho.

PetraK

a protože pozitivních zpráv je málo, tak sem jednu prdnu:

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nemecka-kapela-rammstein-v-kvetnu-vystoupi-v-praze-predstavi-nove-album/2177153?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=jjMnqM76oxg-202203141221&dop_id=15770611

my už lístky máme a tak se můžeme těšit.

Mimochodem, teď jsem dvakrát s Tillem hovořila 😀 😀 z pátka na sobotu a ze soboty na neděli se mi nasomroval do snů 😀 (shodou okolností přesně v tomhle ohozu a s tímhle účesem)

Maya

PetraK
    jsou dobry, jeden koncert bude 2 dny 😀
    takhle na ty fotce vypadaji i normalne 😀
    ted nedavno jsem nekde slysela zajimavou uvahu, ze sny jsou realna doba stravena v nebi, pripadne v pekle, takze tretinu zivota clovek stravi v nebi a kdyz usne naveky, tak se tam prestehuje natrvalo

PetraK

Maya
    oni dali dvojkoncert už po……po druhý, nebo dokonce potřetí? (edit, už to vim, je to potřetí, sem si vzpomněla 🙂 )Teď si nejsem jistá. My jsme ten druhý vzít nemohli vzhledem ke stavbě, tak musíme vystačit tentokrát jen s tím prvním. ale je mi jasný, že nás to bude štvát 😀

Tilda v nebi, že by byl? Já tam taky moc nepasuju, takže to byl sraz asi dole v suterénu 😀

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
    PetraK

Tahle matka inovátorka mě dostala – jak si odpočinout od prcků 😀

Maya

medvidata jsou skvely

PetraK

Maya
    že jo viď? Já tam popravdě nevidím žádnej rozdíl, mezi skupinkou dětí a těch chundelatejch kuliček. Jsem se u toho usmívala jako blbeček 😀

cernej caj

Tak tonse mate na co tesit s ramsteinem:)

Petrak
    Dobre ze sis uzila vikend

Kachna
    Tak to ste ji dobre unavili princeznu:)

Mirkad
    Peknou prochazku si mela:)

Denny

Terapeutky ❤️

Attachments:
    cernej caj

Denny
    jee to je hekzy

Denny

Dobré ráno,
    tak trochen sprchlo a teď zase jasno.

PetraK
    před chvílí jsem potkala Machyho, tak jsem mu poděkovala za předání králikůch, říkal, že jste moc fajn pohodový lidi, tak jsem mu řekla, že vy jste taky moc spokojení a on mi poděkoval za “kšeft” :-DD

ČAJDO
    jo takhle večer, když Koněf u neblbne jsou všechny úžasné 🙂

Maya

Denny
    a provize nebyla? 😀
    u nas teda nesprchlo neb v noci furt mrzne

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.
    tak sem si dneska vzala slavnostní voblečení, když už je zveřejnění alba Ramštajnů na dosah. Úplně sem se vyfintila. do ramštajní sukničky, s ramštajníma žlutejma botéčkama … výborně to vypadá, zas jak to razítko sem 😀

Fčéra jsme se s Rumoušem poprali na loukách, byla děsná bitva, váleli jsme se po zemi a zabíjeli se 😀 a šla jsem spát už v půl devátý! Teda taklenc zalezla jsem do psotele a dívali jsme se (občas tak jako přes víčka 😀 ) na kriminálku. Krása, todle válení se.

Dennyky
    Terapeutky
    🙂
    si votevři Lurdy 😀

před chvílí jsem potkala Machyho,
    🙂 oni jsou taky moc fajn, však mi i jeho táta vynadal, kde sem s tim kafem, že ho tam snad pražim 😀 😀 😀 Tak sem se nedala ale! řekla sem něco v tom duchu, že se na ně příště vyprdnu! 😀 Jsou fajn a já jsem jim říkala, že jsem moc ráda, že se toho ujali, protože prostě je pro mě důležitý nejít úplně na slepo. (což s tím jednim vokem je někdy prekérka 😀 ale to voni nevědi 😀 )

u nás taky sucho a mrazivo.

Maya
    a provize nebyla? 😀

dostane velikonoční pobyt zdarma 😀

Maya

PetraK
    ale ne vod vas, to je obchodne blbe 😀
    jsem se divala na jejich stranky, maj tam hodne fotek, to se clovek muze kochat
    no a pak na me zacaly vyskakovat reklamy na kamna a teda podstatne podrazily od ty doby, co jsem kupovala ja

PetraK

Maya
    a jo taklenc – to máš vlastně pravdu! Tak ale dalo by se za provizi vzít to doručení králikůch? 😮 😀

Oni jsou moc šikovní. A jsem ráda, že v podstatě došlo na to objednání a nákup matroše a všeho v podstatě ještě vloni. Dobrá náhoda. Ono i tak je to pochopitelně skokově dražší, než to bylo před kovidem, nicméně teď by to bylo určitě ještě dražší v souvislosti se současnou situací. Hlavním důvodem bylo to, že v tuhle dobu měl na nás čas a prostor pro realizaci pan kamnář. Takže jsme neřešili nic a kejvli na to. Sice se to muselo teď obednit, ale na druhou stranu – zase pak to stav až v momentě, když už máš hotovo. Takhle to šlo jednodušeji, když to bylo na čistým hřišti.

Denny

Maya
    no to víš, vona to má trochen jinak :-DDDD

PetraK
    ak ale dalo by se za provizi vzít to doručení králikůch?
    a není to málo, Antone Pavloviči?

Tak botičkííí už capkají jupííí budeš mít úspěch 🙂

PetraK

Dennyky
    a není to málo, Antone Pavloviči?

je! Tak ho pošli, ať zas přiveze nějaká plyšáky ešče. Tihle sice zatím žijou, ale už jsou trošku ušmudlaní, jak je ty dva geniálové furt tahají na zahradu 😀

botičkýý už capkají dávno. A jsou skvělý, jsou to dokonalý bačkory. A budí to pozornost velikou. Fšicí je vobdivujou. Díkec, žes mi je sem hodila.

Maya

PetraK
    no pri tech cenach za dopravu dneska mozna i ti kralici staci
    treba se priste denyky pochlapi a posle zivy 😀

PetraK

Maya
    treba se priste denyky pochlapi a posle zivy 😀

a to by teda myslím, někteří z nás ocenili. Ohaři rozhodně, páč Rumíček by měl živýho vlastního plyšovýho kámoše a Tali……. no…….. vlastně nevím. Chtěla jsem napsat, že by měla lovnou kořist, ale poté co domů přijala Mousese, tak vlastně nevím, jak by se zachovala. Brtnik by měl taky radost, protože už by je viděl na pekáči…. 😀 což by ovšem způsobilo rodinnej rozkol, protože já bych je na pekáč odmítla dát….. Asi by vzniknul pěknej cirkus 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 241. až 260. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.