Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Maya
    Fifi

Nedojde, nesmi! Ale zajimava predstava, ze jsem vojakyne v zaloze, hned mi stouplo sebevedomi. 🙂 Musim na ty fyzicce vic zamakat a zado ukecat, at je pripraveno.

Maya

Fifi
    no jako nepředpokládám, že by stařenku nad hrobem jako jsem já poslali střílet do zákopů, ale i představa, že mě můžou nahnat někam do nemocnice ošetřovat raněný jako nic moc, to bych fakt nedala
    ale na Ukrajině myslím jak psali mobilizujou jen chlapy
    teď všude lidi rozebíraj, že s nouzovým stavem padá nedotknutelnost obydlí a můžou každému domů nastěhovat Ukrajince
    a celkově tak nějak už začínají být lidi spíš nasraní

Fifi

Hele, ty starenko nad hrobem. Kdybys musela a mela, sla bys osetrovat raneny. Vystoupit z komfortni zony, kdyz by to bylo opravdu nevyhnutelny. Ja si vzpomenu na babicku, rocnik 1911. Co vypravela z prvni svetovy a pak z druhy…
    Odsunuta, totalne nasazena. Kousek masa vzdycky nechala na taliri i na stary kolena, ze uz “nemuze”, aby zbylo na ostatni, mela to zakodovany jako vzacnost. Nic, nebudu vzpominat.
    Jen mi prijde, ze ta solidarnost klesa umerne komfortu nezasazenych lidi. Ja si taky nehodlam nikoho sem nastehovat, to by se Ruzici rozsiril sortimmet v mrazaku. Ale jestli to nekdo prikaze (coz si nemyslim, k tomu nedojde), nejak by se to udelalo v pripadu opravdovy nouze.
    O nasranosti by asi mohly mluvit hlavne zensky, ktery prchaji s detma pred tim kokotem. A jejich muzi, ktery tam zustali a bojujou. Brekeke, jsem se nak prokvokla v pozdni noci, byla jsem jemne nocne povenkat pejsky. Tak peknou a klidnou nedeli vsem.

Zlata

Ježíš holky nestraste.Starší kluci chytli ještě vojenskou zakladku,jeden byl u raket,druhej psovod.
    Dneska ráno jsem koukala při venceni na hvězdy,nádherný nebe plný hvězd,pak se mezi tím začalo několik svetylek v řadě pohybovat a vedle jedno blikalo.Nádherný.Takovej skoro tajemnej úkaz,

cernej caj

Ja si myslim, ze clovek by neresil dal a nedal proste by delal co je nutny

Nicmene opravdu si nemyslim.ze chvi do svyho mrnavyho dvoupokojace ukrajince, kdyz jsou stovky mestsch a developerskych bytu kvuli vysi najmu prazdny

Petrs01

do svyho mrnavyho dvoupokojace

A zkusila jsi nad tím zapřemýšlet? Že i kdyby k něčemu takovému došlo, tak fakt nepůjde o naše mrňavý dvoupokojáče, ale že to nařízení půjde právě na ty prázdné developerské byty? Hotely a ubytovny? Až v úplně krajní nouzi by se začalo řešit, že jeden člověk v 80m bytě je přece jen málo a něco s tím uděláme.
    To samý případná válka – když se zjistí, že na střílení jsem kopyto (protože o to bych se případně hlásila), tak holt požádám o přidělení jako pomocník do kuchyně a budu od rána do noci škrábat brambory a mrkev. Bo někdo i to dělat musí. Bo tahle válka je o tom, že někomu ty jejich dvoupokojáče rozstříleli. Ano, sníží se teď komfort nám všem a zřejmě ne zrovna málo. Ale furt si budem žít relativně v klidu. A čím dřív ty Zmetky vypráskají zpátky, tím dřív půjde aspoň část ukrajicnů zpátky. Tedy kdo tu nechce ukrajince, měl by jim přispět na zbraně.

kachna

Co to je za logiku, ma to naky oduvodneni?

dřív to bylo kvůlivá kontrole pravosti. Ale nevím na čí straně je problém předat si s DPP možnost ověřování (třeba chtějí spíš, aby lidi pracovali s tou aplikací?).

kachna

Já to s tím ubytováváním vůbec nechápu. Dneska jsem hledala podmínky a podle mě, pokud jsem fyzická osoba – vlastník nemovitosti, tak dostanu 1000 Kč za ubytování jednoho uprchlíka, z toho neuhradím ani elektřinu

cernej caj

Kachna
    No on ti bude bydlet v obyvaku a pustenou televizi bys mela i tak, takze to je na vetsi pomer spotreby vody a elektriny a jeste ti zbude na 3 obedy ktery nemusis varit ze svyho.

Jinak dneska taky krasne tak sem vytahla muze na prochazku na pul hodiny akorat na provetrani

S jizdenkou ja myslim, ze vlak nema jak overit platnost, zatimco v aplikaci a na papire ano…

kachna

No on ti bude bydlet v obyvaku

Jo, tam to chápu a pokud bude situace tak zoufalá, že to bude nutné, zkusíme to nějak zvládnout, jde mi o to, že máme i nemovitost, kterou budeme zřejmě pronajímat a neměla bych problém jí poskytnout, ale neutáhnu její provoz.

cernej caj

kachna
    jo takhle pokud to myslis jako ze nekdo kdo ma volny byt treba by dostal… no pokud by to bylo na osobu a vzala bys rodinu (4osoby) tak to je HODNE na hrane normalniho inkasa, ze… a to by se treba uskromnili…

tak tatinek ma doma kacenku, mesicni dite, matka narkomanka po 3dnech zmizla z nemocnice a policie patra…

Attachments:
    cernej caj

a neco ze vcera nez to nejak projdu

cernej caj

takova okruzni jizda kolem nejmensi rozhledny v praze a hrbitov

Attachments:
    Fifi

Cajdo
    Aach, fotky kytickovy jsou jak z kalendare. A labut vypada krutoprisne. 🙂
    tak tatinek ma doma kacenku, mesicni dite, matka narkomanka po 3dnech zmizla z nemocnice a policie patra…
    Chudak holcicka. 🙁 I kdyz mozna ji bude lip u tatky nez u takovy matky.

kachna

Tatínek s maceškou jsou bouráci

Dnes jsme odvařili psa – dali jsme si socializační procházku v Mělnickém parku. Spala asi dvě hodiny. Ale dobrý.

Fifi

Zlatko
    Dneska ráno jsem koukala při venceni na hvězdy,nádherný nebe plný hvězd,pak se mezi tím začalo několik svetylek v řadě pohybovat a vedle jedno blikalo.Nádherný.Takovej skoro tajemnej úkaz,
    To byl jiste Starlink od SpaceX. Nic tajemnyho. 🙂

Kachna
    Unaveny sosak = hodny sosak. 🙂 Zvladla to v pohode?

Milena z Prahy

Fifi,
    tvoje babička byla skvělá :-)!
    A taky si myslim, že kdyby na to přišlo, museli bychom dělat, co by bylo třeba.

PetraS,
    jo jo, úplnej souhlas :-).
    A výlet jste měli pěknej 🙂

Milena z Prahy

Já tu mám ještě jednu skvělou věc od Dire Straits, ani jsem nevěděla, že to má tak pěknej klip:

Milena z Prahy

Čajdo,
    kde jste to vlastně byli?
    Krokusy krásný 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.