Kecací jaro 2022

Fóra Ostatní Kecací jaro 2022

• Toto téma obsahuje celkem 3,684 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 5 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 3,684)
  • Autor
    Fifi

Milo, tak to je dobry. 😀 Takhle nekoho “prepadnout”, muselo je to potesit. 🙂

cernej caj

Milena
    Jee to muselo byt docela vtipny jak prepadnes zanu a ona vubec nevi jestli bybte mela znat? 😀

Ty jeji vylety sou paradni, to je pravda

Denny
    Framkenstein:D

Ty rosolovity kulicky.. jak se jmenujou nevim, tapioka? Kdyz sem v muze kovidu bydlela u kamosky ona si koupila cestou z prace ledovej caj s necim pruhlednym a bilym kulickama na dne, nejakej “cinskej ledovej mlecnej caj” a tu kulicku sem taky malem vyhodila, vysosala sem caj a koule sezrala kes. Brrr 😀

EvaC

Fifi
    No na rotwika to myslím úplně nebude, řekla bych, ze je to střih spíš na subtilnejsi psy, ale Troldikovi by to myslím být mohlo.. tak Ti můžu poslat a když by vám to nebylo, můžeš dat třeba nějakému útulku, případně poslat dal někomu, kdo by to užil…

EvaC

Denny
    Paní je z toho na nervy, už z nich měla i migrénu, jestli prý vona to má zapotřebí, Valda je blbec a Bláňa vychcaná

Pomoooct – úplně jsi mě tady rozstrelila téma svyma chovatelskyma historkama..😂😂🙈🙈… musela jsem odejít v práci z kanceláře na záchod – proste neslo se nesmát nahlas.. Stejne jako Esuska svým výslechem “ kdo spal v posteli??” 🤣🤣

Milena z Prahy

Čajdo,
    já jsem jí hned řekla, že jsem letitá zabukistka a že teď trochu chodím sem. Největší legrace byla (nevím, jestli i pro ní :-P), jak jsem o ní hodně věděla, o dalmatiní fence, že teď byla u Xerxový, o výletech kolem Liberce… Robert má stejně jako její muž František zálibu ve vlacích. No úplná stalkerka jsem byla 😀
    Ale vyměnily jsme si telefonní čísla a určitě je pozvem na kafe 🙂

Fifi

EvaC
    No na rotwika to myslím úplně nebude, řekla bych, ze je to střih spíš na subtilnejsi psy, ale Troldikovi by to myslím být mohlo.
    Ona je Ruzice takova trochu rtw miniatura. 🙂 Muzes mi pisnout v emila teda a domluvime se? Jak rikas, kdyby to sedlo aspon Troldovi, bylo by to fajn (obavam se, ze ten bude uz jen hubnout) a kdyby ne, poslala bych dal.
    Milo,
    Ale vyměnily jsme si telefonní čísla a určitě je pozvem na kafe
    😀 Jehee, to je fakt parada. 🙂 Strasne se mi libi, kdyz virtualno prejde do zivyho procesu, dobra nahodicka. 🙂

EvaC

Fifi
    Pisnout můžu – když mi posles kam na

• Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 4 týdny uživatelem PetraK.
    cernej caj

Milena
    Tak to je skvely:)

Ja su taky vic zabukistka lrotoze online to proste nestiham a tyden nebo dva stary clabky nema s tim stylem na zviretniku smysl komentar psat

Milena z Prahy

Fifi,
    jo to je dobrý 🙂
    Vlastně jak jsme vezli PetruS a Vašíka na listopadovej sraz, tak jsem ze Zvířetníku taky zhruba věděla, kdo jsou a jak vypadaj 😀

Fifi

Evi, diky, muzes si tu emila smaznout, jdu psat. 🙂

Milo, ja vas na parkovisti poznala podle Kachny a Brutice. 🙂

EvaC

Fifi
    Nemůžu – nevím jak 🙈🙈🙈. Ale to nevadí ..

Fifi

Aha, ono tam je nejaky casovy okno u prispevku s moznosti “upravit”. Pak uz to tobe nejde, ale treba to mazne Cajda nebo Esuska.

cernej caj

Ja se prihlasila na admina ze to smazu a ejhle uz me nekdo predbehl:D

Jinak klidne si kontakty predavjte prese me – kontakt na admina dole na strance – at to nemusite davat verejne kdyz nebudete chtit

Tak krasnej slunecnej den dneska:) byste neverili ze celodenni jizdenka na prahu eplati do vlaku v P zone POKUD ji koupite sms. Papirova a v aplikaci ale plati… tvl… hadejte jakou mam ja:D

EvaC

Cernej caj
    Uzij si Prahu – je tady dnes krásně – budeme se těšit na fotky😉.
    Jízdenky – jo některý věci člověku proste hlava nebere..🙈

Petrs01

Peklo u České Lípy. Rostou. Hodně. Lidí zástupy.

Attachments:
    cernej caj

Petrs01
    Jeee krasnej vylet!

Zlata

Petra
    Já na to blbe vidím,to jsou bledule,že?

Petrs01

Jj, bledule. Jsme na cestě domů. 3 zbytky zřícenin, pár dalších odboček, dobrý.

Fifi

Petrs
    Krasny bledule. Tu je hrozny sucho, fici vichr a prasi se jak na Sahare. Snehu tu bylo minimum za celou zimu.

Cajdo
    POKUD ji koupite sms. Papirova a v aplikaci ale plati…
    Co to je za logiku, ma to naky oduvodneni? Je mi jasny, co mas ty. 😀

Kurvavir vesele radi dal, kamos (3 ocko) dneska padnul a neni mu vubec dobre. Videli jsme se v utery, toz sa hukaze, zda to chytnul ten den az vecir na hokeji…

Fifi

Joo, a jak jsme se tu bavily o obleckach pro psy, Xerxova mi poslala do emila bezva link, mela odtud obleceni pro Najtika a chvalila moc. Tak esli nesedne T nebo R oblecek od EvyC, objednam pro oba tady. Nebo jen pro jednoho. Treba se to bude nekomu hodit.
    https://www.coolzada.cz/obleceni-pro-psy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 181. až 200. (celkem z 3,684)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.