Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 2,012)
  • Autor
    cernej caj

Petrak
    Taky myslim ze kafe bez kofeinu je lepsi enz kafe s cybarem:D

Ja zas snedla kus pizzy. S lepkem. Chutnala divne tak sem.ji sla overit… hm… sem.objednala omylem lepkovou, nechaph jak se mito stalo a hlavne sem ji kus snedla… (jako na mnozdtvi cca 30% kdyby byla.pizza na 8 dilku, takze jen trosiscku… ale…

cernej caj

Petrak
    A mas paradni nesic

Maya

Denny
    tak alespon vis
    me taky rekli plochy nohy, ja si ty vlozky na miru ani nevyzvedla, protoze jsem dostala od znamy stejny info, ze to udelaji na jedny boty, coz je tak nejak naprt a stejne ted budu nosit cely leto sandaly, do kterej ani nejdou
    tak snad ti pomuze orteza na kolena

Maya

Pohozeny u popelnic 😀

Attachments:
    cernej caj

Denny
    Jo ty vlozky se ze zacatku prej nosi klidne jen par minut denne

Z.ceho se zplacati noha?

Doufam, ze orteza sedne:)

Maya

cernejcaj
    to me nerekli z ceho se zplacati noha, ale tipuju, ze taky vekem a vahou

PetraK

Dennyky

čus Terminátore – a hele, když na tebe pustim – ne Tali, ale tekutej dusik, taky budeš kapalná?
    Nicméně teda sbírku máš slušnou 🙁 Ale držím palce, ať to šécko zafunguje tak, jak má a můžeš loncat bez bolestí.

Maya

nám nic jinýho momentálně nezbývá, než to pořídit, protože potřebujem zvládnout tu péči o chalupu a zároveň rekonstrukci, takže jsem museli sáhnout do zásob, což se sice nehodí, ale nic jinýho nezbývá. Vypadá děsně ňˇuňu, docela se na něj těším
    https://www.esner.eu/webtemp/e_products/22/22184/980x750_main_photo_traktor-al-ko-t-13-98-hd-a.jpg

tak synovec bude pravděpodobně lepčejší řidič než já 😀

Milena z Prahy

Denny
    Důvěryhodnej ortoped je prima :-). Mně na plochý nohy fyzioterapeut silně nedoporučil nosit baleríny a takový ty různý volný mokasíny od Seibela. Prý v tom noha nemá správnou oporu. Mám prý chodit v nějakých “botaskách” na tkaničkový zavazování. Do nich buď vložky (i normálně koupený, nejen na míru), nebo malý molitanový kuličky umístěný pod klenbou chodidla na vnitřní straně (jsou měkounký, skoro je necítíš). Tak mám sportovní boty a občas kuličkuju a dobrý.

PetraK

černej čaj
    Taky myslim ze kafe bez kofeinu je lepsi enz kafe s cybarem:D

tak to rozhodně 😀 a na rozjezd dne i míň náročnější 😀

snad ten kousek pizzy nic nezpůsobí, držim palce teda.

Maya
    Pohozeny u popelnic

Lidi sou dneska děsnej xindl, jak se k těm zvířatům chovaj 😀 Myslim, že bychom ho někdo měli adoptovat 😀

Maya

PetraK
    to je krasny trakturek
    alko je dobra znacka, mela jsem od nich pojizdnou aku konev, naprosto super vec, uz se rozpadla a voni ji prestali delat bo co, uz jsem ji nesehnala
    a vim ze lidi si i pochvalujou sekacky
    servis maj poresenej taky tak ze si pro traktor prijedou?
    doufam ze pak bude foto primo pri praci 😀

Maya

PetraK
    si no adoptuj, jeste budes rada za Talinku 😀
    bylo by to zajimavy, jak by to dal, naposledy na vychazce kdyz jsem se sla vycurat za kericek par metru vedle ,tahnul neter po zemi, abych mu neutekla, ale nastesti tam byla trava a neter zdatne drzela, i kdyz jsem na ni volala at ho teda pusti 😀

PetraK

Maya

je krásnej, že? Doufám, že to bude dobrej pracant. My právě alko sekačky máme – tý první je letos dokonce 20 let!! Museli jsme jen vyměnit šasíí, páč se jí rozpadlo a na to v jakých podmínkách maká, a co zvládne, je fakt zlatá. Ta druhá, novější, je taky Alkoholová 😀 a jsme s ní spokojený, tohle je třetí do mariáše, tak doufám, že se zařadí dobře. Jo na servis si oni dojedou k nám, to je supr.

pojízdnou koněf neznám!! Jen tu rezatou a to sou teda fofry, 😀 😀 hele nejni vobrázek, to by mě zajímalo.

e nastesti tam byla trava a neter zdatne drzela,
    😀 😀 neteř je evidentně odolná, tuhles taky psala něco, že zvládla, už si nevybavím co 😀

Hele myslím, že bys ještě ráda sáhla zpátky pro svýho medvídka, kdybys měla chvíli toho flekatýho magora. 😀

Petrs01

kdybys měla chvíli

Mám nápad – vhodíme jména našich psů do osudí a každý si vytáhne odpovídající množství papírků dle počtu svých psů. A na některý víkend si je hromadně prohodíme.
    To by byl úúúlet!
    Jen nevím co by dělal ten chudák, kterej by si vytáhl nekompatibilní dvojku.

Maya

Petrs01
    a pak se sejdeme vsichni nekde v blazinci 😀
    PetraK
    jo, co se tyka psu, je neter odolna hodne 😀
    aku konev, bohuzel uz neda nikde sehnat, jako nechapu, takova super vec
    https://www.hobbycentrum.cz/Zalevaci-vozik-Aquatrolley-AL-KO-A-300-baterie-12-V-DC-tlak-0-8-bar-/tab/105057

cernej caj

PetraK
    jee budes drandit s paradnim traktorem 😀

Fifi

Nazdar traktoristky a zhrouceniny! 🙂
    Esusova
    Tyjo, zavidim, nadhernej taptol! At slouzi dlouha leta, uplne te vidim, jak drandis a kynes sousedum se slovy “Guten Tag!” 😀

Dennyky
    Vitam dalsi Ninja zelvu do party! 🙂 To je fajn, ze vis, co te na haksnach trapi a da se to nejak posefovat.

Petrs
    Jak Atomik, je v pohode?

Tak, jedny palce muzete pustit a vsechny drzet uz jen Rumickovi!
    Troldik je po kontrole a hodnoty lipazy jsou absolutne v poradku! Jupiki! 🙂 Dneska mel 1.08 jednotek nejakych, coz je naprosto optimalni. Kdyz se mu udelalo blbe, pry mel pres 8 jednotek, coz je velmi kriticka situace, ze si mysleli, ze to nezvladne… Pipinek poznal pani doktorku, vinul se po ni jak liana, hup do naruce a blemstani. 🙂
    Vet dieta s varenym este dalsi dva tejdny, pak muzu postupne prejit na low fat jiny granule a kombi s varenou stravou (+ Roboran). Na syrovy se s nim uz nevratim. Pro jistotu, bo se bojim, aby se neco zase nepotento, zazivani ma prece jen po akutce oslabeny. Zhubnul 2,5 kg. Jakykoliv zmeny v krmeni mam pry delat pozvolna, z pamlsku muze jen pidikousky piskotu a suseny plice. Odcervovaky ci jinou chemii par mesicu urcite nebrat, A-Flex muze zacit tak za tejden po troskach zase uzivat.
    Dopadlo to vlastne dobre. Vykresal se z toho, je bez leku, slinivka mu funga. Nejaka dozivotni dieta je to nejmensi… 🙂 Diky za drzeni palcu vsem! 🙂

Kuskus

Dennyky, vítej do klubu! 🙂
    To pude, si zvykneš. Smutné jak se ke stáru pomalu utahujou šrouby ( hi hi myšleno obrazně) a zužujou mantinely…. sviňa život. No co už, volajako se s tím popasujem. 🙂

Petrs01

jedny palce muzete pustit

Super že kontrola vyšla tak dobře! A že neměl z veteriny stres, ale vinul se, brouček.

Atomík se tváří v pohodě, ale to ťapání není úplně vono. On má taky ještě pořád klidovej režim a teprve po víkendu začnu pomalu zase vracet normální venčení, jestli se na to bude cítit. Ale je to takový nevyzpytatelný – jednou lítá jak ďas a za pár hodin vidíš že to nesedí – evidentně občas nemá čas myslet na nějaké bolavé nožičky a dělá Draka Atoma a občas mu to dojde a pak dělá starého psa.

Fifi

pak dělá starého psa.
    Heerec jeden, co si to dovoluje, ve vic jak 16 letech, vid. 🙂
    Snad se primerene roztape, i tak je v obdivuhodny forme.
    Troldas z veteriny stres samoze mel, proto se pricucnul na znamou osobu hnedka, hledal jistotu. 🙂

Petrs01

co si to dovoluje

Měl dělat starého psa od začátku, tak jak mi slibovali. A ne Atoma, co mu teď najednou dochází uran, plutonium, či na co to zvíře vlastně obvykle jezdí. Asi ho pojedu nabít někam do Jáchymova.

Jo tak, on se chudák vinul ze strachu. Tak snad tam zas dlouho nebudete muset.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.