Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,281. až 1,300. (celkem z 2,012)
  • Autor
    kachna

nebo prostě už je toho chození na tak dlouho pro něj moc a vypnul se z přetažení?

nevěřím tomu, že by Atomík měl podobnou funkci
    Petrs, gratuluju k kladnému výsledku lékařské návštěvy.

Z

Petrs
    To je dobře,že je to lepší.My měli Punt’u 2,když mu bylo okolo 11tak mu taky najednou ochrnuly nohy.Zajel veterinář,první den mu dal injekci,pes se ani ne otočil,další den druhou injekci,to už pes zareagoval,nohy už mu povolovaly,přijel mu dát 3.injekci,psa už jsme museli držet dva.Další den už to bylo dobrý.Za týden se na něho zajel podívat,pes právě slizal po žebříku z kurniku s vajíčkem v hube.
    Tak preju ať je to taky tak.

Petrs01

pes právě slizal po žebříku z kurniku s vajíčkem v hube.
    Tak preju ať je to taky tak.

Skutečnost, že je to u tohohle psa dost pravděpodobné, tě neopravňuje mi to přát! 😀
    On je totiž jinak vážně nezmar neutahatelnej. Za těch 3,5 roku u nás zpomalil a trek už by nedal, ale na 16 se ještě včera rozhodně nechoval.

Z

🤓😂Dobra,dobrá,ale aspoň to vajíčko mu doprej

cernej caj

To je kras a zahradka teda!

Petrs01
    Tak smad ma.vet pravdu a uz atokivek vude dobrej:)

Ja dneska cely odpo ve meste, mela sem jiny plany ale muz mel skoleni dlouho v praci tak sem sla.do mesta a obehala objedmavky k vyzvednuti a zdravku, taky necekana sprska a uz jedeme domu… aspon mam doma uz skoro vse na dovcu a ted to jen rozmyslet a rozplanovat

Fifi

Petrs
    Pani, drzim palce, at Atomuv pohon brzo nabehne do normalu!!!

Cajdo
    A notas uz mas taky? 🙂

Z
    Krasna zahrada, teda u vas uz je jaro v plnym proudu. Tu teprve neco nesmele zacina vystrovat kvitka. ALEE – zrovna jsem venku slysela prvni vlastovicku, uz jsou tu, snad neumrznou.

cernej caj

Fifi
    to je dobra otazka, no urcite bych vam to sem napsala, kdyby byl! 😀

Fifi

Cajdo
    Ty trhnes rekord v cekani na opravu notasu! 😀

MirkaD

tak se musím pochválit
    jednak jsem proválela den
    jednak jsem po ranní vycházce k hájence od ní k vysílači a zpět
    tak jsem se po ranní vycházce hecla k večerní delší,takže ke křížku k bříze,od ní doazadu mezi polama,zešup s kopce dolů a s Kojátek mezi polama navrch do prudkýho kopce podél dvou laviček-na jedné svetr-nevím jak někdo může stratit svetr….
    pak kolem lesa hezky k lípě
    u lípy potýrat trochu pejsky-jsem jim chudinkám potichu zazpívala,lípa je v zátočině tak byly na vodítku,jinak by zdrhli….
    teda zdrhli dík tomu zpěvu,no a od lípy dolů
    pole zelený,stromy rozkvetlý
    čmeláci lítají
    na zahradě jsem chvíli zaházela Žerykovi,a doma jsem si dala 20 minut cvičení na záda….
    Fifi-u nás vlaštovky ještě nic….

Fifi

Mirko
    To je dobre, ze ses povalovala, je to potreba! 🙂

Jsem se zajimala o Troldovic slinivku vic do hloubky, poprosila jsem Xerxovou (diky!) a ta poslala muj-email panu doktorovi Stouracovi, bo se znaji. Poslal clanek, nevim, do kteryho casaku to psal, ale bezva info. O diete, moznych pricinach – mimojine mezi ne radi i problemy s pateri! To by me nenapadlo, ale u dysplatickyho Troldika by to i sedelo, zada rozhodne nema v prvotridni kondici. Tak s nim asi casem zajedu za tetou dornovaci.

Maya

Fifi
    jako že od páteře může zkolabovat slinivka? to jsou věci
    já viděla čápa dneska, kroužil nad náma dlouho, tak snad jsem se nespletla 😀

Fifi

Maya
    jako že od páteře může zkolabovat slinivka? to jsou věci
    Ono to neznelo az tak ezotericky, proste proudeni v tele, kdyz mas neco trvale skriplyho ve skeletu, proudi si to jinak. A muze to vyustit az v tohle, ale taky nemusi. Takze nejde rict, ze kdyz ma pes skriplou plotnu nebo zada, chytne ho este slinivka, to ne! 🙂

cernej caj

Z
    Az ted sem vetla tvou story s puntou tak sem to cetla.jeste muzi a taky se moc smal:)

Fifi
    To je taky zajimavy, ja se treba dozvedela ze nesnasenlivost lepku jde ruku v ruce s autoimunni stitkou a kdyzbych tohle vedela pred 20 lety, kdyz mi diagnostikovali autoimunni a skoro maximalni medikaci jako diteti.. emusela.sem se 15 let bat jidla:D jak porad to vedeni postupuje dal.

Denny

Dobré ráááno,
    tak u nás leze punťas, včera jsme měli moc hezkou procházku a pak posezení na chaloupce, no přišly jsme domů s Koníkovou ve 21:30 🙂
    Konice se na procházce trochen vyválela v hnoji, takže pak šla do potoka
    a na chalupě u kamínek usušila.

A nějaká ta fotečka z okolí…a žebradlo zrzavé

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci uživatelem Denny.
    Attachments:
    Denny

Z
    vy máte opravdu už krásné jaro 🙂 u nás teprv začíná podběl, celkově jsme tady dost takový vopožděný teda někteří (že PetraK? :-))

Fifi
    co se týče páteře a slinivky, mně to zase tak moc nepřekvapuje, že to
    jde ruku v ruce tyhle nemoci…
    Bukáčkovi se taky projevilo to autoimunitní onemocnění kůže spolu s těmi všemi problémy.
    No nic, nechci tu vytahovat staré bolístky.
    MVDr.Štourač můj známý není, ale také jsem mu několikrát psala a poradil mi.

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

DRŽTE PROSÍM RUMÍČKOVI PALCE, AŤ MI DOPOLEDNE PŘIJDOU DOBRÝ VÝSLEDKY. Včerejší návštěva veteriny mě úplně nepotěšila. To co zmínil pan dochtor na konci , že by mohla bejt varianta, tak to není hezká varianta.

Kde je veselá historka s Punťou od Zlatky? Taky se chci zasmát a nic jsem nenašla 🙂

Mirka D.
    s malou pro štěně nebyla,jela pro něj 100km na Slovensko
    hm no, možná kdyby ji vzali s sebou….

rodiče se jí s ní snažily pomoct,ale když viděla jak to máti nedává….
    máti nedávala to štěně? to na to byla celá rodina na jedno štěně? se nedivím, že je nakonec tak vyjančený. Štěně po příjezdu potřebuje klid a zázemí, aby si zvyklo, jinak se bude vytáčet ještě víc.

PetraK

Fifi
    mimojine mezi ne radi i problemy s pateri! To by me nenapadlo

ty jofka! to by asi nenapadlo nikoho. No on pan Štourač je zkrátka velkokapacita a vidí věci v širších souvislostech. Ráda čtu jeho články a jeho názory aneb slovo Štouračovo je pro mě svatý, co napíše, vo tom nediskutuju 🙂 .
    Je ovšem pravdou, že prostě všechno souvisí se vším – asi většinou, když pominu zlámaný haxny – a že by se člověk asi neměl divit, nicméně – prostě to člověka nenapadne. Takže asi kombinace tří věcí – hnusy natahaný od sousedů, páteř a jeho zažívání citlivý. je dobrý vědět, dobřes to vybádala, protože to je fakt, že tou dornovkou si můžete pomoct.

Dennyky
    hele ta prostřední fotka, to je jak jedno místo u nás. Proto to tam taky tak miluju, že to připomíná Lužky a Novohradky.

Zlatkoooo

krásnový jaro už máte! U nás se ještě čeká, taky zatím jen narcisky a koniklecová a petrklíč a Tomáš, jak dělá líftboje u výtahu 😀 😀

PetraK
    Z

Bože,to je nějaká jarní epidemie,mám enem 4palce ,takže držím,držím,střídavě pro všecky.
    V pondělí mě vzal kluk s sebou pro uhlí,přejelo jsme přes Vodňanský náměstí,ta záplava tulipánů,jeden vedle druhyho,žlutý,oranžový,nádhera,bohužel jsme chvatali takže fotky nemám.A pak tak nádherně upravený prostranství před duchodakem.Moc se jim to povedlo.
    Prosím pres den nějaké potesujici zprávy.

Petrs01

potesujici zprávy

Spratek Atomovej se chová jakoby včerejšek nebyl. Nemám ráda ulevující injekce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,281. až 1,300. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.