Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 dnem a 8 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 2,012)
  • Autor
    cernej caj

Z
    to je pravda, muzes pripomenout ty tvoje cicinty a pejska?

ze ty si nepamatujes ze nas tu je jak psu ty psy 😀 ale ze mi si nepamatujeme par novych kocicek:D

Uzijte si krasny velikonoce! ja jdu zitra na vylet, dneska sme se i chvili prosly, zacina ferinka silene pelichat, tak bude chtit vycesavani. No a celej tyden krasne teplo a slunecno a ted ochlazeni, tak se presne zase neumim oblict a zase to asi bude vic, nez by melo 😀

kachna

“stary bandy”?

všade už jsem “stará banda”, to je škandál:o

voresice Maja, vlci spicka Batynka.

přesně tak, teď tu máme dočasně ještě memčina borderošpice Sany

Z

Mám Tomáše,Čertika a nemcoura Andyho.Andy je sice synovo,ale je tady dole s nama,protože jsme porad doma.Me sice poslechne,ale práci dělá s klukem.Ted už teda spis jen procházky,bude mu 11.Tomášovi bude 10 a Čertik ma 6.
    Jo to počasí je fakt aprilovy.

Fifi

Z
    Tyjo, tak to jsem myslela, ze je Andy mladsi dle fotek. Tomas a Certik – pekny jmena, vlastne vsechny, to tu nikdo nema. 🙂

Kachna
    Tak jsem se trefila, skoda, ze nejsou i ty staresinove…
    všade už jsem “stará banda”, to je škandál
    Sestimsmir. 😀

Z

Bohužel ten čas hrozně utíká.Jo koníček pádi a nezůstane stát.

Fifi

Cajdo
    Uzij si vylet a prubezny vycesavani Ferisaka. Nebude harat? Mne dycky cuby poustely chlupy tak 2-3 tydny pred a byl to vocistec. Kastrati mi linaj celorocne, tak to uz ani nevnimam. 😀

Z
    Aprilovy pocasi u vas? Tu se jen ochladilo, ale jinak pres den vicemene slunicko a pekne, hosi bagristicky si libovali, ze ideal pocasi.

Jo a pro ty cuzy, zejmena tu hlavni domaci, ktera mi kdysi poslala obrazek s bagrem! Jasne, ze jsem i dneska obdivovala bagristicky vykony. I kdyz mel jen malyho bagrika, bylo to na cm presny, uplna symfonie. 🙂 :p Az jsem se jim omlouvala, ze jim tam furt jsem za zadkem, bo jsem to fotila a kochala se. Asi prvne a naposled jsem videla pokladat kanalizaci, to bylo dobry puzzle v pripojkach. Ech, omlouvam se, ze vo tom melu dokola, zitra uz ani slovo na toto tema. 🙂

Milena z Prahy

Maya
    Děkuju za přání :-).
    MirkaD
    Mazanec umí hlavně naše pekárna. Dám do ní všechny přísady na kynutý těsto, ona je smíchá a propracuje a pak tam to těsto i nakyne. A já ho jenom přendám na plech, potřu žloutkem, případně posypu mandlema, chvilku ještě nechám dokynout a šoupnu to do trouby.
    Fifi
    Hoši s bagrem byli šikovný. U nás v domě panelovém byl dneska taky šikovnej hoch. Instalatér. Pravidelně nám tady totiž praskají trubky s vodou a je potřeba volat servis. Což dělá můj muž, protože to na něj nějak zbylo. Aspoň že to šlo opravit.

Milena z Prahy

Fifi
    Jak tady Zlatka chtěla vědět, ke komu patří jaký zvířata, tak mě napadlo, jestli bys mohla prosím zhruba naznačit, odkud kdo ze “starý bandy” je.

Z

Fifi,já jenom lituju,ze mám zničeny fotky ve starým telefenu,když ji dělali nám.A cestu.Taky to pro mě byla životní událost.Smarja jak já z toho byla unesena,furt jsem cvakala.Ted mi zbyly akorát fotky na papíře co jsem furt někam posílala,abysme chodili jako ostatní v botech a ne v gumakach obalených bahnem.Takže chápu nadšení…😁🤓

Fifi

Mileno
    Vsechny jsme asi puvodne z cz-pes. A z CR. 🙂 Lokaci at si jednotlive damy urci samy, kdyz budou chtit. Ja jsem Kralovehradeckej kraj.

Proc vam praskaji trubky s vodou? Sikovnej muz, ze opravil!

Fifi

Zlatko
    Smarja jak já z toho byla unesena,furt jsem cvakala.
    Preesne! 😀 Zmizely fotky musely hodne zamrzet, vidis, rovnou si nekam par z ty asi stovky este nahraju. Dobry i pro archivaci, kde je jaka pripojka.

Jo a kdo by neznal, tak ja druhym nebo uz tretim orkem? pokukuju po capech v Bohuslavicich. Vcera priletel Bohousek, normalne mi to vehnalo slzy do oci. Snad brzo dorazi v poradku i Bohunka. Bezva relax, pustit si tu jejich trupku a jen cucet. 🙂

Milena z Prahy

Fifi
    Moc děkuju za odpověď :-). Já jsem si myslela, že jste se daly dohromady až na Zrzatci.
    Trubky jsou plastový a ne moc kvalitní, asi 20 let starý, už jednou měněný. A praská hlavně ta s teplou vodou, protože se teplem roztahuje, ale úchyty, co jí držej, jsou na špatných místech – na těch po původních kovových trubkách. Je to docela zapeklitá situace, dělat celý nový stoupačky se zatím nikomu nechce. Tak se to doslova záplatuje, kus trubky s dírkou se uřízne a nahradí novým.

kachna

Já jsem taky z cézetka, lokací z Mělnicka a kromě psůch mám ještě králíky (10+), ovce (3), morčata (3, ty jsou sice dětí, ale děti na ně kašlou), slepice (6), kocourka Amálku a tři děti (holky 12 a 9 a syna 6).

MirkaD

tak dnes odpočinkovej den-v jednu v noci jsem šla spát ve sluchátkách Kozuba-prásknu bičem
    v 6 ráno jsem dala prát prádlo a zas ležet
    v 8 jsem vstala pověsila prádlo,pustila podruhý ven Dafinu-poprvní v 6
    na Žeryka,at se jde vyčurat-tak na mě dvakrát zavrčel-stylem at si trhnu -ani se nehl-ví co to je čurat-a ví co jsou otevřený dveře
    jelikož jsem s nima byla v noci po práci chvílu venku,tak jsem mu jen řekla at si teda nas…doslova a šli jsme s Martinem snídat-pak jsme vyjeli s piskama ke Ždánskýmu lesu,hned kousek od Bučovic,tam jsme udělali kolečko v lese
    hodně pařezů+klády-takže s Dafiny nadšená šedá šmouha,ktrá lítala s pařezu na pařez,s klády n a kládu a i tak běhala,žádný ploužení,Žeryk ze začátku válel furt sudy v uschlým listí,v podtstě se posunoval po zádech,to dělá,když je spokojenej
    pak tahal 4 metrovej klacek,chvilku jsme přešli přes silnici na druhou stranu,prošli to kousek tam,ale jak su gramlavá a bolavý záda,nohy,tak tam plno větví,listí,hrbatá hlína
    tak jsme šli zpět,2 krát se psům jeeště schovali za strom,at se trošku na závěr proběhnou+si zahledají a jeli jsme dom
    ani jsme nebyly dlouho venku-něco přes hodinu,ale jiný prostředí,změna u dělala svoje,a psi odpadli a dopoledne chrněli
    já čela,Martin udělal smažák,pečený brambory,slepičí polívku
    a koláč merunkový
    po obědě jsme zalehli,za mnou teda zualezl Žeryk do postele
    pak i Dafča
    jsme se vyhrabali v 5-pséci se šli vykecat na dvůr
    a před sedmou jsme šli na večerní vycházku při západu slunce
    u brány psi rodičů,a že jdou taky!
    ncož byl zázrak,protože Betty s náma hodně chodívala ny vycházky na podzim-vždycky narvala čumák mezi branku kdyby jsme to jako nepochopily:D,no u brány mám spešl na ně 2 starý obojky+4metrový dvjkarabinový vodítko dělaný extra pro ně na vycházky,když chcou jít at se nemusím vracet pro vodítka,no ale i Max ŠEL-ZÁZRAK!
    MAX JE TOTIŽ LÍNEJ JAK VEŠ-BEZESRANDY V ŽIVOTĚ JSEM ZA 35 LET ŽIVOT NEVIDĚLA TAK LÍNÝHO PSA SE ZÁJMEM O NIC-je to syn Betty která ráda aportovala,ktrá miluje doted cvičení,ktrá ráda běhala přkážky,je to syn mýho Gera,kterej sice nebyl akční,ale měl štávu na cvičení,bavilo ho-Max,když na vycházce cvičímm s ostatním psi tak-USNE!!!!!
    žERYK NĚKDY ŠTĚKÁ,ŽE CHCE CVIČIT,ZVÁŠT,KDYŽ dAFI HLEDÁ APORTY A TAK,
    DAFI SE TAKY HRNE DO CVIČENÍ,BETTY TAKY SE SAMA PŘIDÁVÁ,TŘEBA I NA DVOŘE-CVIČÍM ZE SVÝMA PSAMA A BETTY DE TAKY A ZAČNE DÁVAT PACKY A OTOČKY,JEN MAX USNE,NEBO JDE PRYČ,no nic
    a když jsou doma rodiče,tak zdrhá od brány,jakože na vycházku ON NE,je závislej na máti
    no tak tento Mx šel taky-všichni 4 valily,Dafi i do kopce k lípě-kde nějaký kreténi na louku k lesu navezli hlínu,snad tam proboha nebude někdo stavět,
    no tak jsme šli k lípě,od ní podél lesa k hájence,a dolů,naši psi na volno,psi rodičů na vodítku,furt teda někde čuchali,po metru zaražený hlavy někde-jsou zvyklí,že rodiče s nima chodí pomaluu a furt stojí a já chodím rychle,no nic,ale prošli se,všichni spokojení
    jdu říct máti,že jsme z jejich psama byly venku-a ona-jestli nebyly unavení?-
    eeeeehm-říkám jí-ONI CHTĚLI JÍT OBA!
    máti-no a nebyly inavení?
    -já-říkám,že chtělí jít oba!!!!!!!!!!!
    bože můj
    tak jí říkám,že Maxe se bou násilím nervu,od té doby,co před létama,kdy jsme jeli na výlet s mým tatkem a rodiči,a já před tím chtěla vyvenčit narychlo i jejich psi-a Max se klepal,že se mnou nikam nejde,otec Martina s toho radost a vykládal to pak synovi a jeho švagrové,takže já vapadala jak velkokráva,co se jí bojí skro vlastní pes,ze psama to neumí a týrá je…
    tenkrát to byl veselej začátek výletu….
    tak jsem máti řekla,že už je to hodně let,ale že od té doby násilím psa nikam netahám,nemíním dělat otcovi radost….
    no nic-člověk má radost,že se povedla vycházka,psi všichni spokojení-a máti strach,aby nebyly unavení a že jsou zvyklý brzo spát….

MirkaD

jinak-já léta četla cztko,pak jsem psala PetřeK na faunu díky Žerykovi-problémy ve výchově,pes ktrýho měl 2 roky brácha,pak ho zdědil na 2 roky tatka,kterej nevychovával,brácha vychovávl silou,švgrová rozmazlovala,do toho brácha agresivní,když pil,a to on pil….
    takže nevím, co ze psem ty 2 rky bylo,ale ….párkrát rafl tatky,manipulace nehrozila,pes dllouhosrstej zarostlej,u česání,stříhání by nás zabil,já ho párkrát zmlátila,že tak hle se ke mě pes chovat nebude.tatka s ním několikrát u nás,pak jsme ho zdědily,je to víc jak 5 let,a 5 měsíců bylo peklo doma….
    ani jsem se dom netěšila
    takže jsem si s Petrou díky článcích na fauně začala psát meily,ona mi radila,pak vznikl Zrzavec,kterýho jsem nadšeně četla,a pak, jsem jednou po telefonu HODINUotravovala Čajdu,že mi nejedou stránky,úplně s toho v krizi-beze srandy….
    no a pak jsem četla,četla,a pak mi umřel brácha,a já úplně v kýblu z toho,jsem do komentářů napsala dlouhý příspěvek,že jsem měla sDfi krásnou dobolenou a tak,ale že mi umřel brácha-byl to šíleně dlouhej psycho příspěvek,
    na kterej si mi dostalo dost reakcí od holek,
    tenkrát mi moc pomohli,oni doted neví jak,ale moc mi tenkrát pomohli,
    jako pochopitelně jsem nebyla jediná co mu někdo umřel,
    ale jejich reakce mě tenkrát fakt pomohli-dá se bez nadsázky říct,že CIZÍ LIDI MĚ TENKRÁT POMOHLI VÍC NEŽ BLIŽŠÍ OKOLÍ!!!!!TAKŽE HOLKY TADY-DODATEČNĚ DĚKUJU TOTO VÁM NIKDY NEZAPOMENU!!!!
    NO TED UŽ TO DÁVNO PRO MĚ CIZÍ LIDI NEJSOU,
    no pak jsem začala psát do diskuze,pak napsala Čajda,jestli nepůjdem na výlet,a šli jsme na takovej mini
    pak na 2 větší
    s Čajdou jsme se pak každý měsíc scházeli v Čajovně -bud v Brně,nebo oni s mužem přijeli za mnou do Bučovic,byly i párkrát u nás,takže toto pravidelný setkávání mě moc chybí
    vždycky jsem se jednou za měsíc vyfintila-přklad-vypadla jsem z psího oblečení do normálního,namalovala jsem si xicht na hubu,a jela jsem pápá
    po telefoně znám Fifi a Denny,teda ta u nás byla i pár minut před rokem na Vánoce s Koníky a s Frntiškem,doufám,že se staví někdy na dýl,
    jinak nejblíž mě bydlí Čajda,ostatní jsou moc daleko…
    já su z Blanska,kde jsem bydlela přes 30 let,kde mám tojlístek kamarádek od mých 14 let-ty mají teda všechny děti,rodiny,ale 4 krát za rok jsme se scházeli na narozky všecky 4-což vzhledem k tomu,že jedna bydlí u PRAHY,druhá kousek od Blanska,třetí větší kousek od Blanska,já ještě větší kus od Blanska+2 děláme o víkendech-já a kamoška je zdravotní sestra-tak jako rok od roku se 4 krát ročně domluvit je dřina,ale zase mít tak dlouho kamarádky je luxus+mám v blansku ještě 2 kamošky co se s nima vídám a tatínka,takže tam jednou za měsíc jedu,oběhnu si kamošky,+vychzky s Dačou,oběhnu obchody,když jsou otevřený,zajdem občas na hřbitov,občas uklidím víc tatkovi-no většinou schvácená po 2 dnech jedu zpět:D
    a ted 12rok bydlím kousek od Bučovic,ve stršné díře,kde není obchod,hospoda,nic,jen cvičák,hezký dětský hřiště,hasička,kaplička a 2 hodiny týdně knihovna
    okolo pole,les,hránění krajinná obladt,jakýsi stepní trávy,lípa,hodně křížků a tak
    ale můj milovanej Moravskej kras to není
    za barákem jsme v BKměli řeku,vude potok,všude les,tady kopce,prach,v lese hmyz,furt se hnojí šíleně pole,když chceme vyplavat psi tak autem do Vicánek,blízko nic není….
    chcu potoky,rybníky,šutry,mech a kapradí….

Maya

Fifi
    pěkně ti to zarovnali, jo fotečky nejlépe vytisknout a někam uložit, za 50 let ti někdo pěkně poděkuje až si bude chtít dělat bazén nebo něco 😀
    Z
    taky pěknej důchoďák už máš doma, Andymu bych tolik teda taky nehádala, vypadá super
    já jsem taky původně z cz-psa a taky z pidivesnice u Benešova, špicouni už mě opustili, i starej kocour, takže když nepočítám slepice a příležitostně králíky, tak už mám jen kočku, kocoura a Lokiho

Milena z Prahy

Kachna
    Moc mě těší, Kachno :-)! Mělnicko máme tady kousek a často jezdíme na výlety na Kokořínsko. A máš pěknej zvěřinec :-).
    MirkaD
    No to mi úplně spadla brada, jak jsi zkontaktovala Petru a chtěla poradit se Žerykem a pak ho opravdu vychovala a jak ti zdejší holky pomohly…

Milena z Prahy

Maya
    Děkuju za představení, Mayo :-)! V Benešově se narodila moje máma, jako holka jsem tam pořád jezdila za babičkou a za tetou a to město nostalgicky miluju. Podrbání kočenám i Lokimu :-)!

MirkaD

Milena z Prahy-a tak-Žeryk zase nějak extra vychovanej není-teda jako je na tom o hodně líp než dřív,ale nikdy to nebude dobrý,prostě nikdy tomu psovi věřit nebudu
    částečně je to i tím,že nemám tolik zkušeností jak některý holky tu-Petrs01 je o hodně šikovnější než já a taky má sebevědomí-to já nemám
    -ale za druhé-a to mi říkaly i holky tu,i chovatelka Gera+víc lidí-a mají všecky pravdu-na h… je ,že se mě do těch psů sere-kurna jak se to řekne slušně?no nijak
    moc lidí-orostě nestarám se jen já-ale chodí s něma ven Martin-ten chodí s něma hodně na volno,bez pamlsků-oni ho teda poslouchají,ale pouští i tam,kde já bych radši uvázala,nečučí co kde kdo z nich dělá-jestli někdo něco někde žere a tak
    když jdu s ním,tak jsme se xkrát kvůli psům pohádali-často du radši už sama než s ním-protože-ON-proč je nepustíš,dyt nikdo nejde,neři na ni-když zařvu na psa at dojde,ježíšmarja,nech toho,co si ty lidi budou myslet-když psa/fenu nějak koriguju před lidma,proč ju uvazuješ,ten člověk je bez psa….to že Dafi vrčí,je mu fuk
    JÁ-nebudu ju tady pouštět,když nevidím za roh,kurna zavolej si Žeryka,tobě je jdno,že deš ze psma na vodítku a něco ti žerou,se ti otráví,ty je na vodítku nevnímáš….-no a už je veselo:D:D:D
    když jdu jsme o rodičů s mým tatkem a Žeryk je na pohovce-a já si chcu sednout-já-Žeryku ustup!a čekám-Žeryk se s vrčením hejbe a čeká hajzl vychcanej co zbytek rodiny
    zbytek rodiny nezklame-máti-Žeryčku poslechnimno tak uhni,Žeryčku,panička si chce sednout,no tak uhni,pod sem Žeryčku pod
    můj tatka-Žeryku uhni,no uhni,no tak se posun,no mu se nechce no…
    já-když mě ulítnou nervy-ježirmaja ŽERYKU OKAMŽITĚ VYPADNI NEBO MĚ TREFÍ!
    no a je to naprd…..-a do toho-du k rodičům-přijede tatka a Máti-jééé Žeryčku dojede ti páneček….-a je to v kyblu…,
    no a radily mě tadyholky hodně,naposledy Fifi tak před měsícem po telefoně,Petrs01 před týdnem…
    já se holt řídím heslem-když něco nevím,tak se zeptám i když tím lidi často otravuju třeba i v práci,že,tam se taky ptám furt…

kachna

když jdu jsme o rodičů s mým tatkem a Žeryk je na pohovce-a já si chcu sednout-já-Žeryku ustup!a čekám-Žeryk se s vrčením hejbe a čeká hajzl vychcanej co zbytek rodiny
    zbytek rodiny nezklame-máti-Žeryčku poslechnimno tak uhni,Žeryčku,panička si chce sednout,no tak uhni,pod sem Žeryčku pod

to bych vraždila asi (v duchu určitě)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.