Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 2,012)
  • Autor
    Maya

PetraK
    velká gratulace Rumíčkovi
    jestli ten kontejner na hnuj máte ten velkej železnej, tak ten otevřít jde, blbě, ale jde a pak jde zajíždět dovnitř

MirkaD

PetraK-gratulace Rumíčkovi!!!!!!!
    Peti a zbytek holek,Peti ty jsi tady dávala odkaz na rozhovor ze Štěpánem Kozubem-7,pádů,
    ale děcka-on má tááák úžasný album a super zpěv a velepřekrásný textyyyyy
    ted to poslochám,asi to potřebuju ještě ke svátku či co
    Jiří KRHUT A šTĚPÁN kOZUB
    a Jiří Krhut má super vtipný písničky-baba nepochopí a chlap nepochopí a na zlepšení nálady velebomba,prča sranda úlet a pravda:D:D:D
    A

Petrs01

Gratulace Rumíčkovi, to už je veliký hošíček! Tak ať to dotáhne aspoň na “na dožití”, když jsou kluci jen den od sebe.

kachna

RUMÍČKOVI JSEM NAROZENINOVOU OSLAVIČKU UDĚLALA. JE MU DNESKA SEDÚŮM BROUČKOVI MÝMU.

Kecáš!!!
    Vždyť je to ještě mláďátko!
    Všecko nejlepší a veleoslavu, žádnou oslavičku

Maya

pardon za sprostý slova, ale musím si ulevit alespoň tady
    ČMKU poslalo do prdele 50 let chovu špiců u nás a promptně v rozporu se svými řády schválilo nový klub největší množce v plemeni, která aby si zajistila, že množení a nejspíš vedlejší příjem bude mít na dlouho a bez komplikací, protože ovšem zdravotní testy a DNA profily nový klub okamžitě zrušil, bude podle stanov ve výboru 15 let, chce se mi blejt a i když členové původního klubu budou podávat hromadnou žalobu, s našimi soudy a stím, že ti lidi budou chtít pro svoje štěňata PP (někteří, někteří už radši budou chovat mimo FCI), tak to myslím vyšumí
    doteď jsem si myslela, že ČMKU to konečně začíná víst celkem dobře, ale tohle je takovej humus, že nemám slov

kachna

ale musím si ulevit alespoň tady

to je neskutečný. Takže jsou dva kluby?

Maya

kachna
    ne, ten původní ČMKU zrušila a dokumenty včetně krycích listů zneplatnila – vypověděla jim smlouvu
    nový klub nesplňuje podmínky ČMKU pro vznik nových klubů, ale to je předsedovi Š. jedno, žaloba se bude točit na tom
    no asi už sis všimla, že chovatelka Batynky se na FCI už vybodla a určitě není poslední

• Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
    Maya

A to nemluvim o tom, ze cmku je jedno, ze novy klub je jen pro nemecke spice a ostatni plemena z puvodniho klubu zustala bezprizorni, protoze proste J. Nezajimaji kdyz je nemnozi

Kuskus

Tak Rumíček měl narozeninový mejdlo. No to blahopřeju. Nepřecpal se jako já každý rok? Ani ty bublinky už nemusím, ale pro sladké bych vraždila.
    Větrník mám snězený dřív, než Taliprtka rohlík. 🙂

cernej caj

tak sem docetla aspon patek a kousek soboty 😀

ty vety mate vsechny desne super

Milena
    ta tvoje prvni se mi moc libi:)

vcera 20km, trochu i destivo, skoro zadny lidi, dneska asi fotky auklid

kachna

chovatelka Batynky se na FCI už vybodla

nevšimla, já už mám vlpice doma zakázanýho navždycky (nesedí jim naše mnoholičná rodina a manželovi povaha špice)

cernej caj

Gratuluju oslavencum atomikovi i rumickovi:)

cernej caj
    Z

Petra
    Rumickovi alles gute,Tali packu,at ji to není líto.
    Černej čaj,
    krása,krása.
    Konečně ma být pár dni teplo,pač to předpovídají i rakušaci u nich pro severovýchod,tak tomu věřím a tesim se.🌷

Petrs01

prichazi jaroooo

Mawe neser, já už tu debilní Prahu nedávám.

cernej caj

prosimvas vite co je tohle?

Attachments:
    Milena z Prahy

PetraK
    Gratulace teplýmu zrzavýmu kožíšku :-).
    MirkaD
    Štěpán Kozub vypadá sympaticky. Teď s ním zrovna vyšel dobrej rozhovor v Pátku, příloze Lidovek.
    Čajda
    Ty tvoje zápisky z výletů a fotky mám moc ráda. Znám je už ze Zvířetníku. Ale takhle aktuálně zveřejněný to má ten správnej náboj, zvlášť když vím, jak a kde jsem se včera pinožila já. Ještě mi tam akorát chybí, co jsi cestou zakousla (k jídlu). Trasa ovšem krásně znázorněná na mapě. A jít kolem jakýkoliv tekoucí vody je nejkrásnější výlet.

cernej caj

Milena
    Dekuju:) to me moc tesi 🙂

ke svacine to u me neni nic zajimavyho, vetsinou nosim namazany toustovy chleby. To mivam jako vzacnost jen na vylety, kvuli cene 😀 takze 5ks tousto chlebu (cele baleni ma 10 platku) – daji se opect trosku na panvicce bez toustovace, se sunkou a k tomu mivam ovesny flapjack, nebo nejakou tycinku proteinovou a zapijim zatim jeste horkym cajem 🙂

O stepanovi slysim prvne od vas, musela sem si ho vygooglit, ale podle obliceje jsem ho asi nekdy uz zahlidla

a dnesni ranni vychazka bez ferinky, ktera se teda uspesne hoji a zda se, ze je OK a hrozne se rano chystala se mnou ven.

Jak dlouho asi po tom pokousani by nemela chodit ven? (jako vycurat jo, ale nechodime vubec jinak).

jo a kdyz pridavam ranni fotky tak to sem myslela ze nekoho strelim, chlapek v dodavce psa na flexine, ja je videla z dalky jak se pes zastavil a az kdyz ho mel mezi kolama tak skubnuti autem jak zastavil na doraz… ja chapu, ze treba nekdo neni uplne pohyblivej, jeste pochopim ruku s voditkem z okynka, ale privazanou flexinu na narazniku je snad aby toho majitele nekdo prejel…

Attachments:
    kachna

Jak dlouho asi po tom pokousani by nemela chodit ven? (jako vycurat jo, ale nechodime vubec jinak).

nevim, mě by vůbec nenapadlo, že by neměla
    Ta flexina na dodávce je úplně absurdní

Vrabec se špačkem jsou nádherní.

cernej caj

kachna
    ja mam strach aby se ji tam neco nedostalo nebo se ji to nejak hur nehojilo… nevim. asi proste su moc opatrna a nechci nic riskovat ale asi zbytecne… i kdyby se ji tam dostal nejakej prach z kufru auta, tak vyplachujem asi dost…

ja sem byla dost prekvapena ze spacci sou tak velci

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 481. až 500. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.