Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 2,012)
  • Autor
    Denny

Dagolas extreme se mi ještě líbí

Maya

cernejcaj
    http://www.lapinkoira.cz/aktualni-spojeni.html 🙂
    Ferinka bude brzy fit, kdyz ma atb a ma to OK, kdyby to hnisalo to bys asi poznala

Denny

Maya
    jak se pohybují ceny štěňátek? Jestli to není tajný, asik pálka, co?

Petrs01

Dost dobrý článek! A nejsem jediný magor na světě!
    Desetiletý nesocializovaný pes, který se nesnese se psy ani s fenami a nenávidí děti, jakou tak asi v útulku bude mít šanci?
    Otevřela jsem dveře do klece v kufru. „Tak si nastup…“

cernej caj

😀
    Petrs01 nojo par silencu exostuje:)

Maya

poslete mi taky nekdo clanek, vecer si to prectu

Maya

Denny
    tak tajny to asi neni, ono uz predtim byly lapiny spis drazsi ze jich bylo malo, kdyz jsem ja kupovala pred 5 lety, byla prumerna cena kolem 25 tisic, Lokinek byl ve sleve za 17, ted uz je tech vrhu mnohem vic a co jsem tak slysela vylezlo to max na 30 tisic, coz je dneska normalni cena

cernej caj

Maya
    A nevis co spic? Jako beru ze raritka je z avic ale 2 vyolaty za stene uz je narez pokud vlovek nema uplne chovatelsky ambice.

I kdyhych sla do spice znova tak byh urci vic nez 1 vyplatu davat nechtela…

kachna

Praktické dítě
    (dělám pracovní list)
    Sakra, kde mám pátou chybu?
    Tak to škrtni a napiš tam čtyři

Denny

Maya
    juu jemu už je pět?
    To hrozně letí…tak ta cena mě nepřekvapuje, nepříjde mi to moc,
    když dnes za nepapíráky lidi dávají 15 tisíc a jelikož lapinek není moc, tak jsem myslela, že to bude cca 40 tisíc.

Jo normální cena to je, maďaři dnes i cca 35tisíc.

Petrs01
    průser je ten, když si někdo myslí, že má na to, že toho nezvladatelného
    psa zvládne, pak je to jinak a pes frčí (v lepším případě) zpět do útulku.

cernej caj

Denny
    To me prekvapuje ja cekala cenu kolem 30 za th raritky nebo supr chovny psy, klido teda do 50 ale.za.nejakyho lrumernyho psa kterych je hromada a cjova to kde kdo…

Maya
    Teeeda uz 5…

Denny

čajdo
    nechápu, myslíš jako vizslu?
    Mrkni na bazoš, jaký tam jsou ceny “čistokrevných” psů.
    Jinak teda i vetka mi říkala, že šly ceny psů a koček hrozně nahoru…

cernej caj

Denny
    A neni lepsi kdyz to aspon nekdo s tim.psem.zlusi a frcikdyztak do utylku nez kdyz tu sanci ani nedostane?

Taky sme do.utulku museli vratit kocku a proste mame se trapit 10 let my i kocka?

cernej caj

Denny
    Myslim tim obecne snete pocetnyho plemene…

Je to sila jak to vyskocilo

Maya

cernejcaj
    raritky za 30 byly pred covidem, ted to slo nahoru kvuli tomu velkem zajmu, ono to pak asi zase spadne
    vlci spic co jsem slysela tak kolem tech 20, ale urco se daji najit chovatele kteri ti zlevni kdyz ne na chov a vystavy a podskrabnes jim to ve smlouve nebo stene s kylou, jako ja s Lokinem, mam tam pak vyslovne uvedeno, ze v pripade vystavy a chovu doplatim 7 tisic, coz me je zase jedno tohle podepsat kdyz vim ze to nenastane
    pomici se prodavaj za 50 a vic, holt velky zajem, malo stenat
    jo, s Lokinem to leti, za mesic mu bude 5

Denny

No ono je početné a pak hlavně, co je moderní, že….:-(

Maya
    jo pomíci, to je přesně to “moderní” a líbivé, prostě koupit si živého plyšáka…

PetraK

RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    RRRÁÁÁ
    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr.

Tak jsem na chvilililiiiiiinkůůůů tady a pak zase zmizím a páč mám co?? Mám co??? mám dovolenou, tak tu asi moc nebudu, protože budu bud venku, nebo na stavbě, nebo budu pít kafe, nebo budu pít prosečko nebo tak nějak podobně. ale budu se snažit aspoń trošku.
    nestihnu vás stoprocentně dočíst a tak doufám, že není žádná další katastrofa, než s chuderou Ferinkou ? A hojí se dobře Ferinka?
    Jen, než zasejc zmizím, protože v jednu valím domůůů, jsem chtěla napsat důležitou věc vzkaz pro Zlatku

Zlatko – já se hluboce stydím, že jsem se tak hloupě a ublíženecky litovala. Po přečtení toho, co Tě potkalo, bych si nafackovala a moc a moc doufám, že je někde za rohem zlepšení Tvojí situace a bez patosu a všeho okolo říkám, že neskutečně obdivuju Tvou sílu, s jakou se tomu stavíš. A za to, nezasloužíš žádnou medajli, žádnou pochvalu před nastoupenou jednotkou, za to zasloužíš, aby se někdo někde díval a podal Ti pomocnou ruku. A já, až budu někde venku, budu tam někam posílat velkou prosbu o podporu.

doufám, že Tu nezlobíte??

Denny

Vybírám komodu do obýváku, páč když budu mít ty malý smrady, tak musím zrušit poličku s andílkama, než jí zrušej ti dva andílci, nakonec to nebude asik jen komoda, ale líbí se mi tutaj totok a andílci by mohly bejt ve vitríně
    5.700Kč, myslím, že gut cena

Attachments:
    Denny

Tak nic, teď jsem si všimla, že ty otevřené police jsou bez skla… 😀

PetraK

Dennyky
    než jí zrušej ti dva andílci, nakonec to nebude asik jen komoda, ale líbí se mi tutaj totok a andílci by mohly bejt ve vitríně

gůt sestava a jak často budeš pouštět andílky z tý vitrýny? 😀 😀 😀 Nebojíš se, že si to budou vbrzku umět otvírat sami? Kočka není blbec 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 421. až 440. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.