Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 2,012)
  • Autor
    Maya

Denny
    me teda vzdycky sli psi po kocicich granclich jak slepice po flusu, o kapsickach nemluve 😀
    no ja vim, ze se PP kotata se davaji ve 12 tydnech, ted jsem se divala a zakonne to je 84 dnu, ale tim nerozporuju ze je nekdo dava pozdejc, psi taky nekdo dava az 9. nebo 10. tyden, jen me prekvapilo, ze si nekdo necha demolicni cetu i o mesic pozdejc
    urcite poridit mnoogo hracek, i jedno kote dokaze docela dost zdemolovat byt, dve mam dojem budou jeste vetsi uragan 😀

PetraK

Dennyky
    ale nám bláznům patří svět
    jojo, bude to dobrej blázinec 😀 , čítám, až z toho krevetle budou vyskakovat z akvárka 😀 😀

budou hrááááát.
    no a teď si budou hrát ve třech 😀 😀 😀

Z
    můžu platit kartou,já na to,jistě,jakou máte,pán-modrou.

😀 😀 😀 nenenenééé , nene, že ne?? že ne?? Možná měl modrou i knížu vojenskou, protože dostal papír na hlavu 😀 😀 😀
    Ale jako ftip bezkonkurenčně výýýborný 😀 jehehééé, to nesmím zapomenout říct doma 😀 😀 😀 poooomoooooct!!

.On to tam vhazoval.!
    tak tuten měl ten glejt na makovici natuty, tohle přece není možný!

Denny

Maya
    já jen píšu, mluvila jsem s pár chovatelkama a opravdu je dávají až po 4 měsících.
    Vysvětlovaly mi, že jak se kotě vyvíjí tak teprve zhruba kolem 3 měsíce je vidět, jestli je vhodné do chovu, nebo na mazlíčka.

PetraK
    až z toho krevetle budou vyskakovat z akvárka
    to by byly blbý ne, aby skákaly micinám přímo do papulek 🙂

Z

PetraK
    Kdybych to nezažila tak tomu taky nevěřím.
    K ty kolobrnde ,prodávala jsem v panské konfekci,2.patro,najednou koukam a klucina na in line bruslích ,ze by chtěl oblek do tanečních.No zkoušel bez bot,vrátit oblek nepřišel.

PetraK

Dennyky
    e, aby skákaly micinám přímo do papulek

no tak aspoň ušetříš za krmení a budou mít super barf 😀

Z
    e by chtěl oblek do tanečních.No zkoušel bez bot,vrátit oblek nepřišel.
    některý věci nepochopíš. Ještě teda dejme tomu, že mládě, co jde do tanečních to za á nedomyslí a za bé je mu to fučík, ale aby se dvacetiletej člověk choval v obchodě takovýmhle způsobem, to už je za hranicí chápání, i když ne, svědčí to o nevýchově kterou praktiovali jeho neintenligentní rodiče

kachna

Možná měl modrou

mívám velmi podobné problémy, když vyzvedávám a nakupuju hned po škole, jako jít nakoupit s jinou platební kartou, je třeba už za hranicích mých schopností.

Maya

Denny
    tak to nevim, mozna taky jak ktery chovatel, ja si psala kolem vanoc s par chovatelkama jak mi umrel kocour a vsichni psali ze davaj kotata ve 12 tydnech, vim ze to tak bylo vzdycky, o mesic pozdejc nez psi, ale to byly britky a zas britek jsou mraky, tak asi nemaji duvod drzet to doma, orientalky jsou jina trida

PetraK

kachna

mívám velmi podobné problémy,
    jako přiznám se, že včerejší nákup v řeznictví byl díky mým vyjadřovacím schopnostem taky kabaret a pak už jsem radši jen ukazovala, ale tohle je extra matryjál 😀

Z

PetraK
    Nejhorší je ,že někteří rodiče se chovají jako by mohli všechno,no a děti v tom vychovávají.
    Denny
    Doufám,že to akvarko je shora krytý.Mě ty mrchy vytahly na zahradě z vany kapry,a to to bylo přikrytý katrovacim sítem a cihlou.

Denny

Maya
    v pohodě…takže chceš Britku? Od těch mě vetka známá zrazovala, že bývají hodně nemocné.

Hele třeba tady

Koťata / Kittens

Maya

koukam obcas na yt na kanal liska Alice a teda musim rict, ze co ty lisky vydavaj nekdy za zvuky, to je strasny, to slyset v lese, tak zdrham 😀

Denny

Maya pošli odkaz 🙂

kachna

Od těch mě vetka známá zrazovala, že bývají hodně nemocné.

Sousedi tu mají “britskou” kočku. Je to nějaký kříženeček, ale fakt by to člověka nenapadlo.

Maya

Denny
    no uvazovala jsem o tom, mama vzdycky chtela britku, ale nakonec jsem si to rozmyslela, ceny kotat sly taky nahoru a zas za kocku co bude courat venku nechci dat majlant, navic prave u britek to zdravi a navic Lokinek, s kterym by to zvykani bylo asi delsi nez se spicema, takze nakonec myslim, ze dve kocky mi budou stacit 😀
    u britek je to fakt 12,13 týdnu
    treba tady http://www.airforcecat.cz/kotata.html
    taky se mi libi bengalky, ale to uz je fakt cenove uplne jinde
    nemam takovy stesti jako kolegyne ktery uplne vzhledove bengalku nasla u popelnice 😀

Denny

kachna
    fakt by to člověka nenapadlo.
    co by člověka nenapadlo? Asik si stojím na vedení…

PetraK

Z
    se chovají jako by mohli všechno,no a děti v tom vychovávají.

jo, bohužel. A proto jsem ráda, za každou rodinu, kde děti vychovávají normálně.

PetraK
    PetraK

Dennyky

cernej caj

Maya
    Sem premyslela proc by mel.lokynek žvýkat britku dyl nez slepici 😀

Domuuuu hura.

Kachna
    Ses rada ze mas vubec platebni, ze? 🙂

Maya

Denny
    nee ja myslela tohle video, chvili mi trvalo nez jsem to nasla, on tam toho ma s Alici mraky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 221. až 240. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.