Kecaci jaro 2021

Fóra Ostatní Kecaci jaro 2021

• Toto téma obsahuje celkem 2,011 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 2,012)
  • Autor
    Petrs01

Petr zatím cajk?

Drží se, co mu taky zbývá. Modlím se, ať statistika zapracuje alespoň dodatečně a jemu se to vyhne obloukem.

kachna

Modlím se, ať statistika zapracuje alespoň dodatečně a jemu se to vyhne obloukem.

Příjemně mě překvapilo, že mi v neděli volalo sdružení praktiků, jak jsem na tom zdravotně.
    Jinak držim palce, ať se vám to vyhne.

Objednávala jsem Košík.cz – už dvakrát mi to nedodali, bez omluvy, bez infa. A to si dali termín dodávky 8-18 (stále se jedná o první dodávku)

PetraK

Petrs01
    držím mu moc a moc palce! Třeba ho to přiměje i trošku změnit některý věci?

Na druhou stranu – máme tady kuchařku, která je úplně hrozně moc obézní a zvládla to v pohodě, stejně jkao máma mýho šéfa- podle toho co říkal, by ona bývala ani nevěděla, že je nemocná.

Kachna

Já byla včera překvapená u Rohlika, objednala jsem naše oblíbený pivíčko, včera asi v půl třetí a nabídlo mi to dodávku ještě ten den mezi 19-20, vzhledem k tomu, že už nejsme v Prahé, tak mě to fakt příjemně překvapilo. Pak sice přišla sms, že se omlouvají a dovezou to až po devátý, ale to chápu, protože jsme fakt díra a asi si to nechal až na konec.

Petrs01

kuchařku

Ženské to obecně tolik nemlátí. A je asi rozhodující kolik toho na začátku schytáš. Nepřežil to taky jeden trenér, starý, ale hubený že bys mu spočítala kosti. Ti spolupracovníci sice nebyli hubeňouři, ale obézní taky ne.
    Do Peťana reju celých 10 let, poslední rok docela fest – a nic. Ono to není úplně jednoduchý, to vidím na sobě – sama jsem za těch 10 let desítku přibrala.

PetraK

Petrs01
    jojo, je mi to jasný, že navíc v tuhle dobu, kdy to člověku tlačí na psychiku, dělat nějaký přemety nelze, to by se právě musel na to člověk vnitřně nastavit.

To schytání – to je přesně to, co od začátku říkám , a i proto nejsem proti těm debilním hadrům na hubě. Sejří mě to, ale prostě vím, že smysl to má, stejně jako ten určitej dištanc od ostatních a nesrocování se. Je to nejjednoduší a nejefektivnější.

Denny

PetraK
    že Balbínu jsem velmi dobře odhadla
    už ted je to pincezna se zlatou hvězdou na čele 😀

Za Skřivany jsem moc ráda, děkuju také všem zúčastněným, byla to rychlovka 🙂

PetraK

Dennyky
    jojooo, jasněěě, princezna…. určitě 😀 😀

těšíš se viď?

Maya

Petrs01
    to drzim palce at se to Petrovi vyhne
    PetraK
    k Lokimu, kterej rad sefuje, psa, kterej se nejspis prsi na psy, fakt ne
    nehodlam si komplikovat zivot

Denny

PetraK
    ano těším se moc, asi jsem blázen, ale nám bláznům patří svět 🙂

cernej caj

Denny
    Ja se prijedu urcite pomudlat:) bydlet asi neee ale mudlat jooo 🙂 (by me to asi zabilo:D

Z

Tak já u kasy,starší pán se mě ptá ,můžu platit kartou,já na to,jistě,jakou máte,pán-modrou.
    Přišel další pan,říká,me nebere automat lahve,já,tak já se jdu do lahvarny podívat,kde je problém,zevnitř volám,zkuste vložit lahev,ať vidím co to udělá,najednou rána ,já dostala lahvi pres hlavu.On to tam vhazoval.!
    Nejhorší je u kasy se zeptat mladejch s flaskou kolik je ti let.

Denny

čajdo
    a pofotit 🙂

Z
    ,pán-modrou.
    pomooooct, ale tak modrá je dobrá, to vědí všici, ne :-DD

Maya

Denny
    dve kotata, to budes mit lepsi nez telku 😀
    kdy je budes mit?
    Z
    hlavne jestli panovi modra fungovala 😀

Denny

Maya
    konec května, začátkem června. Narodili se 5.2.2021

Z

Denny
    Dobře děláš ,že si beres dvě.Jsou moc hezký.Rano jsem chvatala a všechno četla letmo,já blbec pak hledala že u tech netopýrů nevidím křídla,a vono to koťata.

Denny

Z
    Dobře děláš ,že si beres dvě
    děkuju, jsem ráda za Tvůj názor, povzbudilo mě to, už nad nima přemýšlím téměř rok. Vím, že mláďata jsou blázni, Connie byla taky neutuchající energie a ještě pořád je, ale když vidí, že odpočívám, tak neotravuje, je hodná, ikdyž mi to asi nikdo z lidí, kteří ke mně chodí na návštěvu nevěří, páč návštěva rovná se musím prubnout, jestli si budou hrááááát.

že u tech netopýrů nevidím křídla,a vono to koťata.
    jo jsou taková neobyčejná 🙂 těším se, až budou vyvádět,
    už tak nějak dávám dokupy, co pro ně musím všechno nakoupit.

Maya

Denny
    to je davaji teda hodne pozde, mohli by i driv, ale ono u kocek je to jedno
    pro bytovy kocky je prej super koulodraha a takovej ten bazmek jak toci tyckou s perickama

cernej caj

Ja of vcera hubnu, projevuje se to tak, ze sem si objednala k obedu pizzu 😀

Dneska narocnej den

Z

Denny
    Pokud člověk nejni celéj den doma,tak jsou fakt dvě dobrý řešení.Já myslím že nic extra kupovat nemusiš,já mám zachudky z vysloužilých šuplíku z mrazaku,jsou vysoký a snadno se myji,skrabaci strom a různě položený košíky.Vodu mají společnou se psem,jeden menší kyblik a starou porcelanovou polivkovou mísu.Uvidís jak se srovnají s Cony,ale tady je furt nasypany kočičí žradlo a pes i kocouři si berou podle sebe.Andy teda psí granule nežere,fakt si vezme podle chuti.
    A jo,taky se chová doma klidně,ale na procházku sním nemůžu,to musí mladý,me na tom vozejku táhne od příkopu k příkopu.

Denny

Maya
    kotě s PP ti chovatel nedá dřív než v 16ti týdnech.

Tak já nejsem celý den v práci, do 14:30 pak jdu s Connie,
    tak dejme tomu že jsem doma v 17 hodin, podle počasí. Nebo dřív a jdeme pak ještě večer.
    Já určo nějaký škrbadla koupím, než si s Connie na sebe zvyknou, tak
    budou v ložnici, aby k sobě nemohli.
    No berou si podle sebe, Koníková je hamty hamty :-DDDD

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 201. až 220. (celkem z 2,012)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.