Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#91698
Denny

    Hezký vodpo.vodpo.vodpoledne,
    venku svící a f práci hromy a blesky, ty dvě ….vedle v kanclu dlouho nevyskakovaly, tak teď mají své dny.
    Včera jedna začala, dnes přišly obě, tak jsem je poslala zpět do jejich
    kanclu s tím, že tu práci do které se ony s*erou dělám já a budu si jí dělat podle sebe a když se jim to nelíbí, můžu jim jí přenechat.
    Asi nechtěj no.
    Koněf se předevčírem vyválela v kravským houně, tak šla do vany, mám zdrápaný břicho a stehno. Chtěla jsem aby to proběhlo v klidu, ale nešlo to je to hysterka, co se týče vany.
    Včera mi vylítla ruka, jednu jsem jí pleskla, páč mi strkala do tváře hračku a hrábla mi packou kousek od oka.
    Včera jsme se zasekly v lese, šly jsme domů potmě, dovalily jsme po 17té hodině a to už je v lese fakt jako tma.
    Takhle já jí chuděru mučím a i přesto, když jdu ráno do práce tak nedává kam jako zas jdu 😀

    Takhle já í mučím, chuděru malou.