Odpověď na: Podzimní fórum :-) Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-) 4.11.2020 v 12:56 #91689 Gerda video z tréninku nemám, on ten můj běh neni moc reprezentattivní…