Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

#91670
PetraK

    Maya
    no von ten Biden taky neni zadna hitparada

    no jo, to je pravda, ale sakra, copak tam nemaj jinší matryjál? Ale co se ptám, my to tady taky vedem vod desíti ne k pěti, ale do mínusovejch hodnot. Takže co se divím vlastně.