Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
3.11.2020 v 21:06
#91639
cernejcaj
to teda pije fakt hodně, je dobrý, že to sledujete
s monitorama teda naděláte, je utírám normálně vlhkým hadrem a telefon o tričko 😀