Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
3.11.2020 v 13:35
#91604
Furminátora?
já vlastně ani nevím, jestli je to (podle fotek z fb) pes. Buď je to hrozně špinavé, urousané a neidentifikovatelné, nebo jsou to flastně spíš takové uši s nožičkama.