Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

MirkaD

tak včera lesní vycházka k večeru-bedle nikde,za to v lese Harapes-teda skoro
Martin vyšvihl jakýsi podivný baletní čislo,lkdyž zakopl o klacek….
u domu jsem mu hodila ručník ze slovy-a ted ty-mě už z toho hrabe…
no,ale on utře,neučeše z noh ten bordel
,on si dal 2 a půl hodiny s Žerykem na terase,já si hrála s Dafi doma+jsem k tomu poslouchala 2 rozhovory-první s Danielem LANDOU a DAVIDEM MATÁSKEM-hodinu,a druhej s Lenkou Wami Blachovou o výchově psů,o psovštině,o cvičáku Koira,o její Berenice-popravdě-neumím si představit mít psa JAKO JE bERENIKA,ALE JÁ UŽ SI NEUMĚLA PŘDSTAVIT VĚCÍ:-))))
dnes ráno vycházka nečekaně-kam jinam,než do lesa-ale k lípě ultra bláto,hlavně v zátočině podél zahrad-zátočina vede z dědiny-odkud jezdí auta na stavbu kolem naší zahrady,no a od hájenky dolů to jde,ale tím jak pak je tam ob 3zahrady ta stavba tak taky hodně bláto,no došly jsme do lesa,v lese velký cesty roježděný-takže taky bláto,a malý cesty plný listí+bohužel i větví a klacků-takže člověk radši furt čučel pod nohy…
no Dafi zas pařey,Žeryk klacky,já se jim pak jednou schovala
to mě našel první Žeryk,bohužel po cestě asi blbě stoupl,a kulhá:-(((
Dafi pak jako první našla Martina,kus cesty zpět jsme prohádaly,kdo ponese Žeryka,že ho bolí nožička-chvílu jsem ho nesla já,chvílu Martin
chvílu šel sáma a na zahradě hopal jak jalovica,že chce házet míček…
nic,šel dom-jest,spat
a já věšet druhou pračku,a umýt terasu,bylo na ní toho bláta už moc-brambory by se v ní mohly sázet….
Martin vaří-a já třetí den volno
zítra ranní

Čajda-roušky furt někde nemám-jako-bud jich je víc v práci ve skřínce,nebo v prádle,nebo na sušáku-málokdy se mi vyskytne někde hromádka vypraných,vyžehlených roušek,ztratily se mi 2 nákrčníky-asi jsouv BK,nebo nevím
k práci ti nenapíšu nic-protože,jak by řekl můj tatka-nevím co ti na to mám říct…
protože…
dělat za málo peněz je naprd,shánět v tuto dobu práci je úplně naptd-tak nevím,no…
jen u nás se nabírá…teda
no,ale my máme blbou pověst,že…
Fifi-no obleček z nohama by vyřešil nohy-teda bordel na nohách,ale myslím,teda vím,že se jim v tom hůř chodí
teda jasný na chodníku,rovině,dobrý,ale v lese,kde furt na něco,přes něco hope-to si myslím,že nic moc…
jako mě to česání tak strašněnevadí,to bych knírače neměla,že,ale jako -bud se mě nechce,nebo su utahaná,nebo není čas…
je to jedna z věcí prostě,u ktré si všeobecně lidi myslí,že mě to baví
ale ne to mě nebaví,ale někdo to dělat musí
jako takhle kdyby to třeba v naší rodině bavilo někoho jinýho-třeba máti-hahaha,Martina,kohokoliv,ráda to někomu přenechám…
-potřebovala bych se donutit česat denně-a bylo by mín práce,denně češu,když lezu z lesa,a vidím,že je z ní listovětvičkonosič
PetraK-hezký vtipy:D
ten štít-něco takvýho mají prodavačky v teta drogerii u Penny-ale jim to drží zespodu u brady,a je to kratší-asi to musí za celej den tlačit do brady?
mě z roušek bolí nos a uši,a jak v tom celý den mluvím tak i xicht…
už kupuješ dárky?