Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
2.11.2020 v 12:36
#91529
Petrs01
tyjo, tak jestli to skoncilo jen odreninama, tak super
to ti jako odpadlo zadni kolo nebo jak?
ja vim proc nejezdim na kole 😀