Odpověď na: Podzimní fórum :-)

Fóra Ostatní Podzimní fórum :-) Odpověď na: Podzimní fórum :-)

PetraK

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Gůtn tág majne líbe Kindr

tak fčéra byla bojovka, zkusili jsme ešče jednou Kyšice. A … jako tma jak f pýtli byla pak už.

Fifi
“voe Fifino, este by te zastrelili, ZAKAZ vychazeni!”

no Brtnik si nemohnul říct “voe Brtniku, , este by te zastrelili, ZAKAZ vychazeni!” a musel mastit v deset večír do auta,který parkovalo navíc rohodně víc než 500 m od domu, páč tam nechal batoh s dokladama veškerejma. vrátil se a dejchal jak čtyří. Sem se ho ptala co tak dejchá, pravil, že utikal, ptala sem se proč a pravil, aby ho nezavřeli, když nemá psa……….. tak mi to tak dva a půl dne trvalo, než mi to docvaklo, že vlastně, VONO SE NESMÍ VEN!! To je takový divný, když to člověku dojde, že jo?

ak nocni venceni zvladnete vy, bez zahrady, s oharikama.
zatím cajk, ono to večer je jen o takovým tom opravdu venčícím režimu. Takže zatím dobrý.Tím že je za domem ta louka, tak to jde.

Opatrujte se vsichni.

ty taky děfčico.

Mirka D.
Štastný je,kdo je vděčný za čerstvé housky ráno

no a to jsem zrovna o dovče byla, páč Brtnik koupil v krámu vynikající houstéčky sypané semínky, mňam. Za žrádlo já sem vděčná furt 😀

hlava trochu přešla,krk drží furt
hele a nezkoušela jsi takový ty polštářky s rašelinou, jak se to nahřeje a připleskne na bolavý místo?

nad lesem vycházející měsíc,mraky a co?kde byl foták?
no kde?

na zastávce přijíždějící trambaj, otevřený dveře a co? Kde je mobil? No kde? 😀 😀

ale jo,ta přdstava,že se několik dní v měsíci nebudu muset nervit,že zavolají,že někdo odpadl,to není špatný…
tak si to hlavně pořádně užij a vychutnej

jo kolegy stavěli ráno,kam jako jede?
a hele, tak ono se to opravdu hlídá, no ad Martin- možná se domluvit s vedoucí, že by nějakej papír napsala, že pracovnice ta a ta má směny od do a proto ji vozí autem tím a tím??? Nic jinýho mě nenapadá.

Dennyky
hele nejsi trochen drzá?
ne právě, že ani trochen 😀 😀

ad ty vlasy – zkusit změnit šampůn? přeliv z kopřiv?

Maya, Dennyky

to je příšerný s těma stromama, to prostě normální běžná logika nepobere 🙁 🙁