Fóra › Ostatní › Podzimní fórum :-) › Odpověď na: Podzimní fórum :-)
30.10.2020 v 6:40
#91429
čajdo
moc hezký fotky, je tm opravdu krásně 🙂
A to co citovala Fifina, tos krásně napsala, říkám pořád, že člověk k životu moc nepotřebuje 🙂